12,5 * 5,5 cm - 72 gr Filtresiz
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ITALY |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No Filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 12,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 72 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.678,83 | 7.678,83 |
| 2 | 4.118,93 | 8.237,85 |
| 3 | 2.798,17 | 8.394,50 |
| 4 | 2.137,60 | 8.550,38 |
| 5 | 1.741,56 | 8.707,79 |
| 6 | 1.477,28 | 8.863,67 |
| 7 | 1.288,51 | 9.019,55 |
| 8 | 1.147,03 | 9.176,20 |
| 9 | 1.037,07 | 9.333,62 |
| 10 | 948,87 | 9.488,73 |
| 11 | 876,85 | 9.645,38 |
| 12 | 816,84 | 9.802,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.678,83 | 7.678,83 |
| 2 | 4.118,93 | 8.237,85 |
| 3 | 2.798,17 | 8.394,50 |
| 4 | 2.137,60 | 8.550,38 |
| 5 | 1.741,56 | 8.707,79 |
| 6 | 1.477,28 | 8.863,67 |
| 7 | 1.288,51 | 9.019,55 |
| 8 | 1.147,03 | 9.176,20 |
| 9 | 1.037,07 | 9.333,62 |
| 10 | 948,87 | 9.488,73 |
| 11 | 876,85 | 9.645,38 |
| 12 | 816,84 | 9.802,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.678,83 | 7.678,83 |
| 2 | 4.118,93 | 8.237,85 |
| 3 | 2.798,17 | 8.394,50 |
| 4 | 2.137,60 | 8.550,38 |
| 5 | 1.741,56 | 8.707,79 |
| 6 | 1.477,28 | 8.863,67 |
| 7 | 1.288,51 | 9.019,55 |
| 8 | 1.147,03 | 9.176,20 |
| 9 | 1.037,07 | 9.333,62 |
| 10 | 948,87 | 9.488,73 |
| 11 | 876,85 | 9.645,38 |
| 12 | 816,84 | 9.802,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.678,83 | 7.678,83 |
| 2 | 4.118,93 | 8.237,85 |
| 3 | 2.798,17 | 8.394,50 |
| 4 | 2.137,60 | 8.550,38 |
| 5 | 1.741,56 | 8.707,79 |
| 6 | 1.477,28 | 8.863,67 |
| 7 | 1.288,51 | 9.019,55 |
| 8 | 1.147,03 | 9.176,20 |
| 9 | 1.037,07 | 9.333,62 |
| 10 | 948,87 | 9.488,73 |
| 11 | 876,85 | 9.645,38 |
| 12 | 816,84 | 9.802,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.678,83 | 7.678,83 |
| 2 | 4.118,93 | 8.237,85 |
| 3 | 2.798,17 | 8.394,50 |
| 4 | 2.137,60 | 8.550,38 |
| 5 | 1.741,56 | 8.707,79 |
| 6 | 1.477,28 | 8.863,67 |
| 7 | 1.288,51 | 9.019,55 |
| 8 | 1.147,03 | 9.176,20 |
| 9 | 1.037,07 | 9.333,62 |
| 10 | 948,87 | 9.488,73 |
| 11 | 876,85 | 9.645,38 |
| 12 | 816,84 | 9.802,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.678,83 | 7.678,83 |
| 2 | 4.118,93 | 8.237,85 |
| 3 | 2.798,17 | 8.394,50 |
| 4 | 2.137,60 | 8.550,38 |
| 5 | 1.741,56 | 8.707,79 |
| 6 | 1.477,28 | 8.863,67 |
| 7 | 1.288,51 | 9.019,55 |
| 8 | 1.147,03 | 9.176,20 |
| 9 | 1.037,07 | 9.333,62 |
| 10 | 948,87 | 9.488,73 |
| 11 | 874,76 | 9.622,34 |
| 12 | 816,84 | 9.802,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.678,83 | 7.678,83 |
| 2 | 4.118,93 | 8.237,85 |
| 3 | 2.798,17 | 8.394,50 |
| 4 | 2.137,60 | 8.550,38 |
| 5 | 1.741,56 | 8.707,79 |
| 6 | 1.477,28 | 8.863,67 |
| 7 | 1.288,51 | 9.019,55 |
| 8 | 1.147,03 | 9.176,20 |
| 9 | 1.037,07 | 9.333,62 |
| 10 | 948,87 | 9.488,73 |
| 11 | 874,76 | 9.622,34 |
| 12 | 816,84 | 9.802,03 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.678,83 | 7.678,83 |
| 2 | 4.118,93 | 8.237,85 |
| 3 | 2.798,17 | 8.394,50 |
| 4 | 2.137,60 | 8.550,38 |
| 5 | 1.741,56 | 8.707,79 |
| 6 | 1.477,28 | 8.863,67 |
| 7 | 1.288,51 | 9.019,55 |
| 8 | 1.147,03 | 9.176,20 |
| 9 | 1.037,07 | 9.333,62 |
| 10 | 948,87 | 9.488,73 |
| 11 | 874,76 | 9.622,34 |
| 12 | 816,84 | 9.802,03 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.