14 * 5 cm - 60 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 60 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.162,03 | 7.162,03 |
| 2 | 3.841,72 | 7.683,43 |
| 3 | 2.609,84 | 7.829,53 |
| 4 | 1.993,73 | 7.974,92 |
| 5 | 1.624,35 | 8.121,74 |
| 6 | 1.377,86 | 8.267,13 |
| 7 | 1.201,79 | 8.412,52 |
| 8 | 1.069,83 | 8.558,63 |
| 9 | 967,27 | 8.705,45 |
| 10 | 885,01 | 8.850,12 |
| 11 | 817,84 | 8.996,23 |
| 12 | 761,86 | 9.142,33 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.162,03 | 7.162,03 |
| 2 | 3.841,72 | 7.683,43 |
| 3 | 2.609,84 | 7.829,53 |
| 4 | 1.993,73 | 7.974,92 |
| 5 | 1.624,35 | 8.121,74 |
| 6 | 1.377,86 | 8.267,13 |
| 7 | 1.201,79 | 8.412,52 |
| 8 | 1.069,83 | 8.558,63 |
| 9 | 967,27 | 8.705,45 |
| 10 | 885,01 | 8.850,12 |
| 11 | 817,84 | 8.996,23 |
| 12 | 761,86 | 9.142,33 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.162,03 | 7.162,03 |
| 2 | 3.841,72 | 7.683,43 |
| 3 | 2.609,84 | 7.829,53 |
| 4 | 1.993,73 | 7.974,92 |
| 5 | 1.624,35 | 8.121,74 |
| 6 | 1.377,86 | 8.267,13 |
| 7 | 1.201,79 | 8.412,52 |
| 8 | 1.069,83 | 8.558,63 |
| 9 | 967,27 | 8.705,45 |
| 10 | 885,01 | 8.850,12 |
| 11 | 817,84 | 8.996,23 |
| 12 | 761,86 | 9.142,33 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.162,03 | 7.162,03 |
| 2 | 3.841,72 | 7.683,43 |
| 3 | 2.609,84 | 7.829,53 |
| 4 | 1.993,73 | 7.974,92 |
| 5 | 1.624,35 | 8.121,74 |
| 6 | 1.377,86 | 8.267,13 |
| 7 | 1.201,79 | 8.412,52 |
| 8 | 1.069,83 | 8.558,63 |
| 9 | 967,27 | 8.705,45 |
| 10 | 885,01 | 8.850,12 |
| 11 | 817,84 | 8.996,23 |
| 12 | 761,86 | 9.142,33 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.162,03 | 7.162,03 |
| 2 | 3.841,72 | 7.683,43 |
| 3 | 2.609,84 | 7.829,53 |
| 4 | 1.993,73 | 7.974,92 |
| 5 | 1.624,35 | 8.121,74 |
| 6 | 1.377,86 | 8.267,13 |
| 7 | 1.201,79 | 8.412,52 |
| 8 | 1.069,83 | 8.558,63 |
| 9 | 967,27 | 8.705,45 |
| 10 | 885,01 | 8.850,12 |
| 11 | 817,84 | 8.996,23 |
| 12 | 761,86 | 9.142,33 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.162,03 | 7.162,03 |
| 2 | 3.841,72 | 7.683,43 |
| 3 | 2.609,84 | 7.829,53 |
| 4 | 1.993,73 | 7.974,92 |
| 5 | 1.624,35 | 8.121,74 |
| 6 | 1.377,86 | 8.267,13 |
| 7 | 1.201,79 | 8.412,52 |
| 8 | 1.069,83 | 8.558,63 |
| 9 | 967,27 | 8.705,45 |
| 10 | 885,01 | 8.850,12 |
| 11 | 815,89 | 8.974,74 |
| 12 | 761,86 | 9.142,33 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.162,03 | 7.162,03 |
| 2 | 3.841,72 | 7.683,43 |
| 3 | 2.609,84 | 7.829,53 |
| 4 | 1.993,73 | 7.974,92 |
| 5 | 1.624,35 | 8.121,74 |
| 6 | 1.377,86 | 8.267,13 |
| 7 | 1.201,79 | 8.412,52 |
| 8 | 1.069,83 | 8.558,63 |
| 9 | 967,27 | 8.705,45 |
| 10 | 885,01 | 8.850,12 |
| 11 | 815,89 | 8.974,74 |
| 12 | 761,86 | 9.142,33 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.162,03 | 7.162,03 |
| 2 | 3.841,72 | 7.683,43 |
| 3 | 2.609,84 | 7.829,53 |
| 4 | 1.993,73 | 7.974,92 |
| 5 | 1.624,35 | 8.121,74 |
| 6 | 1.377,86 | 8.267,13 |
| 7 | 1.201,79 | 8.412,52 |
| 8 | 1.069,83 | 8.558,63 |
| 9 | 967,27 | 8.705,45 |
| 10 | 885,01 | 8.850,12 |
| 11 | 815,89 | 8.974,74 |
| 12 | 761,86 | 9.142,33 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.