13 * 4,5 cm - 65 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,6 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 65 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.846,11 | 1.846,11 |
| 2 | 990,26 | 1.980,51 |
| 3 | 672,72 | 2.018,17 |
| 4 | 513,91 | 2.055,64 |
| 5 | 418,70 | 2.093,49 |
| 6 | 355,16 | 2.130,96 |
| 7 | 309,78 | 2.168,44 |
| 8 | 275,76 | 2.206,10 |
| 9 | 249,33 | 2.243,95 |
| 10 | 228,12 | 2.281,24 |
| 11 | 210,81 | 2.318,90 |
| 12 | 196,38 | 2.356,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.846,11 | 1.846,11 |
| 2 | 990,26 | 1.980,51 |
| 3 | 672,72 | 2.018,17 |
| 4 | 513,91 | 2.055,64 |
| 5 | 418,70 | 2.093,49 |
| 6 | 355,16 | 2.130,96 |
| 7 | 309,78 | 2.168,44 |
| 8 | 275,76 | 2.206,10 |
| 9 | 249,33 | 2.243,95 |
| 10 | 228,12 | 2.281,24 |
| 11 | 210,81 | 2.318,90 |
| 12 | 196,38 | 2.356,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.846,11 | 1.846,11 |
| 2 | 990,26 | 1.980,51 |
| 3 | 672,72 | 2.018,17 |
| 4 | 513,91 | 2.055,64 |
| 5 | 418,70 | 2.093,49 |
| 6 | 355,16 | 2.130,96 |
| 7 | 309,78 | 2.168,44 |
| 8 | 275,76 | 2.206,10 |
| 9 | 249,33 | 2.243,95 |
| 10 | 228,12 | 2.281,24 |
| 11 | 210,81 | 2.318,90 |
| 12 | 196,38 | 2.356,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.846,11 | 1.846,11 |
| 2 | 990,26 | 1.980,51 |
| 3 | 672,72 | 2.018,17 |
| 4 | 513,91 | 2.055,64 |
| 5 | 418,70 | 2.093,49 |
| 6 | 355,16 | 2.130,96 |
| 7 | 309,78 | 2.168,44 |
| 8 | 275,76 | 2.206,10 |
| 9 | 249,33 | 2.243,95 |
| 10 | 228,12 | 2.281,24 |
| 11 | 210,81 | 2.318,90 |
| 12 | 196,38 | 2.356,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.846,11 | 1.846,11 |
| 2 | 990,26 | 1.980,51 |
| 3 | 672,72 | 2.018,17 |
| 4 | 513,91 | 2.055,64 |
| 5 | 418,70 | 2.093,49 |
| 6 | 355,16 | 2.130,96 |
| 7 | 309,78 | 2.168,44 |
| 8 | 275,76 | 2.206,10 |
| 9 | 249,33 | 2.243,95 |
| 10 | 228,12 | 2.281,24 |
| 11 | 210,81 | 2.318,90 |
| 12 | 196,38 | 2.356,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.846,11 | 1.846,11 |
| 2 | 990,26 | 1.980,51 |
| 3 | 672,72 | 2.018,17 |
| 4 | 513,91 | 2.055,64 |
| 5 | 418,70 | 2.093,49 |
| 6 | 355,16 | 2.130,96 |
| 7 | 309,78 | 2.168,44 |
| 8 | 275,76 | 2.206,10 |
| 9 | 249,33 | 2.243,95 |
| 10 | 228,12 | 2.281,24 |
| 11 | 210,31 | 2.313,36 |
| 12 | 196,38 | 2.356,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.846,11 | 1.846,11 |
| 2 | 990,26 | 1.980,51 |
| 3 | 672,72 | 2.018,17 |
| 4 | 513,91 | 2.055,64 |
| 5 | 418,70 | 2.093,49 |
| 6 | 355,16 | 2.130,96 |
| 7 | 309,78 | 2.168,44 |
| 8 | 275,76 | 2.206,10 |
| 9 | 249,33 | 2.243,95 |
| 10 | 228,12 | 2.281,24 |
| 11 | 210,31 | 2.313,36 |
| 12 | 196,38 | 2.356,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.846,11 | 1.846,11 |
| 2 | 990,26 | 1.980,51 |
| 3 | 672,72 | 2.018,17 |
| 4 | 513,91 | 2.055,64 |
| 5 | 418,70 | 2.093,49 |
| 6 | 355,16 | 2.130,96 |
| 7 | 309,78 | 2.168,44 |
| 8 | 275,76 | 2.206,10 |
| 9 | 249,33 | 2.243,95 |
| 10 | 228,12 | 2.281,24 |
| 11 | 210,31 | 2.313,36 |
| 12 | 196,38 | 2.356,56 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.