13 * 4,5 cm - 42 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,8 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 42 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.545,64 | 1.545,64 |
| 2 | 829,08 | 1.658,16 |
| 3 | 563,23 | 1.689,69 |
| 4 | 430,27 | 1.721,07 |
| 5 | 350,55 | 1.752,76 |
| 6 | 297,36 | 1.784,13 |
| 7 | 259,36 | 1.815,51 |
| 8 | 230,88 | 1.847,04 |
| 9 | 208,75 | 1.878,73 |
| 10 | 191,00 | 1.909,95 |
| 11 | 176,50 | 1.941,48 |
| 12 | 164,42 | 1.973,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.545,64 | 1.545,64 |
| 2 | 829,08 | 1.658,16 |
| 3 | 563,23 | 1.689,69 |
| 4 | 430,27 | 1.721,07 |
| 5 | 350,55 | 1.752,76 |
| 6 | 297,36 | 1.784,13 |
| 7 | 259,36 | 1.815,51 |
| 8 | 230,88 | 1.847,04 |
| 9 | 208,75 | 1.878,73 |
| 10 | 191,00 | 1.909,95 |
| 11 | 176,50 | 1.941,48 |
| 12 | 164,42 | 1.973,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.545,64 | 1.545,64 |
| 2 | 829,08 | 1.658,16 |
| 3 | 563,23 | 1.689,69 |
| 4 | 430,27 | 1.721,07 |
| 5 | 350,55 | 1.752,76 |
| 6 | 297,36 | 1.784,13 |
| 7 | 259,36 | 1.815,51 |
| 8 | 230,88 | 1.847,04 |
| 9 | 208,75 | 1.878,73 |
| 10 | 191,00 | 1.909,95 |
| 11 | 176,50 | 1.941,48 |
| 12 | 164,42 | 1.973,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.545,64 | 1.545,64 |
| 2 | 829,08 | 1.658,16 |
| 3 | 563,23 | 1.689,69 |
| 4 | 430,27 | 1.721,07 |
| 5 | 350,55 | 1.752,76 |
| 6 | 297,36 | 1.784,13 |
| 7 | 259,36 | 1.815,51 |
| 8 | 230,88 | 1.847,04 |
| 9 | 208,75 | 1.878,73 |
| 10 | 191,00 | 1.909,95 |
| 11 | 176,50 | 1.941,48 |
| 12 | 164,42 | 1.973,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.545,64 | 1.545,64 |
| 2 | 829,08 | 1.658,16 |
| 3 | 563,23 | 1.689,69 |
| 4 | 430,27 | 1.721,07 |
| 5 | 350,55 | 1.752,76 |
| 6 | 297,36 | 1.784,13 |
| 7 | 259,36 | 1.815,51 |
| 8 | 230,88 | 1.847,04 |
| 9 | 208,75 | 1.878,73 |
| 10 | 191,00 | 1.909,95 |
| 11 | 176,50 | 1.941,48 |
| 12 | 164,42 | 1.973,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.545,64 | 1.545,64 |
| 2 | 829,08 | 1.658,16 |
| 3 | 563,23 | 1.689,69 |
| 4 | 430,27 | 1.721,07 |
| 5 | 350,55 | 1.752,76 |
| 6 | 297,36 | 1.784,13 |
| 7 | 259,36 | 1.815,51 |
| 8 | 230,88 | 1.847,04 |
| 9 | 208,75 | 1.878,73 |
| 10 | 191,00 | 1.909,95 |
| 11 | 176,08 | 1.936,84 |
| 12 | 164,42 | 1.973,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.545,64 | 1.545,64 |
| 2 | 829,08 | 1.658,16 |
| 3 | 563,23 | 1.689,69 |
| 4 | 430,27 | 1.721,07 |
| 5 | 350,55 | 1.752,76 |
| 6 | 297,36 | 1.784,13 |
| 7 | 259,36 | 1.815,51 |
| 8 | 230,88 | 1.847,04 |
| 9 | 208,75 | 1.878,73 |
| 10 | 191,00 | 1.909,95 |
| 11 | 176,08 | 1.936,84 |
| 12 | 164,42 | 1.973,01 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.545,64 | 1.545,64 |
| 2 | 829,08 | 1.658,16 |
| 3 | 563,23 | 1.689,69 |
| 4 | 430,27 | 1.721,07 |
| 5 | 350,55 | 1.752,76 |
| 6 | 297,36 | 1.784,13 |
| 7 | 259,36 | 1.815,51 |
| 8 | 230,88 | 1.847,04 |
| 9 | 208,75 | 1.878,73 |
| 10 | 191,00 | 1.909,95 |
| 11 | 176,08 | 1.936,84 |
| 12 | 164,42 | 1.973,01 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.