25 * 4,1 cm - 30 gr.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | IRELAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR / Ebonit |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | YENİ / NEW |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,1 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,1 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 25 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 30 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.754,34 | 8.754,34 |
| 2 | 4.695,83 | 9.391,66 |
| 3 | 3.190,08 | 9.570,24 |
| 4 | 2.436,99 | 9.747,96 |
| 5 | 1.985,48 | 9.927,42 |
| 6 | 1.684,19 | 10.105,13 |
| 7 | 1.468,98 | 10.282,85 |
| 8 | 1.307,68 | 10.461,44 |
| 9 | 1.182,32 | 10.640,90 |
| 10 | 1.081,77 | 10.817,74 |
| 11 | 999,67 | 10.996,33 |
| 12 | 931,24 | 11.174,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.754,34 | 8.754,34 |
| 2 | 4.695,83 | 9.391,66 |
| 3 | 3.190,08 | 9.570,24 |
| 4 | 2.436,99 | 9.747,96 |
| 5 | 1.985,48 | 9.927,42 |
| 6 | 1.684,19 | 10.105,13 |
| 7 | 1.468,98 | 10.282,85 |
| 8 | 1.307,68 | 10.461,44 |
| 9 | 1.182,32 | 10.640,90 |
| 10 | 1.081,77 | 10.817,74 |
| 11 | 999,67 | 10.996,33 |
| 12 | 931,24 | 11.174,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.754,34 | 8.754,34 |
| 2 | 4.695,83 | 9.391,66 |
| 3 | 3.190,08 | 9.570,24 |
| 4 | 2.436,99 | 9.747,96 |
| 5 | 1.985,48 | 9.927,42 |
| 6 | 1.684,19 | 10.105,13 |
| 7 | 1.468,98 | 10.282,85 |
| 8 | 1.307,68 | 10.461,44 |
| 9 | 1.182,32 | 10.640,90 |
| 10 | 1.081,77 | 10.817,74 |
| 11 | 999,67 | 10.996,33 |
| 12 | 931,24 | 11.174,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.754,34 | 8.754,34 |
| 2 | 4.695,83 | 9.391,66 |
| 3 | 3.190,08 | 9.570,24 |
| 4 | 2.436,99 | 9.747,96 |
| 5 | 1.985,48 | 9.927,42 |
| 6 | 1.684,19 | 10.105,13 |
| 7 | 1.468,98 | 10.282,85 |
| 8 | 1.307,68 | 10.461,44 |
| 9 | 1.182,32 | 10.640,90 |
| 10 | 1.081,77 | 10.817,74 |
| 11 | 999,67 | 10.996,33 |
| 12 | 931,24 | 11.174,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.754,34 | 8.754,34 |
| 2 | 4.695,83 | 9.391,66 |
| 3 | 3.190,08 | 9.570,24 |
| 4 | 2.436,99 | 9.747,96 |
| 5 | 1.985,48 | 9.927,42 |
| 6 | 1.684,19 | 10.105,13 |
| 7 | 1.468,98 | 10.282,85 |
| 8 | 1.307,68 | 10.461,44 |
| 9 | 1.182,32 | 10.640,90 |
| 10 | 1.081,77 | 10.817,74 |
| 11 | 999,67 | 10.996,33 |
| 12 | 931,24 | 11.174,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.754,34 | 8.754,34 |
| 2 | 4.695,83 | 9.391,66 |
| 3 | 3.190,08 | 9.570,24 |
| 4 | 2.436,99 | 9.747,96 |
| 5 | 1.985,48 | 9.927,42 |
| 6 | 1.684,19 | 10.105,13 |
| 7 | 1.468,98 | 10.282,85 |
| 8 | 1.307,68 | 10.461,44 |
| 9 | 1.182,32 | 10.640,90 |
| 10 | 1.081,77 | 10.817,74 |
| 11 | 997,28 | 10.970,06 |
| 12 | 931,24 | 11.174,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.754,34 | 8.754,34 |
| 2 | 4.695,83 | 9.391,66 |
| 3 | 3.190,08 | 9.570,24 |
| 4 | 2.436,99 | 9.747,96 |
| 5 | 1.985,48 | 9.927,42 |
| 6 | 1.684,19 | 10.105,13 |
| 7 | 1.468,98 | 10.282,85 |
| 8 | 1.307,68 | 10.461,44 |
| 9 | 1.182,32 | 10.640,90 |
| 10 | 1.081,77 | 10.817,74 |
| 11 | 997,28 | 10.970,06 |
| 12 | 931,24 | 11.174,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.754,34 | 8.754,34 |
| 2 | 4.695,83 | 9.391,66 |
| 3 | 3.190,08 | 9.570,24 |
| 4 | 2.436,99 | 9.747,96 |
| 5 | 1.985,48 | 9.927,42 |
| 6 | 1.684,19 | 10.105,13 |
| 7 | 1.468,98 | 10.282,85 |
| 8 | 1.307,68 | 10.461,44 |
| 9 | 1.182,32 | 10.640,90 |
| 10 | 1.081,77 | 10.817,74 |
| 11 | 997,28 | 10.970,06 |
| 12 | 931,24 | 11.174,92 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.