15 * 3,6 cm - 34 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | ENGLAND |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | Filtresiz / No filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 34 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.197,96 | 12.197,96 |
| 2 | 6.542,99 | 13.085,97 |
| 3 | 4.444,94 | 13.334,81 |
| 4 | 3.395,61 | 13.582,43 |
| 5 | 2.766,50 | 13.832,49 |
| 6 | 2.346,69 | 14.080,11 |
| 7 | 2.046,82 | 14.327,72 |
| 8 | 1.822,07 | 14.576,56 |
| 9 | 1.647,40 | 14.826,62 |
| 10 | 1.507,30 | 15.073,02 |
| 11 | 1.392,90 | 15.321,86 |
| 12 | 1.297,56 | 15.570,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.197,96 | 12.197,96 |
| 2 | 6.542,99 | 13.085,97 |
| 3 | 4.444,94 | 13.334,81 |
| 4 | 3.395,61 | 13.582,43 |
| 5 | 2.766,50 | 13.832,49 |
| 6 | 2.346,69 | 14.080,11 |
| 7 | 2.046,82 | 14.327,72 |
| 8 | 1.822,07 | 14.576,56 |
| 9 | 1.647,40 | 14.826,62 |
| 10 | 1.507,30 | 15.073,02 |
| 11 | 1.392,90 | 15.321,86 |
| 12 | 1.297,56 | 15.570,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.197,96 | 12.197,96 |
| 2 | 6.542,99 | 13.085,97 |
| 3 | 4.444,94 | 13.334,81 |
| 4 | 3.395,61 | 13.582,43 |
| 5 | 2.766,50 | 13.832,49 |
| 6 | 2.346,69 | 14.080,11 |
| 7 | 2.046,82 | 14.327,72 |
| 8 | 1.822,07 | 14.576,56 |
| 9 | 1.647,40 | 14.826,62 |
| 10 | 1.507,30 | 15.073,02 |
| 11 | 1.392,90 | 15.321,86 |
| 12 | 1.297,56 | 15.570,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.197,96 | 12.197,96 |
| 2 | 6.542,99 | 13.085,97 |
| 3 | 4.444,94 | 13.334,81 |
| 4 | 3.395,61 | 13.582,43 |
| 5 | 2.766,50 | 13.832,49 |
| 6 | 2.346,69 | 14.080,11 |
| 7 | 2.046,82 | 14.327,72 |
| 8 | 1.822,07 | 14.576,56 |
| 9 | 1.647,40 | 14.826,62 |
| 10 | 1.507,30 | 15.073,02 |
| 11 | 1.392,90 | 15.321,86 |
| 12 | 1.297,56 | 15.570,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.197,96 | 12.197,96 |
| 2 | 6.542,99 | 13.085,97 |
| 3 | 4.444,94 | 13.334,81 |
| 4 | 3.395,61 | 13.582,43 |
| 5 | 2.766,50 | 13.832,49 |
| 6 | 2.346,69 | 14.080,11 |
| 7 | 2.046,82 | 14.327,72 |
| 8 | 1.822,07 | 14.576,56 |
| 9 | 1.647,40 | 14.826,62 |
| 10 | 1.507,30 | 15.073,02 |
| 11 | 1.392,90 | 15.321,86 |
| 12 | 1.297,56 | 15.570,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.197,96 | 12.197,96 |
| 2 | 6.542,99 | 13.085,97 |
| 3 | 4.444,94 | 13.334,81 |
| 4 | 3.395,61 | 13.582,43 |
| 5 | 2.766,50 | 13.832,49 |
| 6 | 2.346,69 | 14.080,11 |
| 7 | 2.046,82 | 14.327,72 |
| 8 | 1.822,07 | 14.576,56 |
| 9 | 1.647,40 | 14.826,62 |
| 10 | 1.507,30 | 15.073,02 |
| 11 | 1.389,57 | 15.285,26 |
| 12 | 1.297,56 | 15.570,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.197,96 | 12.197,96 |
| 2 | 6.542,99 | 13.085,97 |
| 3 | 4.444,94 | 13.334,81 |
| 4 | 3.395,61 | 13.582,43 |
| 5 | 2.766,50 | 13.832,49 |
| 6 | 2.346,69 | 14.080,11 |
| 7 | 2.046,82 | 14.327,72 |
| 8 | 1.822,07 | 14.576,56 |
| 9 | 1.647,40 | 14.826,62 |
| 10 | 1.507,30 | 15.073,02 |
| 11 | 1.389,57 | 15.285,26 |
| 12 | 1.297,56 | 15.570,70 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.197,96 | 12.197,96 |
| 2 | 6.542,99 | 13.085,97 |
| 3 | 4.444,94 | 13.334,81 |
| 4 | 3.395,61 | 13.582,43 |
| 5 | 2.766,50 | 13.832,49 |
| 6 | 2.346,69 | 14.080,11 |
| 7 | 2.046,82 | 14.327,72 |
| 8 | 1.822,07 | 14.576,56 |
| 9 | 1.647,40 | 14.826,62 |
| 10 | 1.507,30 | 15.073,02 |
| 11 | 1.389,57 | 15.285,26 |
| 12 | 1.297,56 | 15.570,70 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.