13,5 * 4,7 cm - 36 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,9 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 36 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.360,83 | 34.360,83 |
| 2 | 18.431,15 | 36.862,30 |
| 3 | 12.521,09 | 37.563,26 |
| 4 | 9.565,20 | 38.260,78 |
| 5 | 7.793,04 | 38.965,18 |
| 6 | 6.610,45 | 39.662,71 |
| 7 | 5.765,75 | 40.360,23 |
| 8 | 5.132,65 | 41.061,19 |
| 9 | 4.640,62 | 41.765,59 |
| 10 | 4.245,97 | 42.459,68 |
| 11 | 3.923,69 | 43.160,64 |
| 12 | 3.655,13 | 43.861,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.360,83 | 34.360,83 |
| 2 | 18.431,15 | 36.862,30 |
| 3 | 12.521,09 | 37.563,26 |
| 4 | 9.565,20 | 38.260,78 |
| 5 | 7.793,04 | 38.965,18 |
| 6 | 6.610,45 | 39.662,71 |
| 7 | 5.765,75 | 40.360,23 |
| 8 | 5.132,65 | 41.061,19 |
| 9 | 4.640,62 | 41.765,59 |
| 10 | 4.245,97 | 42.459,68 |
| 11 | 3.923,69 | 43.160,64 |
| 12 | 3.655,13 | 43.861,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.360,83 | 34.360,83 |
| 2 | 18.431,15 | 36.862,30 |
| 3 | 12.521,09 | 37.563,26 |
| 4 | 9.565,20 | 38.260,78 |
| 5 | 7.793,04 | 38.965,18 |
| 6 | 6.610,45 | 39.662,71 |
| 7 | 5.765,75 | 40.360,23 |
| 8 | 5.132,65 | 41.061,19 |
| 9 | 4.640,62 | 41.765,59 |
| 10 | 4.245,97 | 42.459,68 |
| 11 | 3.923,69 | 43.160,64 |
| 12 | 3.655,13 | 43.861,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.360,83 | 34.360,83 |
| 2 | 18.431,15 | 36.862,30 |
| 3 | 12.521,09 | 37.563,26 |
| 4 | 9.565,20 | 38.260,78 |
| 5 | 7.793,04 | 38.965,18 |
| 6 | 6.610,45 | 39.662,71 |
| 7 | 5.765,75 | 40.360,23 |
| 8 | 5.132,65 | 41.061,19 |
| 9 | 4.640,62 | 41.765,59 |
| 10 | 4.245,97 | 42.459,68 |
| 11 | 3.923,69 | 43.160,64 |
| 12 | 3.655,13 | 43.861,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.360,83 | 34.360,83 |
| 2 | 18.431,15 | 36.862,30 |
| 3 | 12.521,09 | 37.563,26 |
| 4 | 9.565,20 | 38.260,78 |
| 5 | 7.793,04 | 38.965,18 |
| 6 | 6.610,45 | 39.662,71 |
| 7 | 5.765,75 | 40.360,23 |
| 8 | 5.132,65 | 41.061,19 |
| 9 | 4.640,62 | 41.765,59 |
| 10 | 4.245,97 | 42.459,68 |
| 11 | 3.923,69 | 43.160,64 |
| 12 | 3.655,13 | 43.861,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.360,83 | 34.360,83 |
| 2 | 18.431,15 | 36.862,30 |
| 3 | 12.521,09 | 37.563,26 |
| 4 | 9.565,20 | 38.260,78 |
| 5 | 7.793,04 | 38.965,18 |
| 6 | 6.610,45 | 39.662,71 |
| 7 | 5.765,75 | 40.360,23 |
| 8 | 5.132,65 | 41.061,19 |
| 9 | 4.640,62 | 41.765,59 |
| 10 | 4.245,97 | 42.459,68 |
| 11 | 3.914,32 | 43.057,56 |
| 12 | 3.655,13 | 43.861,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.360,83 | 34.360,83 |
| 2 | 18.431,15 | 36.862,30 |
| 3 | 12.521,09 | 37.563,26 |
| 4 | 9.565,20 | 38.260,78 |
| 5 | 7.793,04 | 38.965,18 |
| 6 | 6.610,45 | 39.662,71 |
| 7 | 5.765,75 | 40.360,23 |
| 8 | 5.132,65 | 41.061,19 |
| 9 | 4.640,62 | 41.765,59 |
| 10 | 4.245,97 | 42.459,68 |
| 11 | 3.914,32 | 43.057,56 |
| 12 | 3.655,13 | 43.861,60 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.360,83 | 34.360,83 |
| 2 | 18.431,15 | 36.862,30 |
| 3 | 12.521,09 | 37.563,26 |
| 4 | 9.565,20 | 38.260,78 |
| 5 | 7.793,04 | 38.965,18 |
| 6 | 6.610,45 | 39.662,71 |
| 7 | 5.765,75 | 40.360,23 |
| 8 | 5.132,65 | 41.061,19 |
| 9 | 4.640,62 | 41.765,59 |
| 10 | 4.245,97 | 42.459,68 |
| 11 | 3.914,32 | 43.057,56 |
| 12 | 3.655,13 | 43.861,60 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.