13,5 * 4,8 cm - 55 gr

| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,8cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.530,32 | 4.530,32 |
| 2 | 2.430,07 | 4.860,13 |
| 3 | 1.650,85 | 4.952,55 |
| 4 | 1.261,13 | 5.044,51 |
| 5 | 1.027,48 | 5.137,38 |
| 6 | 871,56 | 5.229,35 |
| 7 | 760,19 | 5.321,31 |
| 8 | 676,72 | 5.413,73 |
| 9 | 611,84 | 5.506,60 |
| 10 | 559,81 | 5.598,12 |
| 11 | 517,32 | 5.690,53 |
| 12 | 481,91 | 5.782,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.530,32 | 4.530,32 |
| 2 | 2.430,07 | 4.860,13 |
| 3 | 1.650,85 | 4.952,55 |
| 4 | 1.261,13 | 5.044,51 |
| 5 | 1.027,48 | 5.137,38 |
| 6 | 871,56 | 5.229,35 |
| 7 | 760,19 | 5.321,31 |
| 8 | 676,72 | 5.413,73 |
| 9 | 611,84 | 5.506,60 |
| 10 | 559,81 | 5.598,12 |
| 11 | 517,32 | 5.690,53 |
| 12 | 481,91 | 5.782,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.530,32 | 4.530,32 |
| 2 | 2.430,07 | 4.860,13 |
| 3 | 1.650,85 | 4.952,55 |
| 4 | 1.261,13 | 5.044,51 |
| 5 | 1.027,48 | 5.137,38 |
| 6 | 871,56 | 5.229,35 |
| 7 | 760,19 | 5.321,31 |
| 8 | 676,72 | 5.413,73 |
| 9 | 611,84 | 5.506,60 |
| 10 | 559,81 | 5.598,12 |
| 11 | 517,32 | 5.690,53 |
| 12 | 481,91 | 5.782,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.530,32 | 4.530,32 |
| 2 | 2.430,07 | 4.860,13 |
| 3 | 1.650,85 | 4.952,55 |
| 4 | 1.261,13 | 5.044,51 |
| 5 | 1.027,48 | 5.137,38 |
| 6 | 871,56 | 5.229,35 |
| 7 | 760,19 | 5.321,31 |
| 8 | 676,72 | 5.413,73 |
| 9 | 611,84 | 5.506,60 |
| 10 | 559,81 | 5.598,12 |
| 11 | 517,32 | 5.690,53 |
| 12 | 481,91 | 5.782,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.530,32 | 4.530,32 |
| 2 | 2.430,07 | 4.860,13 |
| 3 | 1.650,85 | 4.952,55 |
| 4 | 1.261,13 | 5.044,51 |
| 5 | 1.027,48 | 5.137,38 |
| 6 | 871,56 | 5.229,35 |
| 7 | 760,19 | 5.321,31 |
| 8 | 676,72 | 5.413,73 |
| 9 | 611,84 | 5.506,60 |
| 10 | 559,81 | 5.598,12 |
| 11 | 517,32 | 5.690,53 |
| 12 | 481,91 | 5.782,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.530,32 | 4.530,32 |
| 2 | 2.430,07 | 4.860,13 |
| 3 | 1.650,85 | 4.952,55 |
| 4 | 1.261,13 | 5.044,51 |
| 5 | 1.027,48 | 5.137,38 |
| 6 | 871,56 | 5.229,35 |
| 7 | 760,19 | 5.321,31 |
| 8 | 676,72 | 5.413,73 |
| 9 | 611,84 | 5.506,60 |
| 10 | 559,81 | 5.598,12 |
| 11 | 516,09 | 5.676,94 |
| 12 | 481,91 | 5.782,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.530,32 | 4.530,32 |
| 2 | 2.430,07 | 4.860,13 |
| 3 | 1.650,85 | 4.952,55 |
| 4 | 1.261,13 | 5.044,51 |
| 5 | 1.027,48 | 5.137,38 |
| 6 | 871,56 | 5.229,35 |
| 7 | 760,19 | 5.321,31 |
| 8 | 676,72 | 5.413,73 |
| 9 | 611,84 | 5.506,60 |
| 10 | 559,81 | 5.598,12 |
| 11 | 516,09 | 5.676,94 |
| 12 | 481,91 | 5.782,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.530,32 | 4.530,32 |
| 2 | 2.430,07 | 4.860,13 |
| 3 | 1.650,85 | 4.952,55 |
| 4 | 1.261,13 | 5.044,51 |
| 5 | 1.027,48 | 5.137,38 |
| 6 | 871,56 | 5.229,35 |
| 7 | 760,19 | 5.321,31 |
| 8 | 676,72 | 5.413,73 |
| 9 | 611,84 | 5.506,60 |
| 10 | 559,81 | 5.598,12 |
| 11 | 516,09 | 5.676,94 |
| 12 | 481,91 | 5.782,95 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.