13 * 4,3 cm - 35 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.762,20 | 1.762,20 |
| 2 | 945,25 | 1.890,49 |
| 3 | 642,15 | 1.926,44 |
| 4 | 490,55 | 1.962,21 |
| 5 | 399,67 | 1.998,33 |
| 6 | 339,02 | 2.034,11 |
| 7 | 295,70 | 2.069,88 |
| 8 | 263,23 | 2.105,83 |
| 9 | 237,99 | 2.141,95 |
| 10 | 217,76 | 2.177,55 |
| 11 | 201,23 | 2.213,50 |
| 12 | 187,45 | 2.249,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.762,20 | 1.762,20 |
| 2 | 945,25 | 1.890,49 |
| 3 | 642,15 | 1.926,44 |
| 4 | 490,55 | 1.962,21 |
| 5 | 399,67 | 1.998,33 |
| 6 | 339,02 | 2.034,11 |
| 7 | 295,70 | 2.069,88 |
| 8 | 263,23 | 2.105,83 |
| 9 | 237,99 | 2.141,95 |
| 10 | 217,76 | 2.177,55 |
| 11 | 201,23 | 2.213,50 |
| 12 | 187,45 | 2.249,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.762,20 | 1.762,20 |
| 2 | 945,25 | 1.890,49 |
| 3 | 642,15 | 1.926,44 |
| 4 | 490,55 | 1.962,21 |
| 5 | 399,67 | 1.998,33 |
| 6 | 339,02 | 2.034,11 |
| 7 | 295,70 | 2.069,88 |
| 8 | 263,23 | 2.105,83 |
| 9 | 237,99 | 2.141,95 |
| 10 | 217,76 | 2.177,55 |
| 11 | 201,23 | 2.213,50 |
| 12 | 187,45 | 2.249,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.762,20 | 1.762,20 |
| 2 | 945,25 | 1.890,49 |
| 3 | 642,15 | 1.926,44 |
| 4 | 490,55 | 1.962,21 |
| 5 | 399,67 | 1.998,33 |
| 6 | 339,02 | 2.034,11 |
| 7 | 295,70 | 2.069,88 |
| 8 | 263,23 | 2.105,83 |
| 9 | 237,99 | 2.141,95 |
| 10 | 217,76 | 2.177,55 |
| 11 | 201,23 | 2.213,50 |
| 12 | 187,45 | 2.249,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.762,20 | 1.762,20 |
| 2 | 945,25 | 1.890,49 |
| 3 | 642,15 | 1.926,44 |
| 4 | 490,55 | 1.962,21 |
| 5 | 399,67 | 1.998,33 |
| 6 | 339,02 | 2.034,11 |
| 7 | 295,70 | 2.069,88 |
| 8 | 263,23 | 2.105,83 |
| 9 | 237,99 | 2.141,95 |
| 10 | 217,76 | 2.177,55 |
| 11 | 201,23 | 2.213,50 |
| 12 | 187,45 | 2.249,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.762,20 | 1.762,20 |
| 2 | 945,25 | 1.890,49 |
| 3 | 642,15 | 1.926,44 |
| 4 | 490,55 | 1.962,21 |
| 5 | 399,67 | 1.998,33 |
| 6 | 339,02 | 2.034,11 |
| 7 | 295,70 | 2.069,88 |
| 8 | 263,23 | 2.105,83 |
| 9 | 237,99 | 2.141,95 |
| 10 | 217,76 | 2.177,55 |
| 11 | 200,75 | 2.208,21 |
| 12 | 187,45 | 2.249,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.762,20 | 1.762,20 |
| 2 | 945,25 | 1.890,49 |
| 3 | 642,15 | 1.926,44 |
| 4 | 490,55 | 1.962,21 |
| 5 | 399,67 | 1.998,33 |
| 6 | 339,02 | 2.034,11 |
| 7 | 295,70 | 2.069,88 |
| 8 | 263,23 | 2.105,83 |
| 9 | 237,99 | 2.141,95 |
| 10 | 217,76 | 2.177,55 |
| 11 | 200,75 | 2.208,21 |
| 12 | 187,45 | 2.249,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.762,20 | 1.762,20 |
| 2 | 945,25 | 1.890,49 |
| 3 | 642,15 | 1.926,44 |
| 4 | 490,55 | 1.962,21 |
| 5 | 399,67 | 1.998,33 |
| 6 | 339,02 | 2.034,11 |
| 7 | 295,70 | 2.069,88 |
| 8 | 263,23 | 2.105,83 |
| 9 | 237,99 | 2.141,95 |
| 10 | 217,76 | 2.177,55 |
| 11 | 200,75 | 2.208,21 |
| 12 | 187,45 | 2.249,45 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.