10 * 5,5 cm - 58 gr

| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm Filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 58 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.272,01 | 4.272,01 |
| 2 | 2.291,51 | 4.583,01 |
| 3 | 1.556,72 | 4.670,16 |
| 4 | 1.189,22 | 4.756,88 |
| 5 | 968,89 | 4.844,46 |
| 6 | 821,86 | 4.931,18 |
| 7 | 716,84 | 5.017,90 |
| 8 | 638,13 | 5.105,05 |
| 9 | 576,96 | 5.192,63 |
| 10 | 527,89 | 5.278,92 |
| 11 | 487,82 | 5.366,07 |
| 12 | 454,44 | 5.453,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.272,01 | 4.272,01 |
| 2 | 2.291,51 | 4.583,01 |
| 3 | 1.556,72 | 4.670,16 |
| 4 | 1.189,22 | 4.756,88 |
| 5 | 968,89 | 4.844,46 |
| 6 | 821,86 | 4.931,18 |
| 7 | 716,84 | 5.017,90 |
| 8 | 638,13 | 5.105,05 |
| 9 | 576,96 | 5.192,63 |
| 10 | 527,89 | 5.278,92 |
| 11 | 487,82 | 5.366,07 |
| 12 | 454,44 | 5.453,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.272,01 | 4.272,01 |
| 2 | 2.291,51 | 4.583,01 |
| 3 | 1.556,72 | 4.670,16 |
| 4 | 1.189,22 | 4.756,88 |
| 5 | 968,89 | 4.844,46 |
| 6 | 821,86 | 4.931,18 |
| 7 | 716,84 | 5.017,90 |
| 8 | 638,13 | 5.105,05 |
| 9 | 576,96 | 5.192,63 |
| 10 | 527,89 | 5.278,92 |
| 11 | 487,82 | 5.366,07 |
| 12 | 454,44 | 5.453,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.272,01 | 4.272,01 |
| 2 | 2.291,51 | 4.583,01 |
| 3 | 1.556,72 | 4.670,16 |
| 4 | 1.189,22 | 4.756,88 |
| 5 | 968,89 | 4.844,46 |
| 6 | 821,86 | 4.931,18 |
| 7 | 716,84 | 5.017,90 |
| 8 | 638,13 | 5.105,05 |
| 9 | 576,96 | 5.192,63 |
| 10 | 527,89 | 5.278,92 |
| 11 | 487,82 | 5.366,07 |
| 12 | 454,44 | 5.453,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.272,01 | 4.272,01 |
| 2 | 2.291,51 | 4.583,01 |
| 3 | 1.556,72 | 4.670,16 |
| 4 | 1.189,22 | 4.756,88 |
| 5 | 968,89 | 4.844,46 |
| 6 | 821,86 | 4.931,18 |
| 7 | 716,84 | 5.017,90 |
| 8 | 638,13 | 5.105,05 |
| 9 | 576,96 | 5.192,63 |
| 10 | 527,89 | 5.278,92 |
| 11 | 487,82 | 5.366,07 |
| 12 | 454,44 | 5.453,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.272,01 | 4.272,01 |
| 2 | 2.291,51 | 4.583,01 |
| 3 | 1.556,72 | 4.670,16 |
| 4 | 1.189,22 | 4.756,88 |
| 5 | 968,89 | 4.844,46 |
| 6 | 821,86 | 4.931,18 |
| 7 | 716,84 | 5.017,90 |
| 8 | 638,13 | 5.105,05 |
| 9 | 576,96 | 5.192,63 |
| 10 | 527,89 | 5.278,92 |
| 11 | 486,66 | 5.353,26 |
| 12 | 454,44 | 5.453,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.272,01 | 4.272,01 |
| 2 | 2.291,51 | 4.583,01 |
| 3 | 1.556,72 | 4.670,16 |
| 4 | 1.189,22 | 4.756,88 |
| 5 | 968,89 | 4.844,46 |
| 6 | 821,86 | 4.931,18 |
| 7 | 716,84 | 5.017,90 |
| 8 | 638,13 | 5.105,05 |
| 9 | 576,96 | 5.192,63 |
| 10 | 527,89 | 5.278,92 |
| 11 | 486,66 | 5.353,26 |
| 12 | 454,44 | 5.453,22 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.272,01 | 4.272,01 |
| 2 | 2.291,51 | 4.583,01 |
| 3 | 1.556,72 | 4.670,16 |
| 4 | 1.189,22 | 4.756,88 |
| 5 | 968,89 | 4.844,46 |
| 6 | 821,86 | 4.931,18 |
| 7 | 716,84 | 5.017,90 |
| 8 | 638,13 | 5.105,05 |
| 9 | 576,96 | 5.192,63 |
| 10 | 527,89 | 5.278,92 |
| 11 | 486,66 | 5.353,26 |
| 12 | 454,44 | 5.453,22 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.