14.5 * 4.5 cm - 40 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.725,54 | 11.725,54 |
| 2 | 6.289,58 | 12.579,16 |
| 3 | 4.272,79 | 12.818,36 |
| 4 | 3.264,10 | 13.056,39 |
| 5 | 2.659,35 | 13.296,76 |
| 6 | 2.255,80 | 13.534,79 |
| 7 | 1.967,55 | 13.772,82 |
| 8 | 1.751,50 | 14.012,02 |
| 9 | 1.583,60 | 14.252,39 |
| 10 | 1.448,93 | 14.489,25 |
| 11 | 1.338,95 | 14.728,45 |
| 12 | 1.247,30 | 14.967,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.725,54 | 11.725,54 |
| 2 | 6.289,58 | 12.579,16 |
| 3 | 4.272,79 | 12.818,36 |
| 4 | 3.264,10 | 13.056,39 |
| 5 | 2.659,35 | 13.296,76 |
| 6 | 2.255,80 | 13.534,79 |
| 7 | 1.967,55 | 13.772,82 |
| 8 | 1.751,50 | 14.012,02 |
| 9 | 1.583,60 | 14.252,39 |
| 10 | 1.448,93 | 14.489,25 |
| 11 | 1.338,95 | 14.728,45 |
| 12 | 1.247,30 | 14.967,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.725,54 | 11.725,54 |
| 2 | 6.289,58 | 12.579,16 |
| 3 | 4.272,79 | 12.818,36 |
| 4 | 3.264,10 | 13.056,39 |
| 5 | 2.659,35 | 13.296,76 |
| 6 | 2.255,80 | 13.534,79 |
| 7 | 1.967,55 | 13.772,82 |
| 8 | 1.751,50 | 14.012,02 |
| 9 | 1.583,60 | 14.252,39 |
| 10 | 1.448,93 | 14.489,25 |
| 11 | 1.338,95 | 14.728,45 |
| 12 | 1.247,30 | 14.967,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.725,54 | 11.725,54 |
| 2 | 6.289,58 | 12.579,16 |
| 3 | 4.272,79 | 12.818,36 |
| 4 | 3.264,10 | 13.056,39 |
| 5 | 2.659,35 | 13.296,76 |
| 6 | 2.255,80 | 13.534,79 |
| 7 | 1.967,55 | 13.772,82 |
| 8 | 1.751,50 | 14.012,02 |
| 9 | 1.583,60 | 14.252,39 |
| 10 | 1.448,93 | 14.489,25 |
| 11 | 1.338,95 | 14.728,45 |
| 12 | 1.247,30 | 14.967,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.725,54 | 11.725,54 |
| 2 | 6.289,58 | 12.579,16 |
| 3 | 4.272,79 | 12.818,36 |
| 4 | 3.264,10 | 13.056,39 |
| 5 | 2.659,35 | 13.296,76 |
| 6 | 2.255,80 | 13.534,79 |
| 7 | 1.967,55 | 13.772,82 |
| 8 | 1.751,50 | 14.012,02 |
| 9 | 1.583,60 | 14.252,39 |
| 10 | 1.448,93 | 14.489,25 |
| 11 | 1.338,95 | 14.728,45 |
| 12 | 1.247,30 | 14.967,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.725,54 | 11.725,54 |
| 2 | 6.289,58 | 12.579,16 |
| 3 | 4.272,79 | 12.818,36 |
| 4 | 3.264,10 | 13.056,39 |
| 5 | 2.659,35 | 13.296,76 |
| 6 | 2.255,80 | 13.534,79 |
| 7 | 1.967,55 | 13.772,82 |
| 8 | 1.751,50 | 14.012,02 |
| 9 | 1.583,60 | 14.252,39 |
| 10 | 1.448,93 | 14.489,25 |
| 11 | 1.335,75 | 14.693,27 |
| 12 | 1.247,30 | 14.967,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.725,54 | 11.725,54 |
| 2 | 6.289,58 | 12.579,16 |
| 3 | 4.272,79 | 12.818,36 |
| 4 | 3.264,10 | 13.056,39 |
| 5 | 2.659,35 | 13.296,76 |
| 6 | 2.255,80 | 13.534,79 |
| 7 | 1.967,55 | 13.772,82 |
| 8 | 1.751,50 | 14.012,02 |
| 9 | 1.583,60 | 14.252,39 |
| 10 | 1.448,93 | 14.489,25 |
| 11 | 1.335,75 | 14.693,27 |
| 12 | 1.247,30 | 14.967,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 11.725,54 | 11.725,54 |
| 2 | 6.289,58 | 12.579,16 |
| 3 | 4.272,79 | 12.818,36 |
| 4 | 3.264,10 | 13.056,39 |
| 5 | 2.659,35 | 13.296,76 |
| 6 | 2.255,80 | 13.534,79 |
| 7 | 1.967,55 | 13.772,82 |
| 8 | 1.751,50 | 14.012,02 |
| 9 | 1.583,60 | 14.252,39 |
| 10 | 1.448,93 | 14.489,25 |
| 11 | 1.335,75 | 14.693,27 |
| 12 | 1.247,30 | 14.967,65 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.