13 * 5 cm - 44 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 44 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.757,55 | 1.757,55 |
| 2 | 942,75 | 1.885,50 |
| 3 | 640,45 | 1.921,35 |
| 4 | 489,26 | 1.957,03 |
| 5 | 398,61 | 1.993,06 |
| 6 | 338,12 | 2.028,74 |
| 7 | 294,92 | 2.064,42 |
| 8 | 262,53 | 2.100,27 |
| 9 | 237,37 | 2.136,30 |
| 10 | 217,18 | 2.171,80 |
| 11 | 200,70 | 2.207,66 |
| 12 | 186,96 | 2.243,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.757,55 | 1.757,55 |
| 2 | 942,75 | 1.885,50 |
| 3 | 640,45 | 1.921,35 |
| 4 | 489,26 | 1.957,03 |
| 5 | 398,61 | 1.993,06 |
| 6 | 338,12 | 2.028,74 |
| 7 | 294,92 | 2.064,42 |
| 8 | 262,53 | 2.100,27 |
| 9 | 237,37 | 2.136,30 |
| 10 | 217,18 | 2.171,80 |
| 11 | 200,70 | 2.207,66 |
| 12 | 186,96 | 2.243,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.757,55 | 1.757,55 |
| 2 | 942,75 | 1.885,50 |
| 3 | 640,45 | 1.921,35 |
| 4 | 489,26 | 1.957,03 |
| 5 | 398,61 | 1.993,06 |
| 6 | 338,12 | 2.028,74 |
| 7 | 294,92 | 2.064,42 |
| 8 | 262,53 | 2.100,27 |
| 9 | 237,37 | 2.136,30 |
| 10 | 217,18 | 2.171,80 |
| 11 | 200,70 | 2.207,66 |
| 12 | 186,96 | 2.243,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.757,55 | 1.757,55 |
| 2 | 942,75 | 1.885,50 |
| 3 | 640,45 | 1.921,35 |
| 4 | 489,26 | 1.957,03 |
| 5 | 398,61 | 1.993,06 |
| 6 | 338,12 | 2.028,74 |
| 7 | 294,92 | 2.064,42 |
| 8 | 262,53 | 2.100,27 |
| 9 | 237,37 | 2.136,30 |
| 10 | 217,18 | 2.171,80 |
| 11 | 200,70 | 2.207,66 |
| 12 | 186,96 | 2.243,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.757,55 | 1.757,55 |
| 2 | 942,75 | 1.885,50 |
| 3 | 640,45 | 1.921,35 |
| 4 | 489,26 | 1.957,03 |
| 5 | 398,61 | 1.993,06 |
| 6 | 338,12 | 2.028,74 |
| 7 | 294,92 | 2.064,42 |
| 8 | 262,53 | 2.100,27 |
| 9 | 237,37 | 2.136,30 |
| 10 | 217,18 | 2.171,80 |
| 11 | 200,70 | 2.207,66 |
| 12 | 186,96 | 2.243,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.757,55 | 1.757,55 |
| 2 | 942,75 | 1.885,50 |
| 3 | 640,45 | 1.921,35 |
| 4 | 489,26 | 1.957,03 |
| 5 | 398,61 | 1.993,06 |
| 6 | 338,12 | 2.028,74 |
| 7 | 294,92 | 2.064,42 |
| 8 | 262,53 | 2.100,27 |
| 9 | 237,37 | 2.136,30 |
| 10 | 217,18 | 2.171,80 |
| 11 | 200,22 | 2.202,39 |
| 12 | 186,96 | 2.243,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.757,55 | 1.757,55 |
| 2 | 942,75 | 1.885,50 |
| 3 | 640,45 | 1.921,35 |
| 4 | 489,26 | 1.957,03 |
| 5 | 398,61 | 1.993,06 |
| 6 | 338,12 | 2.028,74 |
| 7 | 294,92 | 2.064,42 |
| 8 | 262,53 | 2.100,27 |
| 9 | 237,37 | 2.136,30 |
| 10 | 217,18 | 2.171,80 |
| 11 | 200,22 | 2.202,39 |
| 12 | 186,96 | 2.243,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.757,55 | 1.757,55 |
| 2 | 942,75 | 1.885,50 |
| 3 | 640,45 | 1.921,35 |
| 4 | 489,26 | 1.957,03 |
| 5 | 398,61 | 1.993,06 |
| 6 | 338,12 | 2.028,74 |
| 7 | 294,92 | 2.064,42 |
| 8 | 262,53 | 2.100,27 |
| 9 | 237,37 | 2.136,30 |
| 10 | 217,18 | 2.171,80 |
| 11 | 200,22 | 2.202,39 |
| 12 | 186,96 | 2.243,51 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.