14,5 * 4,5 cm - 26 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,2 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 26 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.995,45 | 3.995,45 |
| 2 | 2.143,16 | 4.286,32 |
| 3 | 1.455,94 | 4.367,83 |
| 4 | 1.112,23 | 4.448,93 |
| 5 | 906,17 | 4.530,84 |
| 6 | 768,66 | 4.611,95 |
| 7 | 670,44 | 4.693,06 |
| 8 | 596,82 | 4.774,56 |
| 9 | 539,61 | 4.856,47 |
| 10 | 493,72 | 4.937,18 |
| 11 | 456,24 | 5.018,68 |
| 12 | 425,02 | 5.100,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.995,45 | 3.995,45 |
| 2 | 2.143,16 | 4.286,32 |
| 3 | 1.455,94 | 4.367,83 |
| 4 | 1.112,23 | 4.448,93 |
| 5 | 906,17 | 4.530,84 |
| 6 | 768,66 | 4.611,95 |
| 7 | 670,44 | 4.693,06 |
| 8 | 596,82 | 4.774,56 |
| 9 | 539,61 | 4.856,47 |
| 10 | 493,72 | 4.937,18 |
| 11 | 456,24 | 5.018,68 |
| 12 | 425,02 | 5.100,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.995,45 | 3.995,45 |
| 2 | 2.143,16 | 4.286,32 |
| 3 | 1.455,94 | 4.367,83 |
| 4 | 1.112,23 | 4.448,93 |
| 5 | 906,17 | 4.530,84 |
| 6 | 768,66 | 4.611,95 |
| 7 | 670,44 | 4.693,06 |
| 8 | 596,82 | 4.774,56 |
| 9 | 539,61 | 4.856,47 |
| 10 | 493,72 | 4.937,18 |
| 11 | 456,24 | 5.018,68 |
| 12 | 425,02 | 5.100,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.995,45 | 3.995,45 |
| 2 | 2.143,16 | 4.286,32 |
| 3 | 1.455,94 | 4.367,83 |
| 4 | 1.112,23 | 4.448,93 |
| 5 | 906,17 | 4.530,84 |
| 6 | 768,66 | 4.611,95 |
| 7 | 670,44 | 4.693,06 |
| 8 | 596,82 | 4.774,56 |
| 9 | 539,61 | 4.856,47 |
| 10 | 493,72 | 4.937,18 |
| 11 | 456,24 | 5.018,68 |
| 12 | 425,02 | 5.100,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.995,45 | 3.995,45 |
| 2 | 2.143,16 | 4.286,32 |
| 3 | 1.455,94 | 4.367,83 |
| 4 | 1.112,23 | 4.448,93 |
| 5 | 906,17 | 4.530,84 |
| 6 | 768,66 | 4.611,95 |
| 7 | 670,44 | 4.693,06 |
| 8 | 596,82 | 4.774,56 |
| 9 | 539,61 | 4.856,47 |
| 10 | 493,72 | 4.937,18 |
| 11 | 456,24 | 5.018,68 |
| 12 | 425,02 | 5.100,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.995,45 | 3.995,45 |
| 2 | 2.143,16 | 4.286,32 |
| 3 | 1.455,94 | 4.367,83 |
| 4 | 1.112,23 | 4.448,93 |
| 5 | 906,17 | 4.530,84 |
| 6 | 768,66 | 4.611,95 |
| 7 | 670,44 | 4.693,06 |
| 8 | 596,82 | 4.774,56 |
| 9 | 539,61 | 4.856,47 |
| 10 | 493,72 | 4.937,18 |
| 11 | 455,15 | 5.006,70 |
| 12 | 425,02 | 5.100,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.995,45 | 3.995,45 |
| 2 | 2.143,16 | 4.286,32 |
| 3 | 1.455,94 | 4.367,83 |
| 4 | 1.112,23 | 4.448,93 |
| 5 | 906,17 | 4.530,84 |
| 6 | 768,66 | 4.611,95 |
| 7 | 670,44 | 4.693,06 |
| 8 | 596,82 | 4.774,56 |
| 9 | 539,61 | 4.856,47 |
| 10 | 493,72 | 4.937,18 |
| 11 | 455,15 | 5.006,70 |
| 12 | 425,02 | 5.100,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.995,45 | 3.995,45 |
| 2 | 2.143,16 | 4.286,32 |
| 3 | 1.455,94 | 4.367,83 |
| 4 | 1.112,23 | 4.448,93 |
| 5 | 906,17 | 4.530,84 |
| 6 | 768,66 | 4.611,95 |
| 7 | 670,44 | 4.693,06 |
| 8 | 596,82 | 4.774,56 |
| 9 | 539,61 | 4.856,47 |
| 10 | 493,72 | 4.937,18 |
| 11 | 455,15 | 5.006,70 |
| 12 | 425,02 | 5.100,19 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.