15 * 4,8 cm - 43 gr.

| Yapıldığı Ülke / Orijin | IRELAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | YENİ / NEW |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 43 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.551,02 | 10.551,02 |
| 2 | 5.659,57 | 11.319,13 |
| 3 | 3.844,79 | 11.534,38 |
| 4 | 2.937,14 | 11.748,56 |
| 5 | 2.392,97 | 11.964,86 |
| 6 | 2.029,84 | 12.179,04 |
| 7 | 1.770,46 | 12.393,23 |
| 8 | 1.576,06 | 12.608,47 |
| 9 | 1.424,97 | 12.824,76 |
| 10 | 1.303,79 | 13.037,90 |
| 11 | 1.204,83 | 13.253,14 |
| 12 | 1.122,37 | 13.468,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.551,02 | 10.551,02 |
| 2 | 5.659,57 | 11.319,13 |
| 3 | 3.844,79 | 11.534,38 |
| 4 | 2.937,14 | 11.748,56 |
| 5 | 2.392,97 | 11.964,86 |
| 6 | 2.029,84 | 12.179,04 |
| 7 | 1.770,46 | 12.393,23 |
| 8 | 1.576,06 | 12.608,47 |
| 9 | 1.424,97 | 12.824,76 |
| 10 | 1.303,79 | 13.037,90 |
| 11 | 1.204,83 | 13.253,14 |
| 12 | 1.122,37 | 13.468,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.551,02 | 10.551,02 |
| 2 | 5.659,57 | 11.319,13 |
| 3 | 3.844,79 | 11.534,38 |
| 4 | 2.937,14 | 11.748,56 |
| 5 | 2.392,97 | 11.964,86 |
| 6 | 2.029,84 | 12.179,04 |
| 7 | 1.770,46 | 12.393,23 |
| 8 | 1.576,06 | 12.608,47 |
| 9 | 1.424,97 | 12.824,76 |
| 10 | 1.303,79 | 13.037,90 |
| 11 | 1.204,83 | 13.253,14 |
| 12 | 1.122,37 | 13.468,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.551,02 | 10.551,02 |
| 2 | 5.659,57 | 11.319,13 |
| 3 | 3.844,79 | 11.534,38 |
| 4 | 2.937,14 | 11.748,56 |
| 5 | 2.392,97 | 11.964,86 |
| 6 | 2.029,84 | 12.179,04 |
| 7 | 1.770,46 | 12.393,23 |
| 8 | 1.576,06 | 12.608,47 |
| 9 | 1.424,97 | 12.824,76 |
| 10 | 1.303,79 | 13.037,90 |
| 11 | 1.204,83 | 13.253,14 |
| 12 | 1.122,37 | 13.468,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.551,02 | 10.551,02 |
| 2 | 5.659,57 | 11.319,13 |
| 3 | 3.844,79 | 11.534,38 |
| 4 | 2.937,14 | 11.748,56 |
| 5 | 2.392,97 | 11.964,86 |
| 6 | 2.029,84 | 12.179,04 |
| 7 | 1.770,46 | 12.393,23 |
| 8 | 1.576,06 | 12.608,47 |
| 9 | 1.424,97 | 12.824,76 |
| 10 | 1.303,79 | 13.037,90 |
| 11 | 1.204,83 | 13.253,14 |
| 12 | 1.122,37 | 13.468,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.551,02 | 10.551,02 |
| 2 | 5.659,57 | 11.319,13 |
| 3 | 3.844,79 | 11.534,38 |
| 4 | 2.937,14 | 11.748,56 |
| 5 | 2.392,97 | 11.964,86 |
| 6 | 2.029,84 | 12.179,04 |
| 7 | 1.770,46 | 12.393,23 |
| 8 | 1.576,06 | 12.608,47 |
| 9 | 1.424,97 | 12.824,76 |
| 10 | 1.303,79 | 13.037,90 |
| 11 | 1.201,95 | 13.221,48 |
| 12 | 1.122,37 | 13.468,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.551,02 | 10.551,02 |
| 2 | 5.659,57 | 11.319,13 |
| 3 | 3.844,79 | 11.534,38 |
| 4 | 2.937,14 | 11.748,56 |
| 5 | 2.392,97 | 11.964,86 |
| 6 | 2.029,84 | 12.179,04 |
| 7 | 1.770,46 | 12.393,23 |
| 8 | 1.576,06 | 12.608,47 |
| 9 | 1.424,97 | 12.824,76 |
| 10 | 1.303,79 | 13.037,90 |
| 11 | 1.201,95 | 13.221,48 |
| 12 | 1.122,37 | 13.468,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.551,02 | 10.551,02 |
| 2 | 5.659,57 | 11.319,13 |
| 3 | 3.844,79 | 11.534,38 |
| 4 | 2.937,14 | 11.748,56 |
| 5 | 2.392,97 | 11.964,86 |
| 6 | 2.029,84 | 12.179,04 |
| 7 | 1.770,46 | 12.393,23 |
| 8 | 1.576,06 | 12.608,47 |
| 9 | 1.424,97 | 12.824,76 |
| 10 | 1.303,79 | 13.037,90 |
| 11 | 1.201,95 | 13.221,48 |
| 12 | 1.122,37 | 13.468,38 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.