15 * 3,4 cm - 31 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 31 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.631,51 | 6.631,51 |
| 2 | 3.557,14 | 7.114,28 |
| 3 | 2.416,52 | 7.249,57 |
| 4 | 1.846,05 | 7.384,19 |
| 5 | 1.504,03 | 7.520,13 |
| 6 | 1.275,79 | 7.654,75 |
| 7 | 1.112,77 | 7.789,37 |
| 8 | 990,58 | 7.924,65 |
| 9 | 895,62 | 8.060,60 |
| 10 | 819,46 | 8.194,56 |
| 11 | 757,26 | 8.329,84 |
| 12 | 705,43 | 8.465,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.631,51 | 6.631,51 |
| 2 | 3.557,14 | 7.114,28 |
| 3 | 2.416,52 | 7.249,57 |
| 4 | 1.846,05 | 7.384,19 |
| 5 | 1.504,03 | 7.520,13 |
| 6 | 1.275,79 | 7.654,75 |
| 7 | 1.112,77 | 7.789,37 |
| 8 | 990,58 | 7.924,65 |
| 9 | 895,62 | 8.060,60 |
| 10 | 819,46 | 8.194,56 |
| 11 | 757,26 | 8.329,84 |
| 12 | 705,43 | 8.465,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.631,51 | 6.631,51 |
| 2 | 3.557,14 | 7.114,28 |
| 3 | 2.416,52 | 7.249,57 |
| 4 | 1.846,05 | 7.384,19 |
| 5 | 1.504,03 | 7.520,13 |
| 6 | 1.275,79 | 7.654,75 |
| 7 | 1.112,77 | 7.789,37 |
| 8 | 990,58 | 7.924,65 |
| 9 | 895,62 | 8.060,60 |
| 10 | 819,46 | 8.194,56 |
| 11 | 757,26 | 8.329,84 |
| 12 | 705,43 | 8.465,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.631,51 | 6.631,51 |
| 2 | 3.557,14 | 7.114,28 |
| 3 | 2.416,52 | 7.249,57 |
| 4 | 1.846,05 | 7.384,19 |
| 5 | 1.504,03 | 7.520,13 |
| 6 | 1.275,79 | 7.654,75 |
| 7 | 1.112,77 | 7.789,37 |
| 8 | 990,58 | 7.924,65 |
| 9 | 895,62 | 8.060,60 |
| 10 | 819,46 | 8.194,56 |
| 11 | 757,26 | 8.329,84 |
| 12 | 705,43 | 8.465,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.631,51 | 6.631,51 |
| 2 | 3.557,14 | 7.114,28 |
| 3 | 2.416,52 | 7.249,57 |
| 4 | 1.846,05 | 7.384,19 |
| 5 | 1.504,03 | 7.520,13 |
| 6 | 1.275,79 | 7.654,75 |
| 7 | 1.112,77 | 7.789,37 |
| 8 | 990,58 | 7.924,65 |
| 9 | 895,62 | 8.060,60 |
| 10 | 819,46 | 8.194,56 |
| 11 | 757,26 | 8.329,84 |
| 12 | 705,43 | 8.465,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.631,51 | 6.631,51 |
| 2 | 3.557,14 | 7.114,28 |
| 3 | 2.416,52 | 7.249,57 |
| 4 | 1.846,05 | 7.384,19 |
| 5 | 1.504,03 | 7.520,13 |
| 6 | 1.275,79 | 7.654,75 |
| 7 | 1.112,77 | 7.789,37 |
| 8 | 990,58 | 7.924,65 |
| 9 | 895,62 | 8.060,60 |
| 10 | 819,46 | 8.194,56 |
| 11 | 755,45 | 8.309,95 |
| 12 | 705,43 | 8.465,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.631,51 | 6.631,51 |
| 2 | 3.557,14 | 7.114,28 |
| 3 | 2.416,52 | 7.249,57 |
| 4 | 1.846,05 | 7.384,19 |
| 5 | 1.504,03 | 7.520,13 |
| 6 | 1.275,79 | 7.654,75 |
| 7 | 1.112,77 | 7.789,37 |
| 8 | 990,58 | 7.924,65 |
| 9 | 895,62 | 8.060,60 |
| 10 | 819,46 | 8.194,56 |
| 11 | 755,45 | 8.309,95 |
| 12 | 705,43 | 8.465,12 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.631,51 | 6.631,51 |
| 2 | 3.557,14 | 7.114,28 |
| 3 | 2.416,52 | 7.249,57 |
| 4 | 1.846,05 | 7.384,19 |
| 5 | 1.504,03 | 7.520,13 |
| 6 | 1.275,79 | 7.654,75 |
| 7 | 1.112,77 | 7.789,37 |
| 8 | 990,58 | 7.924,65 |
| 9 | 895,62 | 8.060,60 |
| 10 | 819,46 | 8.194,56 |
| 11 | 755,45 | 8.309,95 |
| 12 | 705,43 | 8.465,12 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.