22 * 4,2 cm - 40 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 22 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 40 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.218,61 | 4.218,61 |
| 2 | 2.262,86 | 4.525,72 |
| 3 | 1.537,26 | 4.611,78 |
| 4 | 1.174,36 | 4.697,42 |
| 5 | 956,78 | 4.783,90 |
| 6 | 811,59 | 4.869,54 |
| 7 | 707,88 | 4.955,18 |
| 8 | 630,16 | 5.041,24 |
| 9 | 569,75 | 5.127,72 |
| 10 | 521,29 | 5.212,94 |
| 11 | 481,73 | 5.299,00 |
| 12 | 448,76 | 5.385,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.218,61 | 4.218,61 |
| 2 | 2.262,86 | 4.525,72 |
| 3 | 1.537,26 | 4.611,78 |
| 4 | 1.174,36 | 4.697,42 |
| 5 | 956,78 | 4.783,90 |
| 6 | 811,59 | 4.869,54 |
| 7 | 707,88 | 4.955,18 |
| 8 | 630,16 | 5.041,24 |
| 9 | 569,75 | 5.127,72 |
| 10 | 521,29 | 5.212,94 |
| 11 | 481,73 | 5.299,00 |
| 12 | 448,76 | 5.385,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.218,61 | 4.218,61 |
| 2 | 2.262,86 | 4.525,72 |
| 3 | 1.537,26 | 4.611,78 |
| 4 | 1.174,36 | 4.697,42 |
| 5 | 956,78 | 4.783,90 |
| 6 | 811,59 | 4.869,54 |
| 7 | 707,88 | 4.955,18 |
| 8 | 630,16 | 5.041,24 |
| 9 | 569,75 | 5.127,72 |
| 10 | 521,29 | 5.212,94 |
| 11 | 481,73 | 5.299,00 |
| 12 | 448,76 | 5.385,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.218,61 | 4.218,61 |
| 2 | 2.262,86 | 4.525,72 |
| 3 | 1.537,26 | 4.611,78 |
| 4 | 1.174,36 | 4.697,42 |
| 5 | 956,78 | 4.783,90 |
| 6 | 811,59 | 4.869,54 |
| 7 | 707,88 | 4.955,18 |
| 8 | 630,16 | 5.041,24 |
| 9 | 569,75 | 5.127,72 |
| 10 | 521,29 | 5.212,94 |
| 11 | 481,73 | 5.299,00 |
| 12 | 448,76 | 5.385,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.218,61 | 4.218,61 |
| 2 | 2.262,86 | 4.525,72 |
| 3 | 1.537,26 | 4.611,78 |
| 4 | 1.174,36 | 4.697,42 |
| 5 | 956,78 | 4.783,90 |
| 6 | 811,59 | 4.869,54 |
| 7 | 707,88 | 4.955,18 |
| 8 | 630,16 | 5.041,24 |
| 9 | 569,75 | 5.127,72 |
| 10 | 521,29 | 5.212,94 |
| 11 | 481,73 | 5.299,00 |
| 12 | 448,76 | 5.385,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.218,61 | 4.218,61 |
| 2 | 2.262,86 | 4.525,72 |
| 3 | 1.537,26 | 4.611,78 |
| 4 | 1.174,36 | 4.697,42 |
| 5 | 956,78 | 4.783,90 |
| 6 | 811,59 | 4.869,54 |
| 7 | 707,88 | 4.955,18 |
| 8 | 630,16 | 5.041,24 |
| 9 | 569,75 | 5.127,72 |
| 10 | 521,29 | 5.212,94 |
| 11 | 480,58 | 5.286,34 |
| 12 | 448,76 | 5.385,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.218,61 | 4.218,61 |
| 2 | 2.262,86 | 4.525,72 |
| 3 | 1.537,26 | 4.611,78 |
| 4 | 1.174,36 | 4.697,42 |
| 5 | 956,78 | 4.783,90 |
| 6 | 811,59 | 4.869,54 |
| 7 | 707,88 | 4.955,18 |
| 8 | 630,16 | 5.041,24 |
| 9 | 569,75 | 5.127,72 |
| 10 | 521,29 | 5.212,94 |
| 11 | 480,58 | 5.286,34 |
| 12 | 448,76 | 5.385,06 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.218,61 | 4.218,61 |
| 2 | 2.262,86 | 4.525,72 |
| 3 | 1.537,26 | 4.611,78 |
| 4 | 1.174,36 | 4.697,42 |
| 5 | 956,78 | 4.783,90 |
| 6 | 811,59 | 4.869,54 |
| 7 | 707,88 | 4.955,18 |
| 8 | 630,16 | 5.041,24 |
| 9 | 569,75 | 5.127,72 |
| 10 | 521,29 | 5.212,94 |
| 11 | 480,58 | 5.286,34 |
| 12 | 448,76 | 5.385,06 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.