14 * 4.3 cm - 46 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 46 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.978,94 | 8.978,94 |
| 2 | 4.816,31 | 9.632,61 |
| 3 | 3.271,93 | 9.815,78 |
| 4 | 2.499,51 | 9.998,05 |
| 5 | 2.036,42 | 10.182,12 |
| 6 | 1.727,40 | 10.364,39 |
| 7 | 1.506,67 | 10.546,66 |
| 8 | 1.341,23 | 10.729,83 |
| 9 | 1.212,66 | 10.913,90 |
| 10 | 1.109,53 | 11.095,28 |
| 11 | 1.025,31 | 11.278,45 |
| 12 | 955,14 | 11.461,62 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.978,94 | 8.978,94 |
| 2 | 4.816,31 | 9.632,61 |
| 3 | 3.271,93 | 9.815,78 |
| 4 | 2.499,51 | 9.998,05 |
| 5 | 2.036,42 | 10.182,12 |
| 6 | 1.727,40 | 10.364,39 |
| 7 | 1.506,67 | 10.546,66 |
| 8 | 1.341,23 | 10.729,83 |
| 9 | 1.212,66 | 10.913,90 |
| 10 | 1.109,53 | 11.095,28 |
| 11 | 1.025,31 | 11.278,45 |
| 12 | 955,14 | 11.461,62 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.978,94 | 8.978,94 |
| 2 | 4.816,31 | 9.632,61 |
| 3 | 3.271,93 | 9.815,78 |
| 4 | 2.499,51 | 9.998,05 |
| 5 | 2.036,42 | 10.182,12 |
| 6 | 1.727,40 | 10.364,39 |
| 7 | 1.506,67 | 10.546,66 |
| 8 | 1.341,23 | 10.729,83 |
| 9 | 1.212,66 | 10.913,90 |
| 10 | 1.109,53 | 11.095,28 |
| 11 | 1.025,31 | 11.278,45 |
| 12 | 955,14 | 11.461,62 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.978,94 | 8.978,94 |
| 2 | 4.816,31 | 9.632,61 |
| 3 | 3.271,93 | 9.815,78 |
| 4 | 2.499,51 | 9.998,05 |
| 5 | 2.036,42 | 10.182,12 |
| 6 | 1.727,40 | 10.364,39 |
| 7 | 1.506,67 | 10.546,66 |
| 8 | 1.341,23 | 10.729,83 |
| 9 | 1.212,66 | 10.913,90 |
| 10 | 1.109,53 | 11.095,28 |
| 11 | 1.025,31 | 11.278,45 |
| 12 | 955,14 | 11.461,62 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.978,94 | 8.978,94 |
| 2 | 4.816,31 | 9.632,61 |
| 3 | 3.271,93 | 9.815,78 |
| 4 | 2.499,51 | 9.998,05 |
| 5 | 2.036,42 | 10.182,12 |
| 6 | 1.727,40 | 10.364,39 |
| 7 | 1.506,67 | 10.546,66 |
| 8 | 1.341,23 | 10.729,83 |
| 9 | 1.212,66 | 10.913,90 |
| 10 | 1.109,53 | 11.095,28 |
| 11 | 1.025,31 | 11.278,45 |
| 12 | 955,14 | 11.461,62 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.978,94 | 8.978,94 |
| 2 | 4.816,31 | 9.632,61 |
| 3 | 3.271,93 | 9.815,78 |
| 4 | 2.499,51 | 9.998,05 |
| 5 | 2.036,42 | 10.182,12 |
| 6 | 1.727,40 | 10.364,39 |
| 7 | 1.506,67 | 10.546,66 |
| 8 | 1.341,23 | 10.729,83 |
| 9 | 1.212,66 | 10.913,90 |
| 10 | 1.109,53 | 11.095,28 |
| 11 | 1.022,86 | 11.251,51 |
| 12 | 955,14 | 11.461,62 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.978,94 | 8.978,94 |
| 2 | 4.816,31 | 9.632,61 |
| 3 | 3.271,93 | 9.815,78 |
| 4 | 2.499,51 | 9.998,05 |
| 5 | 2.036,42 | 10.182,12 |
| 6 | 1.727,40 | 10.364,39 |
| 7 | 1.506,67 | 10.546,66 |
| 8 | 1.341,23 | 10.729,83 |
| 9 | 1.212,66 | 10.913,90 |
| 10 | 1.109,53 | 11.095,28 |
| 11 | 1.022,86 | 11.251,51 |
| 12 | 955,14 | 11.461,62 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.978,94 | 8.978,94 |
| 2 | 4.816,31 | 9.632,61 |
| 3 | 3.271,93 | 9.815,78 |
| 4 | 2.499,51 | 9.998,05 |
| 5 | 2.036,42 | 10.182,12 |
| 6 | 1.727,40 | 10.364,39 |
| 7 | 1.506,67 | 10.546,66 |
| 8 | 1.341,23 | 10.729,83 |
| 9 | 1.212,66 | 10.913,90 |
| 10 | 1.109,53 | 11.095,28 |
| 11 | 1.022,86 | 11.251,51 |
| 12 | 955,14 | 11.461,62 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.