14,5 * 4.2 cm - 48 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.123,94 | 14.123,94 |
| 2 | 7.576,08 | 15.152,16 |
| 3 | 5.146,76 | 15.440,29 |
| 4 | 3.931,75 | 15.727,01 |
| 5 | 3.203,31 | 16.016,55 |
| 6 | 2.717,21 | 16.303,26 |
| 7 | 2.370,00 | 16.589,98 |
| 8 | 2.109,76 | 16.878,11 |
| 9 | 1.907,52 | 17.167,65 |
| 10 | 1.745,30 | 17.452,95 |
| 11 | 1.612,83 | 17.741,08 |
| 12 | 1.502,43 | 18.029,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.123,94 | 14.123,94 |
| 2 | 7.576,08 | 15.152,16 |
| 3 | 5.146,76 | 15.440,29 |
| 4 | 3.931,75 | 15.727,01 |
| 5 | 3.203,31 | 16.016,55 |
| 6 | 2.717,21 | 16.303,26 |
| 7 | 2.370,00 | 16.589,98 |
| 8 | 2.109,76 | 16.878,11 |
| 9 | 1.907,52 | 17.167,65 |
| 10 | 1.745,30 | 17.452,95 |
| 11 | 1.612,83 | 17.741,08 |
| 12 | 1.502,43 | 18.029,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.123,94 | 14.123,94 |
| 2 | 7.576,08 | 15.152,16 |
| 3 | 5.146,76 | 15.440,29 |
| 4 | 3.931,75 | 15.727,01 |
| 5 | 3.203,31 | 16.016,55 |
| 6 | 2.717,21 | 16.303,26 |
| 7 | 2.370,00 | 16.589,98 |
| 8 | 2.109,76 | 16.878,11 |
| 9 | 1.907,52 | 17.167,65 |
| 10 | 1.745,30 | 17.452,95 |
| 11 | 1.612,83 | 17.741,08 |
| 12 | 1.502,43 | 18.029,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.123,94 | 14.123,94 |
| 2 | 7.576,08 | 15.152,16 |
| 3 | 5.146,76 | 15.440,29 |
| 4 | 3.931,75 | 15.727,01 |
| 5 | 3.203,31 | 16.016,55 |
| 6 | 2.717,21 | 16.303,26 |
| 7 | 2.370,00 | 16.589,98 |
| 8 | 2.109,76 | 16.878,11 |
| 9 | 1.907,52 | 17.167,65 |
| 10 | 1.745,30 | 17.452,95 |
| 11 | 1.612,83 | 17.741,08 |
| 12 | 1.502,43 | 18.029,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.123,94 | 14.123,94 |
| 2 | 7.576,08 | 15.152,16 |
| 3 | 5.146,76 | 15.440,29 |
| 4 | 3.931,75 | 15.727,01 |
| 5 | 3.203,31 | 16.016,55 |
| 6 | 2.717,21 | 16.303,26 |
| 7 | 2.370,00 | 16.589,98 |
| 8 | 2.109,76 | 16.878,11 |
| 9 | 1.907,52 | 17.167,65 |
| 10 | 1.745,30 | 17.452,95 |
| 11 | 1.612,83 | 17.741,08 |
| 12 | 1.502,43 | 18.029,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.123,94 | 14.123,94 |
| 2 | 7.576,08 | 15.152,16 |
| 3 | 5.146,76 | 15.440,29 |
| 4 | 3.931,75 | 15.727,01 |
| 5 | 3.203,31 | 16.016,55 |
| 6 | 2.717,21 | 16.303,26 |
| 7 | 2.370,00 | 16.589,98 |
| 8 | 2.109,76 | 16.878,11 |
| 9 | 1.907,52 | 17.167,65 |
| 10 | 1.745,30 | 17.452,95 |
| 11 | 1.608,97 | 17.698,71 |
| 12 | 1.502,43 | 18.029,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.123,94 | 14.123,94 |
| 2 | 7.576,08 | 15.152,16 |
| 3 | 5.146,76 | 15.440,29 |
| 4 | 3.931,75 | 15.727,01 |
| 5 | 3.203,31 | 16.016,55 |
| 6 | 2.717,21 | 16.303,26 |
| 7 | 2.370,00 | 16.589,98 |
| 8 | 2.109,76 | 16.878,11 |
| 9 | 1.907,52 | 17.167,65 |
| 10 | 1.745,30 | 17.452,95 |
| 11 | 1.608,97 | 17.698,71 |
| 12 | 1.502,43 | 18.029,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.123,94 | 14.123,94 |
| 2 | 7.576,08 | 15.152,16 |
| 3 | 5.146,76 | 15.440,29 |
| 4 | 3.931,75 | 15.727,01 |
| 5 | 3.203,31 | 16.016,55 |
| 6 | 2.717,21 | 16.303,26 |
| 7 | 2.370,00 | 16.589,98 |
| 8 | 2.109,76 | 16.878,11 |
| 9 | 1.907,52 | 17.167,65 |
| 10 | 1.745,30 | 17.452,95 |
| 11 | 1.608,97 | 17.698,71 |
| 12 | 1.502,43 | 18.029,21 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.