13 * 5,3 cm - 54 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 54 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.909,25 | 1.909,25 |
| 2 | 1.024,12 | 2.048,24 |
| 3 | 695,73 | 2.087,19 |
| 4 | 531,49 | 2.125,95 |
| 5 | 433,02 | 2.165,09 |
| 6 | 367,31 | 2.203,85 |
| 7 | 320,37 | 2.242,61 |
| 8 | 285,19 | 2.281,55 |
| 9 | 257,85 | 2.320,69 |
| 10 | 235,93 | 2.359,26 |
| 11 | 218,02 | 2.398,21 |
| 12 | 203,10 | 2.437,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.909,25 | 1.909,25 |
| 2 | 1.024,12 | 2.048,24 |
| 3 | 695,73 | 2.087,19 |
| 4 | 531,49 | 2.125,95 |
| 5 | 433,02 | 2.165,09 |
| 6 | 367,31 | 2.203,85 |
| 7 | 320,37 | 2.242,61 |
| 8 | 285,19 | 2.281,55 |
| 9 | 257,85 | 2.320,69 |
| 10 | 235,93 | 2.359,26 |
| 11 | 218,02 | 2.398,21 |
| 12 | 203,10 | 2.437,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.909,25 | 1.909,25 |
| 2 | 1.024,12 | 2.048,24 |
| 3 | 695,73 | 2.087,19 |
| 4 | 531,49 | 2.125,95 |
| 5 | 433,02 | 2.165,09 |
| 6 | 367,31 | 2.203,85 |
| 7 | 320,37 | 2.242,61 |
| 8 | 285,19 | 2.281,55 |
| 9 | 257,85 | 2.320,69 |
| 10 | 235,93 | 2.359,26 |
| 11 | 218,02 | 2.398,21 |
| 12 | 203,10 | 2.437,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.909,25 | 1.909,25 |
| 2 | 1.024,12 | 2.048,24 |
| 3 | 695,73 | 2.087,19 |
| 4 | 531,49 | 2.125,95 |
| 5 | 433,02 | 2.165,09 |
| 6 | 367,31 | 2.203,85 |
| 7 | 320,37 | 2.242,61 |
| 8 | 285,19 | 2.281,55 |
| 9 | 257,85 | 2.320,69 |
| 10 | 235,93 | 2.359,26 |
| 11 | 218,02 | 2.398,21 |
| 12 | 203,10 | 2.437,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.909,25 | 1.909,25 |
| 2 | 1.024,12 | 2.048,24 |
| 3 | 695,73 | 2.087,19 |
| 4 | 531,49 | 2.125,95 |
| 5 | 433,02 | 2.165,09 |
| 6 | 367,31 | 2.203,85 |
| 7 | 320,37 | 2.242,61 |
| 8 | 285,19 | 2.281,55 |
| 9 | 257,85 | 2.320,69 |
| 10 | 235,93 | 2.359,26 |
| 11 | 218,02 | 2.398,21 |
| 12 | 203,10 | 2.437,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.909,25 | 1.909,25 |
| 2 | 1.024,12 | 2.048,24 |
| 3 | 695,73 | 2.087,19 |
| 4 | 531,49 | 2.125,95 |
| 5 | 433,02 | 2.165,09 |
| 6 | 367,31 | 2.203,85 |
| 7 | 320,37 | 2.242,61 |
| 8 | 285,19 | 2.281,55 |
| 9 | 257,85 | 2.320,69 |
| 10 | 235,93 | 2.359,26 |
| 11 | 217,50 | 2.392,48 |
| 12 | 203,10 | 2.437,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.909,25 | 1.909,25 |
| 2 | 1.024,12 | 2.048,24 |
| 3 | 695,73 | 2.087,19 |
| 4 | 531,49 | 2.125,95 |
| 5 | 433,02 | 2.165,09 |
| 6 | 367,31 | 2.203,85 |
| 7 | 320,37 | 2.242,61 |
| 8 | 285,19 | 2.281,55 |
| 9 | 257,85 | 2.320,69 |
| 10 | 235,93 | 2.359,26 |
| 11 | 217,50 | 2.392,48 |
| 12 | 203,10 | 2.437,16 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.909,25 | 1.909,25 |
| 2 | 1.024,12 | 2.048,24 |
| 3 | 695,73 | 2.087,19 |
| 4 | 531,49 | 2.125,95 |
| 5 | 433,02 | 2.165,09 |
| 6 | 367,31 | 2.203,85 |
| 7 | 320,37 | 2.242,61 |
| 8 | 285,19 | 2.281,55 |
| 9 | 257,85 | 2.320,69 |
| 10 | 235,93 | 2.359,26 |
| 11 | 217,50 | 2.392,48 |
| 12 | 203,10 | 2.437,16 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.