14,5 * 4,5 - 67 gr. Limited Edition 1007/1245. Yeni bir bağ bozumu, seçilmiş köklerden Cumberland ağızlık kullanılarak imal edilmiştir. 9mm adaptör ile filtreli veya filtresiz içmek kullanıcının seçimine bırakılmıştır. Ayrıcalık yaratan nadir bir pipo!
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR, Akrilik ağızlık |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm + Metal Fltreli Adaptör |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 67 g |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.923,41 | 14.923,41 |
| 2 | 8.004,92 | 16.009,83 |
| 3 | 5.438,09 | 16.314,27 |
| 4 | 4.154,31 | 16.617,22 |
| 5 | 3.384,63 | 16.923,15 |
| 6 | 2.871,02 | 17.226,09 |
| 7 | 2.504,15 | 17.529,04 |
| 8 | 2.229,18 | 17.833,47 |
| 9 | 2.015,49 | 18.139,40 |
| 10 | 1.844,09 | 18.440,86 |
| 11 | 1.704,12 | 18.745,30 |
| 12 | 1.587,48 | 19.049,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.923,41 | 14.923,41 |
| 2 | 8.004,92 | 16.009,83 |
| 3 | 5.438,09 | 16.314,27 |
| 4 | 4.154,31 | 16.617,22 |
| 5 | 3.384,63 | 16.923,15 |
| 6 | 2.871,02 | 17.226,09 |
| 7 | 2.504,15 | 17.529,04 |
| 8 | 2.229,18 | 17.833,47 |
| 9 | 2.015,49 | 18.139,40 |
| 10 | 1.844,09 | 18.440,86 |
| 11 | 1.704,12 | 18.745,30 |
| 12 | 1.587,48 | 19.049,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.923,41 | 14.923,41 |
| 2 | 8.004,92 | 16.009,83 |
| 3 | 5.438,09 | 16.314,27 |
| 4 | 4.154,31 | 16.617,22 |
| 5 | 3.384,63 | 16.923,15 |
| 6 | 2.871,02 | 17.226,09 |
| 7 | 2.504,15 | 17.529,04 |
| 8 | 2.229,18 | 17.833,47 |
| 9 | 2.015,49 | 18.139,40 |
| 10 | 1.844,09 | 18.440,86 |
| 11 | 1.704,12 | 18.745,30 |
| 12 | 1.587,48 | 19.049,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.923,41 | 14.923,41 |
| 2 | 8.004,92 | 16.009,83 |
| 3 | 5.438,09 | 16.314,27 |
| 4 | 4.154,31 | 16.617,22 |
| 5 | 3.384,63 | 16.923,15 |
| 6 | 2.871,02 | 17.226,09 |
| 7 | 2.504,15 | 17.529,04 |
| 8 | 2.229,18 | 17.833,47 |
| 9 | 2.015,49 | 18.139,40 |
| 10 | 1.844,09 | 18.440,86 |
| 11 | 1.704,12 | 18.745,30 |
| 12 | 1.587,48 | 19.049,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.923,41 | 14.923,41 |
| 2 | 8.004,92 | 16.009,83 |
| 3 | 5.438,09 | 16.314,27 |
| 4 | 4.154,31 | 16.617,22 |
| 5 | 3.384,63 | 16.923,15 |
| 6 | 2.871,02 | 17.226,09 |
| 7 | 2.504,15 | 17.529,04 |
| 8 | 2.229,18 | 17.833,47 |
| 9 | 2.015,49 | 18.139,40 |
| 10 | 1.844,09 | 18.440,86 |
| 11 | 1.704,12 | 18.745,30 |
| 12 | 1.587,48 | 19.049,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.923,41 | 14.923,41 |
| 2 | 8.004,92 | 16.009,83 |
| 3 | 5.438,09 | 16.314,27 |
| 4 | 4.154,31 | 16.617,22 |
| 5 | 3.384,63 | 16.923,15 |
| 6 | 2.871,02 | 17.226,09 |
| 7 | 2.504,15 | 17.529,04 |
| 8 | 2.229,18 | 17.833,47 |
| 9 | 2.015,49 | 18.139,40 |
| 10 | 1.844,09 | 18.440,86 |
| 11 | 1.700,05 | 18.700,53 |
| 12 | 1.587,48 | 19.049,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.923,41 | 14.923,41 |
| 2 | 8.004,92 | 16.009,83 |
| 3 | 5.438,09 | 16.314,27 |
| 4 | 4.154,31 | 16.617,22 |
| 5 | 3.384,63 | 16.923,15 |
| 6 | 2.871,02 | 17.226,09 |
| 7 | 2.504,15 | 17.529,04 |
| 8 | 2.229,18 | 17.833,47 |
| 9 | 2.015,49 | 18.139,40 |
| 10 | 1.844,09 | 18.440,86 |
| 11 | 1.700,05 | 18.700,53 |
| 12 | 1.587,48 | 19.049,73 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.923,41 | 14.923,41 |
| 2 | 8.004,92 | 16.009,83 |
| 3 | 5.438,09 | 16.314,27 |
| 4 | 4.154,31 | 16.617,22 |
| 5 | 3.384,63 | 16.923,15 |
| 6 | 2.871,02 | 17.226,09 |
| 7 | 2.504,15 | 17.529,04 |
| 8 | 2.229,18 | 17.833,47 |
| 9 | 2.015,49 | 18.139,40 |
| 10 | 1.844,09 | 18.440,86 |
| 11 | 1.700,05 | 18.700,53 |
| 12 | 1.587,48 | 19.049,73 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.