14 * 5 - 40 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,9 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,1 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.015,88 | 9.015,88 |
| 2 | 4.836,12 | 9.672,24 |
| 3 | 3.285,39 | 9.856,16 |
| 4 | 2.509,80 | 10.039,18 |
| 5 | 2.044,80 | 10.224,01 |
| 6 | 1.734,51 | 10.407,03 |
| 7 | 1.512,86 | 10.590,05 |
| 8 | 1.346,75 | 10.773,98 |
| 9 | 1.217,64 | 10.958,80 |
| 10 | 1.114,09 | 11.140,92 |
| 11 | 1.029,53 | 11.324,85 |
| 12 | 959,06 | 11.508,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.015,88 | 9.015,88 |
| 2 | 4.836,12 | 9.672,24 |
| 3 | 3.285,39 | 9.856,16 |
| 4 | 2.509,80 | 10.039,18 |
| 5 | 2.044,80 | 10.224,01 |
| 6 | 1.734,51 | 10.407,03 |
| 7 | 1.512,86 | 10.590,05 |
| 8 | 1.346,75 | 10.773,98 |
| 9 | 1.217,64 | 10.958,80 |
| 10 | 1.114,09 | 11.140,92 |
| 11 | 1.029,53 | 11.324,85 |
| 12 | 959,06 | 11.508,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.015,88 | 9.015,88 |
| 2 | 4.836,12 | 9.672,24 |
| 3 | 3.285,39 | 9.856,16 |
| 4 | 2.509,80 | 10.039,18 |
| 5 | 2.044,80 | 10.224,01 |
| 6 | 1.734,51 | 10.407,03 |
| 7 | 1.512,86 | 10.590,05 |
| 8 | 1.346,75 | 10.773,98 |
| 9 | 1.217,64 | 10.958,80 |
| 10 | 1.114,09 | 11.140,92 |
| 11 | 1.029,53 | 11.324,85 |
| 12 | 959,06 | 11.508,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.015,88 | 9.015,88 |
| 2 | 4.836,12 | 9.672,24 |
| 3 | 3.285,39 | 9.856,16 |
| 4 | 2.509,80 | 10.039,18 |
| 5 | 2.044,80 | 10.224,01 |
| 6 | 1.734,51 | 10.407,03 |
| 7 | 1.512,86 | 10.590,05 |
| 8 | 1.346,75 | 10.773,98 |
| 9 | 1.217,64 | 10.958,80 |
| 10 | 1.114,09 | 11.140,92 |
| 11 | 1.029,53 | 11.324,85 |
| 12 | 959,06 | 11.508,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.015,88 | 9.015,88 |
| 2 | 4.836,12 | 9.672,24 |
| 3 | 3.285,39 | 9.856,16 |
| 4 | 2.509,80 | 10.039,18 |
| 5 | 2.044,80 | 10.224,01 |
| 6 | 1.734,51 | 10.407,03 |
| 7 | 1.512,86 | 10.590,05 |
| 8 | 1.346,75 | 10.773,98 |
| 9 | 1.217,64 | 10.958,80 |
| 10 | 1.114,09 | 11.140,92 |
| 11 | 1.029,53 | 11.324,85 |
| 12 | 959,06 | 11.508,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.015,88 | 9.015,88 |
| 2 | 4.836,12 | 9.672,24 |
| 3 | 3.285,39 | 9.856,16 |
| 4 | 2.509,80 | 10.039,18 |
| 5 | 2.044,80 | 10.224,01 |
| 6 | 1.734,51 | 10.407,03 |
| 7 | 1.512,86 | 10.590,05 |
| 8 | 1.346,75 | 10.773,98 |
| 9 | 1.217,64 | 10.958,80 |
| 10 | 1.114,09 | 11.140,92 |
| 11 | 1.027,07 | 11.297,80 |
| 12 | 959,06 | 11.508,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.015,88 | 9.015,88 |
| 2 | 4.836,12 | 9.672,24 |
| 3 | 3.285,39 | 9.856,16 |
| 4 | 2.509,80 | 10.039,18 |
| 5 | 2.044,80 | 10.224,01 |
| 6 | 1.734,51 | 10.407,03 |
| 7 | 1.512,86 | 10.590,05 |
| 8 | 1.346,75 | 10.773,98 |
| 9 | 1.217,64 | 10.958,80 |
| 10 | 1.114,09 | 11.140,92 |
| 11 | 1.027,07 | 11.297,80 |
| 12 | 959,06 | 11.508,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.015,88 | 9.015,88 |
| 2 | 4.836,12 | 9.672,24 |
| 3 | 3.285,39 | 9.856,16 |
| 4 | 2.509,80 | 10.039,18 |
| 5 | 2.044,80 | 10.224,01 |
| 6 | 1.734,51 | 10.407,03 |
| 7 | 1.512,86 | 10.590,05 |
| 8 | 1.346,75 | 10.773,98 |
| 9 | 1.217,64 | 10.958,80 |
| 10 | 1.114,09 | 11.140,92 |
| 11 | 1.027,07 | 11.297,80 |
| 12 | 959,06 | 11.508,77 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.