11 * 5 cm - 82 gr Filtresiz
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 11 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 82 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.955,19 | 7.955,19 |
| 2 | 4.267,17 | 8.534,33 |
| 3 | 2.898,87 | 8.696,61 |
| 4 | 2.214,53 | 8.858,10 |
| 5 | 1.804,24 | 9.021,19 |
| 6 | 1.530,45 | 9.182,68 |
| 7 | 1.334,88 | 9.344,17 |
| 8 | 1.188,31 | 9.506,45 |
| 9 | 1.074,39 | 9.669,53 |
| 10 | 983,02 | 9.830,23 |
| 11 | 908,41 | 9.992,51 |
| 12 | 846,23 | 10.154,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.955,19 | 7.955,19 |
| 2 | 4.267,17 | 8.534,33 |
| 3 | 2.898,87 | 8.696,61 |
| 4 | 2.214,53 | 8.858,10 |
| 5 | 1.804,24 | 9.021,19 |
| 6 | 1.530,45 | 9.182,68 |
| 7 | 1.334,88 | 9.344,17 |
| 8 | 1.188,31 | 9.506,45 |
| 9 | 1.074,39 | 9.669,53 |
| 10 | 983,02 | 9.830,23 |
| 11 | 908,41 | 9.992,51 |
| 12 | 846,23 | 10.154,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.955,19 | 7.955,19 |
| 2 | 4.267,17 | 8.534,33 |
| 3 | 2.898,87 | 8.696,61 |
| 4 | 2.214,53 | 8.858,10 |
| 5 | 1.804,24 | 9.021,19 |
| 6 | 1.530,45 | 9.182,68 |
| 7 | 1.334,88 | 9.344,17 |
| 8 | 1.188,31 | 9.506,45 |
| 9 | 1.074,39 | 9.669,53 |
| 10 | 983,02 | 9.830,23 |
| 11 | 908,41 | 9.992,51 |
| 12 | 846,23 | 10.154,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.955,19 | 7.955,19 |
| 2 | 4.267,17 | 8.534,33 |
| 3 | 2.898,87 | 8.696,61 |
| 4 | 2.214,53 | 8.858,10 |
| 5 | 1.804,24 | 9.021,19 |
| 6 | 1.530,45 | 9.182,68 |
| 7 | 1.334,88 | 9.344,17 |
| 8 | 1.188,31 | 9.506,45 |
| 9 | 1.074,39 | 9.669,53 |
| 10 | 983,02 | 9.830,23 |
| 11 | 908,41 | 9.992,51 |
| 12 | 846,23 | 10.154,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.955,19 | 7.955,19 |
| 2 | 4.267,17 | 8.534,33 |
| 3 | 2.898,87 | 8.696,61 |
| 4 | 2.214,53 | 8.858,10 |
| 5 | 1.804,24 | 9.021,19 |
| 6 | 1.530,45 | 9.182,68 |
| 7 | 1.334,88 | 9.344,17 |
| 8 | 1.188,31 | 9.506,45 |
| 9 | 1.074,39 | 9.669,53 |
| 10 | 983,02 | 9.830,23 |
| 11 | 908,41 | 9.992,51 |
| 12 | 846,23 | 10.154,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.955,19 | 7.955,19 |
| 2 | 4.267,17 | 8.534,33 |
| 3 | 2.898,87 | 8.696,61 |
| 4 | 2.214,53 | 8.858,10 |
| 5 | 1.804,24 | 9.021,19 |
| 6 | 1.530,45 | 9.182,68 |
| 7 | 1.334,88 | 9.344,17 |
| 8 | 1.188,31 | 9.506,45 |
| 9 | 1.074,39 | 9.669,53 |
| 10 | 983,02 | 9.830,23 |
| 11 | 906,24 | 9.968,65 |
| 12 | 846,23 | 10.154,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.955,19 | 7.955,19 |
| 2 | 4.267,17 | 8.534,33 |
| 3 | 2.898,87 | 8.696,61 |
| 4 | 2.214,53 | 8.858,10 |
| 5 | 1.804,24 | 9.021,19 |
| 6 | 1.530,45 | 9.182,68 |
| 7 | 1.334,88 | 9.344,17 |
| 8 | 1.188,31 | 9.506,45 |
| 9 | 1.074,39 | 9.669,53 |
| 10 | 983,02 | 9.830,23 |
| 11 | 906,24 | 9.968,65 |
| 12 | 846,23 | 10.154,80 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.955,19 | 7.955,19 |
| 2 | 4.267,17 | 8.534,33 |
| 3 | 2.898,87 | 8.696,61 |
| 4 | 2.214,53 | 8.858,10 |
| 5 | 1.804,24 | 9.021,19 |
| 6 | 1.530,45 | 9.182,68 |
| 7 | 1.334,88 | 9.344,17 |
| 8 | 1.188,31 | 9.506,45 |
| 9 | 1.074,39 | 9.669,53 |
| 10 | 983,02 | 9.830,23 |
| 11 | 906,24 | 9.968,65 |
| 12 | 846,23 | 10.154,80 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.