10,5 * 3,5 cm - 20 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 20 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.385,75 | 1.385,75 |
| 2 | 743,32 | 1.486,63 |
| 3 | 504,97 | 1.514,90 |
| 4 | 385,76 | 1.543,03 |
| 5 | 314,29 | 1.571,44 |
| 6 | 266,60 | 1.599,57 |
| 7 | 232,53 | 1.627,70 |
| 8 | 207,00 | 1.655,97 |
| 9 | 187,15 | 1.684,38 |
| 10 | 171,24 | 1.712,37 |
| 11 | 158,24 | 1.740,64 |
| 12 | 147,41 | 1.768,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.385,75 | 1.385,75 |
| 2 | 743,32 | 1.486,63 |
| 3 | 504,97 | 1.514,90 |
| 4 | 385,76 | 1.543,03 |
| 5 | 314,29 | 1.571,44 |
| 6 | 266,60 | 1.599,57 |
| 7 | 232,53 | 1.627,70 |
| 8 | 207,00 | 1.655,97 |
| 9 | 187,15 | 1.684,38 |
| 10 | 171,24 | 1.712,37 |
| 11 | 158,24 | 1.740,64 |
| 12 | 147,41 | 1.768,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.385,75 | 1.385,75 |
| 2 | 743,32 | 1.486,63 |
| 3 | 504,97 | 1.514,90 |
| 4 | 385,76 | 1.543,03 |
| 5 | 314,29 | 1.571,44 |
| 6 | 266,60 | 1.599,57 |
| 7 | 232,53 | 1.627,70 |
| 8 | 207,00 | 1.655,97 |
| 9 | 187,15 | 1.684,38 |
| 10 | 171,24 | 1.712,37 |
| 11 | 158,24 | 1.740,64 |
| 12 | 147,41 | 1.768,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.385,75 | 1.385,75 |
| 2 | 743,32 | 1.486,63 |
| 3 | 504,97 | 1.514,90 |
| 4 | 385,76 | 1.543,03 |
| 5 | 314,29 | 1.571,44 |
| 6 | 266,60 | 1.599,57 |
| 7 | 232,53 | 1.627,70 |
| 8 | 207,00 | 1.655,97 |
| 9 | 187,15 | 1.684,38 |
| 10 | 171,24 | 1.712,37 |
| 11 | 158,24 | 1.740,64 |
| 12 | 147,41 | 1.768,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.385,75 | 1.385,75 |
| 2 | 743,32 | 1.486,63 |
| 3 | 504,97 | 1.514,90 |
| 4 | 385,76 | 1.543,03 |
| 5 | 314,29 | 1.571,44 |
| 6 | 266,60 | 1.599,57 |
| 7 | 232,53 | 1.627,70 |
| 8 | 207,00 | 1.655,97 |
| 9 | 187,15 | 1.684,38 |
| 10 | 171,24 | 1.712,37 |
| 11 | 158,24 | 1.740,64 |
| 12 | 147,41 | 1.768,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.385,75 | 1.385,75 |
| 2 | 743,32 | 1.486,63 |
| 3 | 504,97 | 1.514,90 |
| 4 | 385,76 | 1.543,03 |
| 5 | 314,29 | 1.571,44 |
| 6 | 266,60 | 1.599,57 |
| 7 | 232,53 | 1.627,70 |
| 8 | 207,00 | 1.655,97 |
| 9 | 187,15 | 1.684,38 |
| 10 | 171,24 | 1.712,37 |
| 11 | 157,86 | 1.736,48 |
| 12 | 147,41 | 1.768,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.385,75 | 1.385,75 |
| 2 | 743,32 | 1.486,63 |
| 3 | 504,97 | 1.514,90 |
| 4 | 385,76 | 1.543,03 |
| 5 | 314,29 | 1.571,44 |
| 6 | 266,60 | 1.599,57 |
| 7 | 232,53 | 1.627,70 |
| 8 | 207,00 | 1.655,97 |
| 9 | 187,15 | 1.684,38 |
| 10 | 171,24 | 1.712,37 |
| 11 | 157,86 | 1.736,48 |
| 12 | 147,41 | 1.768,91 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.385,75 | 1.385,75 |
| 2 | 743,32 | 1.486,63 |
| 3 | 504,97 | 1.514,90 |
| 4 | 385,76 | 1.543,03 |
| 5 | 314,29 | 1.571,44 |
| 6 | 266,60 | 1.599,57 |
| 7 | 232,53 | 1.627,70 |
| 8 | 207,00 | 1.655,97 |
| 9 | 187,15 | 1.684,38 |
| 10 | 171,24 | 1.712,37 |
| 11 | 157,86 | 1.736,48 |
| 12 | 147,41 | 1.768,91 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.