14 * 4,3 cm - 48 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.801,51 | 1.801,51 |
| 2 | 966,33 | 1.932,66 |
| 3 | 656,47 | 1.969,41 |
| 4 | 501,50 | 2.005,98 |
| 5 | 408,58 | 2.042,91 |
| 6 | 346,58 | 2.079,48 |
| 7 | 302,29 | 2.116,05 |
| 8 | 269,10 | 2.152,80 |
| 9 | 243,30 | 2.189,74 |
| 10 | 222,61 | 2.226,13 |
| 11 | 205,72 | 2.262,88 |
| 12 | 191,64 | 2.299,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.801,51 | 1.801,51 |
| 2 | 966,33 | 1.932,66 |
| 3 | 656,47 | 1.969,41 |
| 4 | 501,50 | 2.005,98 |
| 5 | 408,58 | 2.042,91 |
| 6 | 346,58 | 2.079,48 |
| 7 | 302,29 | 2.116,05 |
| 8 | 269,10 | 2.152,80 |
| 9 | 243,30 | 2.189,74 |
| 10 | 222,61 | 2.226,13 |
| 11 | 205,72 | 2.262,88 |
| 12 | 191,64 | 2.299,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.801,51 | 1.801,51 |
| 2 | 966,33 | 1.932,66 |
| 3 | 656,47 | 1.969,41 |
| 4 | 501,50 | 2.005,98 |
| 5 | 408,58 | 2.042,91 |
| 6 | 346,58 | 2.079,48 |
| 7 | 302,29 | 2.116,05 |
| 8 | 269,10 | 2.152,80 |
| 9 | 243,30 | 2.189,74 |
| 10 | 222,61 | 2.226,13 |
| 11 | 205,72 | 2.262,88 |
| 12 | 191,64 | 2.299,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.801,51 | 1.801,51 |
| 2 | 966,33 | 1.932,66 |
| 3 | 656,47 | 1.969,41 |
| 4 | 501,50 | 2.005,98 |
| 5 | 408,58 | 2.042,91 |
| 6 | 346,58 | 2.079,48 |
| 7 | 302,29 | 2.116,05 |
| 8 | 269,10 | 2.152,80 |
| 9 | 243,30 | 2.189,74 |
| 10 | 222,61 | 2.226,13 |
| 11 | 205,72 | 2.262,88 |
| 12 | 191,64 | 2.299,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.801,51 | 1.801,51 |
| 2 | 966,33 | 1.932,66 |
| 3 | 656,47 | 1.969,41 |
| 4 | 501,50 | 2.005,98 |
| 5 | 408,58 | 2.042,91 |
| 6 | 346,58 | 2.079,48 |
| 7 | 302,29 | 2.116,05 |
| 8 | 269,10 | 2.152,80 |
| 9 | 243,30 | 2.189,74 |
| 10 | 222,61 | 2.226,13 |
| 11 | 205,72 | 2.262,88 |
| 12 | 191,64 | 2.299,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.801,51 | 1.801,51 |
| 2 | 966,33 | 1.932,66 |
| 3 | 656,47 | 1.969,41 |
| 4 | 501,50 | 2.005,98 |
| 5 | 408,58 | 2.042,91 |
| 6 | 346,58 | 2.079,48 |
| 7 | 302,29 | 2.116,05 |
| 8 | 269,10 | 2.152,80 |
| 9 | 243,30 | 2.189,74 |
| 10 | 222,61 | 2.226,13 |
| 11 | 205,22 | 2.257,47 |
| 12 | 191,64 | 2.299,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.801,51 | 1.801,51 |
| 2 | 966,33 | 1.932,66 |
| 3 | 656,47 | 1.969,41 |
| 4 | 501,50 | 2.005,98 |
| 5 | 408,58 | 2.042,91 |
| 6 | 346,58 | 2.079,48 |
| 7 | 302,29 | 2.116,05 |
| 8 | 269,10 | 2.152,80 |
| 9 | 243,30 | 2.189,74 |
| 10 | 222,61 | 2.226,13 |
| 11 | 205,22 | 2.257,47 |
| 12 | 191,64 | 2.299,63 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.801,51 | 1.801,51 |
| 2 | 966,33 | 1.932,66 |
| 3 | 656,47 | 1.969,41 |
| 4 | 501,50 | 2.005,98 |
| 5 | 408,58 | 2.042,91 |
| 6 | 346,58 | 2.079,48 |
| 7 | 302,29 | 2.116,05 |
| 8 | 269,10 | 2.152,80 |
| 9 | 243,30 | 2.189,74 |
| 10 | 222,61 | 2.226,13 |
| 11 | 205,22 | 2.257,47 |
| 12 | 191,64 | 2.299,63 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.