14 * 4,5 cm - 35 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 35 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.432,41 | 1.432,41 |
| 2 | 768,35 | 1.536,69 |
| 3 | 521,97 | 1.565,91 |
| 4 | 398,75 | 1.594,99 |
| 5 | 324,87 | 1.624,35 |
| 6 | 275,57 | 1.653,43 |
| 7 | 240,36 | 1.682,51 |
| 8 | 213,97 | 1.711,73 |
| 9 | 193,45 | 1.741,09 |
| 10 | 177,00 | 1.770,03 |
| 11 | 163,57 | 1.799,25 |
| 12 | 152,37 | 1.828,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.432,41 | 1.432,41 |
| 2 | 768,35 | 1.536,69 |
| 3 | 521,97 | 1.565,91 |
| 4 | 398,75 | 1.594,99 |
| 5 | 324,87 | 1.624,35 |
| 6 | 275,57 | 1.653,43 |
| 7 | 240,36 | 1.682,51 |
| 8 | 213,97 | 1.711,73 |
| 9 | 193,45 | 1.741,09 |
| 10 | 177,00 | 1.770,03 |
| 11 | 163,57 | 1.799,25 |
| 12 | 152,37 | 1.828,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.432,41 | 1.432,41 |
| 2 | 768,35 | 1.536,69 |
| 3 | 521,97 | 1.565,91 |
| 4 | 398,75 | 1.594,99 |
| 5 | 324,87 | 1.624,35 |
| 6 | 275,57 | 1.653,43 |
| 7 | 240,36 | 1.682,51 |
| 8 | 213,97 | 1.711,73 |
| 9 | 193,45 | 1.741,09 |
| 10 | 177,00 | 1.770,03 |
| 11 | 163,57 | 1.799,25 |
| 12 | 152,37 | 1.828,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.432,41 | 1.432,41 |
| 2 | 768,35 | 1.536,69 |
| 3 | 521,97 | 1.565,91 |
| 4 | 398,75 | 1.594,99 |
| 5 | 324,87 | 1.624,35 |
| 6 | 275,57 | 1.653,43 |
| 7 | 240,36 | 1.682,51 |
| 8 | 213,97 | 1.711,73 |
| 9 | 193,45 | 1.741,09 |
| 10 | 177,00 | 1.770,03 |
| 11 | 163,57 | 1.799,25 |
| 12 | 152,37 | 1.828,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.432,41 | 1.432,41 |
| 2 | 768,35 | 1.536,69 |
| 3 | 521,97 | 1.565,91 |
| 4 | 398,75 | 1.594,99 |
| 5 | 324,87 | 1.624,35 |
| 6 | 275,57 | 1.653,43 |
| 7 | 240,36 | 1.682,51 |
| 8 | 213,97 | 1.711,73 |
| 9 | 193,45 | 1.741,09 |
| 10 | 177,00 | 1.770,03 |
| 11 | 163,57 | 1.799,25 |
| 12 | 152,37 | 1.828,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.432,41 | 1.432,41 |
| 2 | 768,35 | 1.536,69 |
| 3 | 521,97 | 1.565,91 |
| 4 | 398,75 | 1.594,99 |
| 5 | 324,87 | 1.624,35 |
| 6 | 275,57 | 1.653,43 |
| 7 | 240,36 | 1.682,51 |
| 8 | 213,97 | 1.711,73 |
| 9 | 193,45 | 1.741,09 |
| 10 | 177,00 | 1.770,03 |
| 11 | 163,18 | 1.794,95 |
| 12 | 152,37 | 1.828,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.432,41 | 1.432,41 |
| 2 | 768,35 | 1.536,69 |
| 3 | 521,97 | 1.565,91 |
| 4 | 398,75 | 1.594,99 |
| 5 | 324,87 | 1.624,35 |
| 6 | 275,57 | 1.653,43 |
| 7 | 240,36 | 1.682,51 |
| 8 | 213,97 | 1.711,73 |
| 9 | 193,45 | 1.741,09 |
| 10 | 177,00 | 1.770,03 |
| 11 | 163,18 | 1.794,95 |
| 12 | 152,37 | 1.828,47 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.432,41 | 1.432,41 |
| 2 | 768,35 | 1.536,69 |
| 3 | 521,97 | 1.565,91 |
| 4 | 398,75 | 1.594,99 |
| 5 | 324,87 | 1.624,35 |
| 6 | 275,57 | 1.653,43 |
| 7 | 240,36 | 1.682,51 |
| 8 | 213,97 | 1.711,73 |
| 9 | 193,45 | 1.741,09 |
| 10 | 177,00 | 1.770,03 |
| 11 | 163,18 | 1.794,95 |
| 12 | 152,37 | 1.828,47 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.