13 * 4.5 - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.619,81 | 11.619,81 |
| 2 | 6.232,87 | 12.465,73 |
| 3 | 4.234,26 | 12.702,78 |
| 4 | 3.234,67 | 12.938,66 |
| 5 | 2.635,37 | 13.176,86 |
| 6 | 2.235,46 | 13.412,75 |
| 7 | 1.949,80 | 13.648,63 |
| 8 | 1.735,71 | 13.885,67 |
| 9 | 1.569,32 | 14.123,88 |
| 10 | 1.435,86 | 14.358,60 |
| 11 | 1.326,88 | 14.595,64 |
| 12 | 1.236,06 | 14.832,69 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.619,81 | 11.619,81 |
| 2 | 6.232,87 | 12.465,73 |
| 3 | 4.234,26 | 12.702,78 |
| 4 | 3.234,67 | 12.938,66 |
| 5 | 2.635,37 | 13.176,86 |
| 6 | 2.235,46 | 13.412,75 |
| 7 | 1.949,80 | 13.648,63 |
| 8 | 1.735,71 | 13.885,67 |
| 9 | 1.569,32 | 14.123,88 |
| 10 | 1.435,86 | 14.358,60 |
| 11 | 1.326,88 | 14.595,64 |
| 12 | 1.236,06 | 14.832,69 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.619,81 | 11.619,81 |
| 2 | 6.232,87 | 12.465,73 |
| 3 | 4.234,26 | 12.702,78 |
| 4 | 3.234,67 | 12.938,66 |
| 5 | 2.635,37 | 13.176,86 |
| 6 | 2.235,46 | 13.412,75 |
| 7 | 1.949,80 | 13.648,63 |
| 8 | 1.735,71 | 13.885,67 |
| 9 | 1.569,32 | 14.123,88 |
| 10 | 1.435,86 | 14.358,60 |
| 11 | 1.326,88 | 14.595,64 |
| 12 | 1.236,06 | 14.832,69 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.619,81 | 11.619,81 |
| 2 | 6.232,87 | 12.465,73 |
| 3 | 4.234,26 | 12.702,78 |
| 4 | 3.234,67 | 12.938,66 |
| 5 | 2.635,37 | 13.176,86 |
| 6 | 2.235,46 | 13.412,75 |
| 7 | 1.949,80 | 13.648,63 |
| 8 | 1.735,71 | 13.885,67 |
| 9 | 1.569,32 | 14.123,88 |
| 10 | 1.435,86 | 14.358,60 |
| 11 | 1.326,88 | 14.595,64 |
| 12 | 1.236,06 | 14.832,69 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.619,81 | 11.619,81 |
| 2 | 6.232,87 | 12.465,73 |
| 3 | 4.234,26 | 12.702,78 |
| 4 | 3.234,67 | 12.938,66 |
| 5 | 2.635,37 | 13.176,86 |
| 6 | 2.235,46 | 13.412,75 |
| 7 | 1.949,80 | 13.648,63 |
| 8 | 1.735,71 | 13.885,67 |
| 9 | 1.569,32 | 14.123,88 |
| 10 | 1.435,86 | 14.358,60 |
| 11 | 1.326,88 | 14.595,64 |
| 12 | 1.236,06 | 14.832,69 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.619,81 | 11.619,81 |
| 2 | 6.232,87 | 12.465,73 |
| 3 | 4.234,26 | 12.702,78 |
| 4 | 3.234,67 | 12.938,66 |
| 5 | 2.635,37 | 13.176,86 |
| 6 | 2.235,46 | 13.412,75 |
| 7 | 1.949,80 | 13.648,63 |
| 8 | 1.735,71 | 13.885,67 |
| 9 | 1.569,32 | 14.123,88 |
| 10 | 1.435,86 | 14.358,60 |
| 11 | 1.323,71 | 14.560,78 |
| 12 | 1.236,06 | 14.832,69 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.619,81 | 11.619,81 |
| 2 | 6.232,87 | 12.465,73 |
| 3 | 4.234,26 | 12.702,78 |
| 4 | 3.234,67 | 12.938,66 |
| 5 | 2.635,37 | 13.176,86 |
| 6 | 2.235,46 | 13.412,75 |
| 7 | 1.949,80 | 13.648,63 |
| 8 | 1.735,71 | 13.885,67 |
| 9 | 1.569,32 | 14.123,88 |
| 10 | 1.435,86 | 14.358,60 |
| 11 | 1.323,71 | 14.560,78 |
| 12 | 1.236,06 | 14.832,69 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.619,81 | 11.619,81 |
| 2 | 6.232,87 | 12.465,73 |
| 3 | 4.234,26 | 12.702,78 |
| 4 | 3.234,67 | 12.938,66 |
| 5 | 2.635,37 | 13.176,86 |
| 6 | 2.235,46 | 13.412,75 |
| 7 | 1.949,80 | 13.648,63 |
| 8 | 1.735,71 | 13.885,67 |
| 9 | 1.569,32 | 14.123,88 |
| 10 | 1.435,86 | 14.358,60 |
| 11 | 1.323,71 | 14.560,78 |
| 12 | 1.236,06 | 14.832,69 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.