14,5 * 3 cm - 22 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 22 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.637,30 | 2.637,30 |
| 2 | 1.414,65 | 2.829,30 |
| 3 | 961,03 | 2.883,10 |
| 4 | 734,16 | 2.936,63 |
| 5 | 598,14 | 2.990,70 |
| 6 | 507,37 | 3.044,24 |
| 7 | 442,54 | 3.097,77 |
| 8 | 393,95 | 3.151,57 |
| 9 | 356,18 | 3.205,64 |
| 10 | 325,89 | 3.258,91 |
| 11 | 301,16 | 3.312,71 |
| 12 | 280,54 | 3.366,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.637,30 | 2.637,30 |
| 2 | 1.414,65 | 2.829,30 |
| 3 | 961,03 | 2.883,10 |
| 4 | 734,16 | 2.936,63 |
| 5 | 598,14 | 2.990,70 |
| 6 | 507,37 | 3.044,24 |
| 7 | 442,54 | 3.097,77 |
| 8 | 393,95 | 3.151,57 |
| 9 | 356,18 | 3.205,64 |
| 10 | 325,89 | 3.258,91 |
| 11 | 301,16 | 3.312,71 |
| 12 | 280,54 | 3.366,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.637,30 | 2.637,30 |
| 2 | 1.414,65 | 2.829,30 |
| 3 | 961,03 | 2.883,10 |
| 4 | 734,16 | 2.936,63 |
| 5 | 598,14 | 2.990,70 |
| 6 | 507,37 | 3.044,24 |
| 7 | 442,54 | 3.097,77 |
| 8 | 393,95 | 3.151,57 |
| 9 | 356,18 | 3.205,64 |
| 10 | 325,89 | 3.258,91 |
| 11 | 301,16 | 3.312,71 |
| 12 | 280,54 | 3.366,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.637,30 | 2.637,30 |
| 2 | 1.414,65 | 2.829,30 |
| 3 | 961,03 | 2.883,10 |
| 4 | 734,16 | 2.936,63 |
| 5 | 598,14 | 2.990,70 |
| 6 | 507,37 | 3.044,24 |
| 7 | 442,54 | 3.097,77 |
| 8 | 393,95 | 3.151,57 |
| 9 | 356,18 | 3.205,64 |
| 10 | 325,89 | 3.258,91 |
| 11 | 301,16 | 3.312,71 |
| 12 | 280,54 | 3.366,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.637,30 | 2.637,30 |
| 2 | 1.414,65 | 2.829,30 |
| 3 | 961,03 | 2.883,10 |
| 4 | 734,16 | 2.936,63 |
| 5 | 598,14 | 2.990,70 |
| 6 | 507,37 | 3.044,24 |
| 7 | 442,54 | 3.097,77 |
| 8 | 393,95 | 3.151,57 |
| 9 | 356,18 | 3.205,64 |
| 10 | 325,89 | 3.258,91 |
| 11 | 301,16 | 3.312,71 |
| 12 | 280,54 | 3.366,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.637,30 | 2.637,30 |
| 2 | 1.414,65 | 2.829,30 |
| 3 | 961,03 | 2.883,10 |
| 4 | 734,16 | 2.936,63 |
| 5 | 598,14 | 2.990,70 |
| 6 | 507,37 | 3.044,24 |
| 7 | 442,54 | 3.097,77 |
| 8 | 393,95 | 3.151,57 |
| 9 | 356,18 | 3.205,64 |
| 10 | 325,89 | 3.258,91 |
| 11 | 300,44 | 3.304,80 |
| 12 | 280,54 | 3.366,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.637,30 | 2.637,30 |
| 2 | 1.414,65 | 2.829,30 |
| 3 | 961,03 | 2.883,10 |
| 4 | 734,16 | 2.936,63 |
| 5 | 598,14 | 2.990,70 |
| 6 | 507,37 | 3.044,24 |
| 7 | 442,54 | 3.097,77 |
| 8 | 393,95 | 3.151,57 |
| 9 | 356,18 | 3.205,64 |
| 10 | 325,89 | 3.258,91 |
| 11 | 300,44 | 3.304,80 |
| 12 | 280,54 | 3.366,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.637,30 | 2.637,30 |
| 2 | 1.414,65 | 2.829,30 |
| 3 | 961,03 | 2.883,10 |
| 4 | 734,16 | 2.936,63 |
| 5 | 598,14 | 2.990,70 |
| 6 | 507,37 | 3.044,24 |
| 7 | 442,54 | 3.097,77 |
| 8 | 393,95 | 3.151,57 |
| 9 | 356,18 | 3.205,64 |
| 10 | 325,89 | 3.258,91 |
| 11 | 300,44 | 3.304,80 |
| 12 | 280,54 | 3.366,51 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.