15 * 5 cm - 50 gr. 9mm Akrilik Ağızlık
| Yapıldığı Ülke / Orijin | IRELAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | YENİ / NEW |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,9 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.693,21 | 7.693,21 |
| 2 | 4.126,64 | 8.253,28 |
| 3 | 2.803,41 | 8.410,22 |
| 4 | 2.141,60 | 8.566,39 |
| 5 | 1.744,82 | 8.724,10 |
| 6 | 1.480,05 | 8.880,27 |
| 7 | 1.290,92 | 9.036,44 |
| 8 | 1.149,17 | 9.193,39 |
| 9 | 1.039,01 | 9.351,10 |
| 10 | 950,65 | 9.506,50 |
| 11 | 878,49 | 9.663,44 |
| 12 | 818,37 | 9.820,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.693,21 | 7.693,21 |
| 2 | 4.126,64 | 8.253,28 |
| 3 | 2.803,41 | 8.410,22 |
| 4 | 2.141,60 | 8.566,39 |
| 5 | 1.744,82 | 8.724,10 |
| 6 | 1.480,05 | 8.880,27 |
| 7 | 1.290,92 | 9.036,44 |
| 8 | 1.149,17 | 9.193,39 |
| 9 | 1.039,01 | 9.351,10 |
| 10 | 950,65 | 9.506,50 |
| 11 | 878,49 | 9.663,44 |
| 12 | 818,37 | 9.820,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.693,21 | 7.693,21 |
| 2 | 4.126,64 | 8.253,28 |
| 3 | 2.803,41 | 8.410,22 |
| 4 | 2.141,60 | 8.566,39 |
| 5 | 1.744,82 | 8.724,10 |
| 6 | 1.480,05 | 8.880,27 |
| 7 | 1.290,92 | 9.036,44 |
| 8 | 1.149,17 | 9.193,39 |
| 9 | 1.039,01 | 9.351,10 |
| 10 | 950,65 | 9.506,50 |
| 11 | 878,49 | 9.663,44 |
| 12 | 818,37 | 9.820,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.693,21 | 7.693,21 |
| 2 | 4.126,64 | 8.253,28 |
| 3 | 2.803,41 | 8.410,22 |
| 4 | 2.141,60 | 8.566,39 |
| 5 | 1.744,82 | 8.724,10 |
| 6 | 1.480,05 | 8.880,27 |
| 7 | 1.290,92 | 9.036,44 |
| 8 | 1.149,17 | 9.193,39 |
| 9 | 1.039,01 | 9.351,10 |
| 10 | 950,65 | 9.506,50 |
| 11 | 878,49 | 9.663,44 |
| 12 | 818,37 | 9.820,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.693,21 | 7.693,21 |
| 2 | 4.126,64 | 8.253,28 |
| 3 | 2.803,41 | 8.410,22 |
| 4 | 2.141,60 | 8.566,39 |
| 5 | 1.744,82 | 8.724,10 |
| 6 | 1.480,05 | 8.880,27 |
| 7 | 1.290,92 | 9.036,44 |
| 8 | 1.149,17 | 9.193,39 |
| 9 | 1.039,01 | 9.351,10 |
| 10 | 950,65 | 9.506,50 |
| 11 | 878,49 | 9.663,44 |
| 12 | 818,37 | 9.820,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.693,21 | 7.693,21 |
| 2 | 4.126,64 | 8.253,28 |
| 3 | 2.803,41 | 8.410,22 |
| 4 | 2.141,60 | 8.566,39 |
| 5 | 1.744,82 | 8.724,10 |
| 6 | 1.480,05 | 8.880,27 |
| 7 | 1.290,92 | 9.036,44 |
| 8 | 1.149,17 | 9.193,39 |
| 9 | 1.039,01 | 9.351,10 |
| 10 | 950,65 | 9.506,50 |
| 11 | 876,40 | 9.640,36 |
| 12 | 818,37 | 9.820,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.693,21 | 7.693,21 |
| 2 | 4.126,64 | 8.253,28 |
| 3 | 2.803,41 | 8.410,22 |
| 4 | 2.141,60 | 8.566,39 |
| 5 | 1.744,82 | 8.724,10 |
| 6 | 1.480,05 | 8.880,27 |
| 7 | 1.290,92 | 9.036,44 |
| 8 | 1.149,17 | 9.193,39 |
| 9 | 1.039,01 | 9.351,10 |
| 10 | 950,65 | 9.506,50 |
| 11 | 876,40 | 9.640,36 |
| 12 | 818,37 | 9.820,38 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.693,21 | 7.693,21 |
| 2 | 4.126,64 | 8.253,28 |
| 3 | 2.803,41 | 8.410,22 |
| 4 | 2.141,60 | 8.566,39 |
| 5 | 1.744,82 | 8.724,10 |
| 6 | 1.480,05 | 8.880,27 |
| 7 | 1.290,92 | 9.036,44 |
| 8 | 1.149,17 | 9.193,39 |
| 9 | 1.039,01 | 9.351,10 |
| 10 | 950,65 | 9.506,50 |
| 11 | 876,40 | 9.640,36 |
| 12 | 818,37 | 9.820,38 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.