12,5 * 2,3 cm - 15 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 2,8 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,5 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 1,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 2,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 15 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.102,18 | 3.102,18 |
| 2 | 1.664,01 | 3.328,02 |
| 3 | 1.130,43 | 3.391,30 |
| 4 | 863,57 | 3.454,28 |
| 5 | 703,57 | 3.517,87 |
| 6 | 596,81 | 3.580,85 |
| 7 | 520,55 | 3.643,82 |
| 8 | 463,39 | 3.707,11 |
| 9 | 418,97 | 3.770,70 |
| 10 | 383,34 | 3.833,36 |
| 11 | 354,24 | 3.896,65 |
| 12 | 329,99 | 3.959,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.102,18 | 3.102,18 |
| 2 | 1.664,01 | 3.328,02 |
| 3 | 1.130,43 | 3.391,30 |
| 4 | 863,57 | 3.454,28 |
| 5 | 703,57 | 3.517,87 |
| 6 | 596,81 | 3.580,85 |
| 7 | 520,55 | 3.643,82 |
| 8 | 463,39 | 3.707,11 |
| 9 | 418,97 | 3.770,70 |
| 10 | 383,34 | 3.833,36 |
| 11 | 354,24 | 3.896,65 |
| 12 | 329,99 | 3.959,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.102,18 | 3.102,18 |
| 2 | 1.664,01 | 3.328,02 |
| 3 | 1.130,43 | 3.391,30 |
| 4 | 863,57 | 3.454,28 |
| 5 | 703,57 | 3.517,87 |
| 6 | 596,81 | 3.580,85 |
| 7 | 520,55 | 3.643,82 |
| 8 | 463,39 | 3.707,11 |
| 9 | 418,97 | 3.770,70 |
| 10 | 383,34 | 3.833,36 |
| 11 | 354,24 | 3.896,65 |
| 12 | 329,99 | 3.959,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.102,18 | 3.102,18 |
| 2 | 1.664,01 | 3.328,02 |
| 3 | 1.130,43 | 3.391,30 |
| 4 | 863,57 | 3.454,28 |
| 5 | 703,57 | 3.517,87 |
| 6 | 596,81 | 3.580,85 |
| 7 | 520,55 | 3.643,82 |
| 8 | 463,39 | 3.707,11 |
| 9 | 418,97 | 3.770,70 |
| 10 | 383,34 | 3.833,36 |
| 11 | 354,24 | 3.896,65 |
| 12 | 329,99 | 3.959,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.102,18 | 3.102,18 |
| 2 | 1.664,01 | 3.328,02 |
| 3 | 1.130,43 | 3.391,30 |
| 4 | 863,57 | 3.454,28 |
| 5 | 703,57 | 3.517,87 |
| 6 | 596,81 | 3.580,85 |
| 7 | 520,55 | 3.643,82 |
| 8 | 463,39 | 3.707,11 |
| 9 | 418,97 | 3.770,70 |
| 10 | 383,34 | 3.833,36 |
| 11 | 354,24 | 3.896,65 |
| 12 | 329,99 | 3.959,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.102,18 | 3.102,18 |
| 2 | 1.664,01 | 3.328,02 |
| 3 | 1.130,43 | 3.391,30 |
| 4 | 863,57 | 3.454,28 |
| 5 | 703,57 | 3.517,87 |
| 6 | 596,81 | 3.580,85 |
| 7 | 520,55 | 3.643,82 |
| 8 | 463,39 | 3.707,11 |
| 9 | 418,97 | 3.770,70 |
| 10 | 383,34 | 3.833,36 |
| 11 | 353,39 | 3.887,34 |
| 12 | 329,99 | 3.959,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.102,18 | 3.102,18 |
| 2 | 1.664,01 | 3.328,02 |
| 3 | 1.130,43 | 3.391,30 |
| 4 | 863,57 | 3.454,28 |
| 5 | 703,57 | 3.517,87 |
| 6 | 596,81 | 3.580,85 |
| 7 | 520,55 | 3.643,82 |
| 8 | 463,39 | 3.707,11 |
| 9 | 418,97 | 3.770,70 |
| 10 | 383,34 | 3.833,36 |
| 11 | 353,39 | 3.887,34 |
| 12 | 329,99 | 3.959,93 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.102,18 | 3.102,18 |
| 2 | 1.664,01 | 3.328,02 |
| 3 | 1.130,43 | 3.391,30 |
| 4 | 863,57 | 3.454,28 |
| 5 | 703,57 | 3.517,87 |
| 6 | 596,81 | 3.580,85 |
| 7 | 520,55 | 3.643,82 |
| 8 | 463,39 | 3.707,11 |
| 9 | 418,97 | 3.770,70 |
| 10 | 383,34 | 3.833,36 |
| 11 | 353,39 | 3.887,34 |
| 12 | 329,99 | 3.959,93 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.