13,7 * 4,5 cm - 29 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,7 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 29 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.258,52 | 12.258,52 |
| 2 | 6.575,47 | 13.150,94 |
| 3 | 4.467,00 | 13.401,01 |
| 4 | 3.412,47 | 13.649,86 |
| 5 | 2.780,23 | 13.901,16 |
| 6 | 2.358,34 | 14.150,01 |
| 7 | 2.056,98 | 14.398,86 |
| 8 | 1.831,12 | 14.648,93 |
| 9 | 1.655,58 | 14.900,23 |
| 10 | 1.514,79 | 15.147,85 |
| 11 | 1.399,81 | 15.397,93 |
| 12 | 1.304,00 | 15.648,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.258,52 | 12.258,52 |
| 2 | 6.575,47 | 13.150,94 |
| 3 | 4.467,00 | 13.401,01 |
| 4 | 3.412,47 | 13.649,86 |
| 5 | 2.780,23 | 13.901,16 |
| 6 | 2.358,34 | 14.150,01 |
| 7 | 2.056,98 | 14.398,86 |
| 8 | 1.831,12 | 14.648,93 |
| 9 | 1.655,58 | 14.900,23 |
| 10 | 1.514,79 | 15.147,85 |
| 11 | 1.399,81 | 15.397,93 |
| 12 | 1.304,00 | 15.648,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.258,52 | 12.258,52 |
| 2 | 6.575,47 | 13.150,94 |
| 3 | 4.467,00 | 13.401,01 |
| 4 | 3.412,47 | 13.649,86 |
| 5 | 2.780,23 | 13.901,16 |
| 6 | 2.358,34 | 14.150,01 |
| 7 | 2.056,98 | 14.398,86 |
| 8 | 1.831,12 | 14.648,93 |
| 9 | 1.655,58 | 14.900,23 |
| 10 | 1.514,79 | 15.147,85 |
| 11 | 1.399,81 | 15.397,93 |
| 12 | 1.304,00 | 15.648,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.258,52 | 12.258,52 |
| 2 | 6.575,47 | 13.150,94 |
| 3 | 4.467,00 | 13.401,01 |
| 4 | 3.412,47 | 13.649,86 |
| 5 | 2.780,23 | 13.901,16 |
| 6 | 2.358,34 | 14.150,01 |
| 7 | 2.056,98 | 14.398,86 |
| 8 | 1.831,12 | 14.648,93 |
| 9 | 1.655,58 | 14.900,23 |
| 10 | 1.514,79 | 15.147,85 |
| 11 | 1.399,81 | 15.397,93 |
| 12 | 1.304,00 | 15.648,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.258,52 | 12.258,52 |
| 2 | 6.575,47 | 13.150,94 |
| 3 | 4.467,00 | 13.401,01 |
| 4 | 3.412,47 | 13.649,86 |
| 5 | 2.780,23 | 13.901,16 |
| 6 | 2.358,34 | 14.150,01 |
| 7 | 2.056,98 | 14.398,86 |
| 8 | 1.831,12 | 14.648,93 |
| 9 | 1.655,58 | 14.900,23 |
| 10 | 1.514,79 | 15.147,85 |
| 11 | 1.399,81 | 15.397,93 |
| 12 | 1.304,00 | 15.648,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.258,52 | 12.258,52 |
| 2 | 6.575,47 | 13.150,94 |
| 3 | 4.467,00 | 13.401,01 |
| 4 | 3.412,47 | 13.649,86 |
| 5 | 2.780,23 | 13.901,16 |
| 6 | 2.358,34 | 14.150,01 |
| 7 | 2.056,98 | 14.398,86 |
| 8 | 1.831,12 | 14.648,93 |
| 9 | 1.655,58 | 14.900,23 |
| 10 | 1.514,79 | 15.147,85 |
| 11 | 1.396,47 | 15.361,15 |
| 12 | 1.304,00 | 15.648,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.258,52 | 12.258,52 |
| 2 | 6.575,47 | 13.150,94 |
| 3 | 4.467,00 | 13.401,01 |
| 4 | 3.412,47 | 13.649,86 |
| 5 | 2.780,23 | 13.901,16 |
| 6 | 2.358,34 | 14.150,01 |
| 7 | 2.056,98 | 14.398,86 |
| 8 | 1.831,12 | 14.648,93 |
| 9 | 1.655,58 | 14.900,23 |
| 10 | 1.514,79 | 15.147,85 |
| 11 | 1.396,47 | 15.361,15 |
| 12 | 1.304,00 | 15.648,00 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.258,52 | 12.258,52 |
| 2 | 6.575,47 | 13.150,94 |
| 3 | 4.467,00 | 13.401,01 |
| 4 | 3.412,47 | 13.649,86 |
| 5 | 2.780,23 | 13.901,16 |
| 6 | 2.358,34 | 14.150,01 |
| 7 | 2.056,98 | 14.398,86 |
| 8 | 1.831,12 | 14.648,93 |
| 9 | 1.655,58 | 14.900,23 |
| 10 | 1.514,79 | 15.147,85 |
| 11 | 1.396,47 | 15.361,15 |
| 12 | 1.304,00 | 15.648,00 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.