17 * 4,7 cm - 43 gr Silver Bant 2023
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Fitresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 17 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 43 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.652,08 | 41.652,08 |
| 2 | 22.342,18 | 44.684,35 |
| 3 | 15.178,02 | 45.534,05 |
| 4 | 11.594,90 | 46.379,59 |
| 5 | 9.446,69 | 47.233,46 |
| 6 | 8.013,17 | 48.079,00 |
| 7 | 6.989,22 | 48.924,53 |
| 8 | 6.221,78 | 49.774,24 |
| 9 | 5.625,34 | 50.628,10 |
| 10 | 5.146,95 | 51.469,48 |
| 11 | 4.756,29 | 52.319,18 |
| 12 | 4.430,74 | 53.168,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.652,08 | 41.652,08 |
| 2 | 22.342,18 | 44.684,35 |
| 3 | 15.178,02 | 45.534,05 |
| 4 | 11.594,90 | 46.379,59 |
| 5 | 9.446,69 | 47.233,46 |
| 6 | 8.013,17 | 48.079,00 |
| 7 | 6.989,22 | 48.924,53 |
| 8 | 6.221,78 | 49.774,24 |
| 9 | 5.625,34 | 50.628,10 |
| 10 | 5.146,95 | 51.469,48 |
| 11 | 4.756,29 | 52.319,18 |
| 12 | 4.430,74 | 53.168,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.652,08 | 41.652,08 |
| 2 | 22.342,18 | 44.684,35 |
| 3 | 15.178,02 | 45.534,05 |
| 4 | 11.594,90 | 46.379,59 |
| 5 | 9.446,69 | 47.233,46 |
| 6 | 8.013,17 | 48.079,00 |
| 7 | 6.989,22 | 48.924,53 |
| 8 | 6.221,78 | 49.774,24 |
| 9 | 5.625,34 | 50.628,10 |
| 10 | 5.146,95 | 51.469,48 |
| 11 | 4.756,29 | 52.319,18 |
| 12 | 4.430,74 | 53.168,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.652,08 | 41.652,08 |
| 2 | 22.342,18 | 44.684,35 |
| 3 | 15.178,02 | 45.534,05 |
| 4 | 11.594,90 | 46.379,59 |
| 5 | 9.446,69 | 47.233,46 |
| 6 | 8.013,17 | 48.079,00 |
| 7 | 6.989,22 | 48.924,53 |
| 8 | 6.221,78 | 49.774,24 |
| 9 | 5.625,34 | 50.628,10 |
| 10 | 5.146,95 | 51.469,48 |
| 11 | 4.756,29 | 52.319,18 |
| 12 | 4.430,74 | 53.168,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.652,08 | 41.652,08 |
| 2 | 22.342,18 | 44.684,35 |
| 3 | 15.178,02 | 45.534,05 |
| 4 | 11.594,90 | 46.379,59 |
| 5 | 9.446,69 | 47.233,46 |
| 6 | 8.013,17 | 48.079,00 |
| 7 | 6.989,22 | 48.924,53 |
| 8 | 6.221,78 | 49.774,24 |
| 9 | 5.625,34 | 50.628,10 |
| 10 | 5.146,95 | 51.469,48 |
| 11 | 4.756,29 | 52.319,18 |
| 12 | 4.430,74 | 53.168,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.652,08 | 41.652,08 |
| 2 | 22.342,18 | 44.684,35 |
| 3 | 15.178,02 | 45.534,05 |
| 4 | 11.594,90 | 46.379,59 |
| 5 | 9.446,69 | 47.233,46 |
| 6 | 8.013,17 | 48.079,00 |
| 7 | 6.989,22 | 48.924,53 |
| 8 | 6.221,78 | 49.774,24 |
| 9 | 5.625,34 | 50.628,10 |
| 10 | 5.146,95 | 51.469,48 |
| 11 | 4.744,93 | 52.194,22 |
| 12 | 4.430,74 | 53.168,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.652,08 | 41.652,08 |
| 2 | 22.342,18 | 44.684,35 |
| 3 | 15.178,02 | 45.534,05 |
| 4 | 11.594,90 | 46.379,59 |
| 5 | 9.446,69 | 47.233,46 |
| 6 | 8.013,17 | 48.079,00 |
| 7 | 6.989,22 | 48.924,53 |
| 8 | 6.221,78 | 49.774,24 |
| 9 | 5.625,34 | 50.628,10 |
| 10 | 5.146,95 | 51.469,48 |
| 11 | 4.744,93 | 52.194,22 |
| 12 | 4.430,74 | 53.168,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 41.652,08 | 41.652,08 |
| 2 | 22.342,18 | 44.684,35 |
| 3 | 15.178,02 | 45.534,05 |
| 4 | 11.594,90 | 46.379,59 |
| 5 | 9.446,69 | 47.233,46 |
| 6 | 8.013,17 | 48.079,00 |
| 7 | 6.989,22 | 48.924,53 |
| 8 | 6.221,78 | 49.774,24 |
| 9 | 5.625,34 | 50.628,10 |
| 10 | 5.146,95 | 51.469,48 |
| 11 | 4.744,93 | 52.194,22 |
| 12 | 4.430,74 | 53.168,88 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.