13 * 4,7 cm - 48 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 48 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.747,32 | 7.747,32 |
| 2 | 4.155,66 | 8.311,32 |
| 3 | 2.823,12 | 8.469,37 |
| 4 | 2.156,66 | 8.626,64 |
| 5 | 1.757,09 | 8.785,46 |
| 6 | 1.490,46 | 8.942,73 |
| 7 | 1.300,00 | 9.100,00 |
| 8 | 1.157,26 | 9.258,05 |
| 9 | 1.046,32 | 9.416,87 |
| 10 | 957,34 | 9.573,36 |
| 11 | 884,67 | 9.731,41 |
| 12 | 824,12 | 9.889,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.747,32 | 7.747,32 |
| 2 | 4.155,66 | 8.311,32 |
| 3 | 2.823,12 | 8.469,37 |
| 4 | 2.156,66 | 8.626,64 |
| 5 | 1.757,09 | 8.785,46 |
| 6 | 1.490,46 | 8.942,73 |
| 7 | 1.300,00 | 9.100,00 |
| 8 | 1.157,26 | 9.258,05 |
| 9 | 1.046,32 | 9.416,87 |
| 10 | 957,34 | 9.573,36 |
| 11 | 884,67 | 9.731,41 |
| 12 | 824,12 | 9.889,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.747,32 | 7.747,32 |
| 2 | 4.155,66 | 8.311,32 |
| 3 | 2.823,12 | 8.469,37 |
| 4 | 2.156,66 | 8.626,64 |
| 5 | 1.757,09 | 8.785,46 |
| 6 | 1.490,46 | 8.942,73 |
| 7 | 1.300,00 | 9.100,00 |
| 8 | 1.157,26 | 9.258,05 |
| 9 | 1.046,32 | 9.416,87 |
| 10 | 957,34 | 9.573,36 |
| 11 | 884,67 | 9.731,41 |
| 12 | 824,12 | 9.889,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.747,32 | 7.747,32 |
| 2 | 4.155,66 | 8.311,32 |
| 3 | 2.823,12 | 8.469,37 |
| 4 | 2.156,66 | 8.626,64 |
| 5 | 1.757,09 | 8.785,46 |
| 6 | 1.490,46 | 8.942,73 |
| 7 | 1.300,00 | 9.100,00 |
| 8 | 1.157,26 | 9.258,05 |
| 9 | 1.046,32 | 9.416,87 |
| 10 | 957,34 | 9.573,36 |
| 11 | 884,67 | 9.731,41 |
| 12 | 824,12 | 9.889,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.747,32 | 7.747,32 |
| 2 | 4.155,66 | 8.311,32 |
| 3 | 2.823,12 | 8.469,37 |
| 4 | 2.156,66 | 8.626,64 |
| 5 | 1.757,09 | 8.785,46 |
| 6 | 1.490,46 | 8.942,73 |
| 7 | 1.300,00 | 9.100,00 |
| 8 | 1.157,26 | 9.258,05 |
| 9 | 1.046,32 | 9.416,87 |
| 10 | 957,34 | 9.573,36 |
| 11 | 884,67 | 9.731,41 |
| 12 | 824,12 | 9.889,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.747,32 | 7.747,32 |
| 2 | 4.155,66 | 8.311,32 |
| 3 | 2.823,12 | 8.469,37 |
| 4 | 2.156,66 | 8.626,64 |
| 5 | 1.757,09 | 8.785,46 |
| 6 | 1.490,46 | 8.942,73 |
| 7 | 1.300,00 | 9.100,00 |
| 8 | 1.157,26 | 9.258,05 |
| 9 | 1.046,32 | 9.416,87 |
| 10 | 957,34 | 9.573,36 |
| 11 | 882,56 | 9.708,17 |
| 12 | 824,12 | 9.889,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.747,32 | 7.747,32 |
| 2 | 4.155,66 | 8.311,32 |
| 3 | 2.823,12 | 8.469,37 |
| 4 | 2.156,66 | 8.626,64 |
| 5 | 1.757,09 | 8.785,46 |
| 6 | 1.490,46 | 8.942,73 |
| 7 | 1.300,00 | 9.100,00 |
| 8 | 1.157,26 | 9.258,05 |
| 9 | 1.046,32 | 9.416,87 |
| 10 | 957,34 | 9.573,36 |
| 11 | 882,56 | 9.708,17 |
| 12 | 824,12 | 9.889,45 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.747,32 | 7.747,32 |
| 2 | 4.155,66 | 8.311,32 |
| 3 | 2.823,12 | 8.469,37 |
| 4 | 2.156,66 | 8.626,64 |
| 5 | 1.757,09 | 8.785,46 |
| 6 | 1.490,46 | 8.942,73 |
| 7 | 1.300,00 | 9.100,00 |
| 8 | 1.157,26 | 9.258,05 |
| 9 | 1.046,32 | 9.416,87 |
| 10 | 957,34 | 9.573,36 |
| 11 | 882,56 | 9.708,17 |
| 12 | 824,12 | 9.889,45 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.