14 * 5 cm - 45 gr ::. Lütfen Seçiniz .::
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Old Pearwood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.747,10 | 1.747,10 |
| 2 | 937,15 | 1.874,29 |
| 3 | 636,64 | 1.909,93 |
| 4 | 486,35 | 1.945,40 |
| 5 | 396,24 | 1.981,21 |
| 6 | 336,11 | 2.016,68 |
| 7 | 293,16 | 2.052,14 |
| 8 | 260,97 | 2.087,78 |
| 9 | 235,96 | 2.123,60 |
| 10 | 215,89 | 2.158,89 |
| 11 | 199,50 | 2.194,53 |
| 12 | 185,85 | 2.230,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.747,10 | 1.747,10 |
| 2 | 937,15 | 1.874,29 |
| 3 | 636,64 | 1.909,93 |
| 4 | 486,35 | 1.945,40 |
| 5 | 396,24 | 1.981,21 |
| 6 | 336,11 | 2.016,68 |
| 7 | 293,16 | 2.052,14 |
| 8 | 260,97 | 2.087,78 |
| 9 | 235,96 | 2.123,60 |
| 10 | 215,89 | 2.158,89 |
| 11 | 199,50 | 2.194,53 |
| 12 | 185,85 | 2.230,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.747,10 | 1.747,10 |
| 2 | 937,15 | 1.874,29 |
| 3 | 636,64 | 1.909,93 |
| 4 | 486,35 | 1.945,40 |
| 5 | 396,24 | 1.981,21 |
| 6 | 336,11 | 2.016,68 |
| 7 | 293,16 | 2.052,14 |
| 8 | 260,97 | 2.087,78 |
| 9 | 235,96 | 2.123,60 |
| 10 | 215,89 | 2.158,89 |
| 11 | 199,50 | 2.194,53 |
| 12 | 185,85 | 2.230,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.747,10 | 1.747,10 |
| 2 | 937,15 | 1.874,29 |
| 3 | 636,64 | 1.909,93 |
| 4 | 486,35 | 1.945,40 |
| 5 | 396,24 | 1.981,21 |
| 6 | 336,11 | 2.016,68 |
| 7 | 293,16 | 2.052,14 |
| 8 | 260,97 | 2.087,78 |
| 9 | 235,96 | 2.123,60 |
| 10 | 215,89 | 2.158,89 |
| 11 | 199,50 | 2.194,53 |
| 12 | 185,85 | 2.230,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.747,10 | 1.747,10 |
| 2 | 937,15 | 1.874,29 |
| 3 | 636,64 | 1.909,93 |
| 4 | 486,35 | 1.945,40 |
| 5 | 396,24 | 1.981,21 |
| 6 | 336,11 | 2.016,68 |
| 7 | 293,16 | 2.052,14 |
| 8 | 260,97 | 2.087,78 |
| 9 | 235,96 | 2.123,60 |
| 10 | 215,89 | 2.158,89 |
| 11 | 199,50 | 2.194,53 |
| 12 | 185,85 | 2.230,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.747,10 | 1.747,10 |
| 2 | 937,15 | 1.874,29 |
| 3 | 636,64 | 1.909,93 |
| 4 | 486,35 | 1.945,40 |
| 5 | 396,24 | 1.981,21 |
| 6 | 336,11 | 2.016,68 |
| 7 | 293,16 | 2.052,14 |
| 8 | 260,97 | 2.087,78 |
| 9 | 235,96 | 2.123,60 |
| 10 | 215,89 | 2.158,89 |
| 11 | 199,03 | 2.189,29 |
| 12 | 185,85 | 2.230,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.747,10 | 1.747,10 |
| 2 | 937,15 | 1.874,29 |
| 3 | 636,64 | 1.909,93 |
| 4 | 486,35 | 1.945,40 |
| 5 | 396,24 | 1.981,21 |
| 6 | 336,11 | 2.016,68 |
| 7 | 293,16 | 2.052,14 |
| 8 | 260,97 | 2.087,78 |
| 9 | 235,96 | 2.123,60 |
| 10 | 215,89 | 2.158,89 |
| 11 | 199,03 | 2.189,29 |
| 12 | 185,85 | 2.230,17 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.747,10 | 1.747,10 |
| 2 | 937,15 | 1.874,29 |
| 3 | 636,64 | 1.909,93 |
| 4 | 486,35 | 1.945,40 |
| 5 | 396,24 | 1.981,21 |
| 6 | 336,11 | 2.016,68 |
| 7 | 293,16 | 2.052,14 |
| 8 | 260,97 | 2.087,78 |
| 9 | 235,96 | 2.123,60 |
| 10 | 215,89 | 2.158,89 |
| 11 | 199,03 | 2.189,29 |
| 12 | 185,85 | 2.230,17 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.