13 * 4 cm - 74 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | DENMARK |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 74 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.034,31 | 12.034,31 |
| 2 | 6.455,21 | 12.910,41 |
| 3 | 4.385,30 | 13.155,91 |
| 4 | 3.350,05 | 13.400,20 |
| 5 | 2.729,38 | 13.646,91 |
| 6 | 2.315,20 | 13.891,20 |
| 7 | 2.019,36 | 14.135,50 |
| 8 | 1.797,63 | 14.381,00 |
| 9 | 1.625,30 | 14.627,70 |
| 10 | 1.487,08 | 14.870,80 |
| 11 | 1.374,21 | 15.116,30 |
| 12 | 1.280,15 | 15.361,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.034,31 | 12.034,31 |
| 2 | 6.455,21 | 12.910,41 |
| 3 | 4.385,30 | 13.155,91 |
| 4 | 3.350,05 | 13.400,20 |
| 5 | 2.729,38 | 13.646,91 |
| 6 | 2.315,20 | 13.891,20 |
| 7 | 2.019,36 | 14.135,50 |
| 8 | 1.797,63 | 14.381,00 |
| 9 | 1.625,30 | 14.627,70 |
| 10 | 1.487,08 | 14.870,80 |
| 11 | 1.374,21 | 15.116,30 |
| 12 | 1.280,15 | 15.361,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.034,31 | 12.034,31 |
| 2 | 6.455,21 | 12.910,41 |
| 3 | 4.385,30 | 13.155,91 |
| 4 | 3.350,05 | 13.400,20 |
| 5 | 2.729,38 | 13.646,91 |
| 6 | 2.315,20 | 13.891,20 |
| 7 | 2.019,36 | 14.135,50 |
| 8 | 1.797,63 | 14.381,00 |
| 9 | 1.625,30 | 14.627,70 |
| 10 | 1.487,08 | 14.870,80 |
| 11 | 1.374,21 | 15.116,30 |
| 12 | 1.280,15 | 15.361,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.034,31 | 12.034,31 |
| 2 | 6.455,21 | 12.910,41 |
| 3 | 4.385,30 | 13.155,91 |
| 4 | 3.350,05 | 13.400,20 |
| 5 | 2.729,38 | 13.646,91 |
| 6 | 2.315,20 | 13.891,20 |
| 7 | 2.019,36 | 14.135,50 |
| 8 | 1.797,63 | 14.381,00 |
| 9 | 1.625,30 | 14.627,70 |
| 10 | 1.487,08 | 14.870,80 |
| 11 | 1.374,21 | 15.116,30 |
| 12 | 1.280,15 | 15.361,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.034,31 | 12.034,31 |
| 2 | 6.455,21 | 12.910,41 |
| 3 | 4.385,30 | 13.155,91 |
| 4 | 3.350,05 | 13.400,20 |
| 5 | 2.729,38 | 13.646,91 |
| 6 | 2.315,20 | 13.891,20 |
| 7 | 2.019,36 | 14.135,50 |
| 8 | 1.797,63 | 14.381,00 |
| 9 | 1.625,30 | 14.627,70 |
| 10 | 1.487,08 | 14.870,80 |
| 11 | 1.374,21 | 15.116,30 |
| 12 | 1.280,15 | 15.361,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.034,31 | 12.034,31 |
| 2 | 6.455,21 | 12.910,41 |
| 3 | 4.385,30 | 13.155,91 |
| 4 | 3.350,05 | 13.400,20 |
| 5 | 2.729,38 | 13.646,91 |
| 6 | 2.315,20 | 13.891,20 |
| 7 | 2.019,36 | 14.135,50 |
| 8 | 1.797,63 | 14.381,00 |
| 9 | 1.625,30 | 14.627,70 |
| 10 | 1.487,08 | 14.870,80 |
| 11 | 1.370,93 | 15.080,19 |
| 12 | 1.280,15 | 15.361,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.034,31 | 12.034,31 |
| 2 | 6.455,21 | 12.910,41 |
| 3 | 4.385,30 | 13.155,91 |
| 4 | 3.350,05 | 13.400,20 |
| 5 | 2.729,38 | 13.646,91 |
| 6 | 2.315,20 | 13.891,20 |
| 7 | 2.019,36 | 14.135,50 |
| 8 | 1.797,63 | 14.381,00 |
| 9 | 1.625,30 | 14.627,70 |
| 10 | 1.487,08 | 14.870,80 |
| 11 | 1.370,93 | 15.080,19 |
| 12 | 1.280,15 | 15.361,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.034,31 | 12.034,31 |
| 2 | 6.455,21 | 12.910,41 |
| 3 | 4.385,30 | 13.155,91 |
| 4 | 3.350,05 | 13.400,20 |
| 5 | 2.729,38 | 13.646,91 |
| 6 | 2.315,20 | 13.891,20 |
| 7 | 2.019,36 | 14.135,50 |
| 8 | 1.797,63 | 14.381,00 |
| 9 | 1.625,30 | 14.627,70 |
| 10 | 1.487,08 | 14.870,80 |
| 11 | 1.370,93 | 15.080,19 |
| 12 | 1.280,15 | 15.361,80 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.