15.5 * 5.6 cm - 56 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 56 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.622,03 | 17.622,03 |
| 2 | 9.452,46 | 18.904,91 |
| 3 | 6.421,47 | 19.264,40 |
| 4 | 4.905,53 | 19.622,13 |
| 5 | 3.996,68 | 19.983,38 |
| 6 | 3.390,19 | 20.341,11 |
| 7 | 2.956,98 | 20.698,84 |
| 8 | 2.632,29 | 21.058,33 |
| 9 | 2.379,95 | 21.419,58 |
| 10 | 2.177,55 | 21.775,54 |
| 11 | 2.012,28 | 22.135,03 |
| 12 | 1.874,54 | 22.494,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.622,03 | 17.622,03 |
| 2 | 9.452,46 | 18.904,91 |
| 3 | 6.421,47 | 19.264,40 |
| 4 | 4.905,53 | 19.622,13 |
| 5 | 3.996,68 | 19.983,38 |
| 6 | 3.390,19 | 20.341,11 |
| 7 | 2.956,98 | 20.698,84 |
| 8 | 2.632,29 | 21.058,33 |
| 9 | 2.379,95 | 21.419,58 |
| 10 | 2.177,55 | 21.775,54 |
| 11 | 2.012,28 | 22.135,03 |
| 12 | 1.874,54 | 22.494,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.622,03 | 17.622,03 |
| 2 | 9.452,46 | 18.904,91 |
| 3 | 6.421,47 | 19.264,40 |
| 4 | 4.905,53 | 19.622,13 |
| 5 | 3.996,68 | 19.983,38 |
| 6 | 3.390,19 | 20.341,11 |
| 7 | 2.956,98 | 20.698,84 |
| 8 | 2.632,29 | 21.058,33 |
| 9 | 2.379,95 | 21.419,58 |
| 10 | 2.177,55 | 21.775,54 |
| 11 | 2.012,28 | 22.135,03 |
| 12 | 1.874,54 | 22.494,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.622,03 | 17.622,03 |
| 2 | 9.452,46 | 18.904,91 |
| 3 | 6.421,47 | 19.264,40 |
| 4 | 4.905,53 | 19.622,13 |
| 5 | 3.996,68 | 19.983,38 |
| 6 | 3.390,19 | 20.341,11 |
| 7 | 2.956,98 | 20.698,84 |
| 8 | 2.632,29 | 21.058,33 |
| 9 | 2.379,95 | 21.419,58 |
| 10 | 2.177,55 | 21.775,54 |
| 11 | 2.012,28 | 22.135,03 |
| 12 | 1.874,54 | 22.494,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.622,03 | 17.622,03 |
| 2 | 9.452,46 | 18.904,91 |
| 3 | 6.421,47 | 19.264,40 |
| 4 | 4.905,53 | 19.622,13 |
| 5 | 3.996,68 | 19.983,38 |
| 6 | 3.390,19 | 20.341,11 |
| 7 | 2.956,98 | 20.698,84 |
| 8 | 2.632,29 | 21.058,33 |
| 9 | 2.379,95 | 21.419,58 |
| 10 | 2.177,55 | 21.775,54 |
| 11 | 2.012,28 | 22.135,03 |
| 12 | 1.874,54 | 22.494,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.622,03 | 17.622,03 |
| 2 | 9.452,46 | 18.904,91 |
| 3 | 6.421,47 | 19.264,40 |
| 4 | 4.905,53 | 19.622,13 |
| 5 | 3.996,68 | 19.983,38 |
| 6 | 3.390,19 | 20.341,11 |
| 7 | 2.956,98 | 20.698,84 |
| 8 | 2.632,29 | 21.058,33 |
| 9 | 2.379,95 | 21.419,58 |
| 10 | 2.177,55 | 21.775,54 |
| 11 | 2.007,47 | 22.082,17 |
| 12 | 1.874,54 | 22.494,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.622,03 | 17.622,03 |
| 2 | 9.452,46 | 18.904,91 |
| 3 | 6.421,47 | 19.264,40 |
| 4 | 4.905,53 | 19.622,13 |
| 5 | 3.996,68 | 19.983,38 |
| 6 | 3.390,19 | 20.341,11 |
| 7 | 2.956,98 | 20.698,84 |
| 8 | 2.632,29 | 21.058,33 |
| 9 | 2.379,95 | 21.419,58 |
| 10 | 2.177,55 | 21.775,54 |
| 11 | 2.007,47 | 22.082,17 |
| 12 | 1.874,54 | 22.494,52 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 17.622,03 | 17.622,03 |
| 2 | 9.452,46 | 18.904,91 |
| 3 | 6.421,47 | 19.264,40 |
| 4 | 4.905,53 | 19.622,13 |
| 5 | 3.996,68 | 19.983,38 |
| 6 | 3.390,19 | 20.341,11 |
| 7 | 2.956,98 | 20.698,84 |
| 8 | 2.632,29 | 21.058,33 |
| 9 | 2.379,95 | 21.419,58 |
| 10 | 2.177,55 | 21.775,54 |
| 11 | 2.007,47 | 22.082,17 |
| 12 | 1.874,54 | 22.494,52 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.