13 * 4.5 - 45 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 45 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.659,58 | 10.659,58 |
| 2 | 5.717,80 | 11.435,60 |
| 3 | 3.884,35 | 11.653,05 |
| 4 | 2.967,36 | 11.869,44 |
| 5 | 2.417,59 | 12.087,96 |
| 6 | 2.050,73 | 12.304,35 |
| 7 | 1.788,68 | 12.520,74 |
| 8 | 1.592,28 | 12.738,20 |
| 9 | 1.439,64 | 12.956,72 |
| 10 | 1.317,20 | 13.172,04 |
| 11 | 1.217,23 | 13.389,50 |
| 12 | 1.133,91 | 13.606,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.659,58 | 10.659,58 |
| 2 | 5.717,80 | 11.435,60 |
| 3 | 3.884,35 | 11.653,05 |
| 4 | 2.967,36 | 11.869,44 |
| 5 | 2.417,59 | 12.087,96 |
| 6 | 2.050,73 | 12.304,35 |
| 7 | 1.788,68 | 12.520,74 |
| 8 | 1.592,28 | 12.738,20 |
| 9 | 1.439,64 | 12.956,72 |
| 10 | 1.317,20 | 13.172,04 |
| 11 | 1.217,23 | 13.389,50 |
| 12 | 1.133,91 | 13.606,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.659,58 | 10.659,58 |
| 2 | 5.717,80 | 11.435,60 |
| 3 | 3.884,35 | 11.653,05 |
| 4 | 2.967,36 | 11.869,44 |
| 5 | 2.417,59 | 12.087,96 |
| 6 | 2.050,73 | 12.304,35 |
| 7 | 1.788,68 | 12.520,74 |
| 8 | 1.592,28 | 12.738,20 |
| 9 | 1.439,64 | 12.956,72 |
| 10 | 1.317,20 | 13.172,04 |
| 11 | 1.217,23 | 13.389,50 |
| 12 | 1.133,91 | 13.606,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.659,58 | 10.659,58 |
| 2 | 5.717,80 | 11.435,60 |
| 3 | 3.884,35 | 11.653,05 |
| 4 | 2.967,36 | 11.869,44 |
| 5 | 2.417,59 | 12.087,96 |
| 6 | 2.050,73 | 12.304,35 |
| 7 | 1.788,68 | 12.520,74 |
| 8 | 1.592,28 | 12.738,20 |
| 9 | 1.439,64 | 12.956,72 |
| 10 | 1.317,20 | 13.172,04 |
| 11 | 1.217,23 | 13.389,50 |
| 12 | 1.133,91 | 13.606,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.659,58 | 10.659,58 |
| 2 | 5.717,80 | 11.435,60 |
| 3 | 3.884,35 | 11.653,05 |
| 4 | 2.967,36 | 11.869,44 |
| 5 | 2.417,59 | 12.087,96 |
| 6 | 2.050,73 | 12.304,35 |
| 7 | 1.788,68 | 12.520,74 |
| 8 | 1.592,28 | 12.738,20 |
| 9 | 1.439,64 | 12.956,72 |
| 10 | 1.317,20 | 13.172,04 |
| 11 | 1.217,23 | 13.389,50 |
| 12 | 1.133,91 | 13.606,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.659,58 | 10.659,58 |
| 2 | 5.717,80 | 11.435,60 |
| 3 | 3.884,35 | 11.653,05 |
| 4 | 2.967,36 | 11.869,44 |
| 5 | 2.417,59 | 12.087,96 |
| 6 | 2.050,73 | 12.304,35 |
| 7 | 1.788,68 | 12.520,74 |
| 8 | 1.592,28 | 12.738,20 |
| 9 | 1.439,64 | 12.956,72 |
| 10 | 1.317,20 | 13.172,04 |
| 11 | 1.214,32 | 13.357,52 |
| 12 | 1.133,91 | 13.606,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.659,58 | 10.659,58 |
| 2 | 5.717,80 | 11.435,60 |
| 3 | 3.884,35 | 11.653,05 |
| 4 | 2.967,36 | 11.869,44 |
| 5 | 2.417,59 | 12.087,96 |
| 6 | 2.050,73 | 12.304,35 |
| 7 | 1.788,68 | 12.520,74 |
| 8 | 1.592,28 | 12.738,20 |
| 9 | 1.439,64 | 12.956,72 |
| 10 | 1.317,20 | 13.172,04 |
| 11 | 1.214,32 | 13.357,52 |
| 12 | 1.133,91 | 13.606,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.659,58 | 10.659,58 |
| 2 | 5.717,80 | 11.435,60 |
| 3 | 3.884,35 | 11.653,05 |
| 4 | 2.967,36 | 11.869,44 |
| 5 | 2.417,59 | 12.087,96 |
| 6 | 2.050,73 | 12.304,35 |
| 7 | 1.788,68 | 12.520,74 |
| 8 | 1.592,28 | 12.738,20 |
| 9 | 1.439,64 | 12.956,72 |
| 10 | 1.317,20 | 13.172,04 |
| 11 | 1.214,32 | 13.357,52 |
| 12 | 1.133,91 | 13.606,95 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.