10 * 5,5 cm - 56 gr

| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 56 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.979,25 | 3.979,25 |
| 2 | 2.134,47 | 4.268,94 |
| 3 | 1.450,04 | 4.350,12 |
| 4 | 1.107,72 | 4.430,89 |
| 5 | 902,49 | 4.512,47 |
| 6 | 765,54 | 4.593,25 |
| 7 | 667,72 | 4.674,03 |
| 8 | 594,40 | 4.755,20 |
| 9 | 537,42 | 4.836,78 |
| 10 | 491,72 | 4.917,16 |
| 11 | 454,39 | 4.998,34 |
| 12 | 423,29 | 5.079,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.979,25 | 3.979,25 |
| 2 | 2.134,47 | 4.268,94 |
| 3 | 1.450,04 | 4.350,12 |
| 4 | 1.107,72 | 4.430,89 |
| 5 | 902,49 | 4.512,47 |
| 6 | 765,54 | 4.593,25 |
| 7 | 667,72 | 4.674,03 |
| 8 | 594,40 | 4.755,20 |
| 9 | 537,42 | 4.836,78 |
| 10 | 491,72 | 4.917,16 |
| 11 | 454,39 | 4.998,34 |
| 12 | 423,29 | 5.079,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.979,25 | 3.979,25 |
| 2 | 2.134,47 | 4.268,94 |
| 3 | 1.450,04 | 4.350,12 |
| 4 | 1.107,72 | 4.430,89 |
| 5 | 902,49 | 4.512,47 |
| 6 | 765,54 | 4.593,25 |
| 7 | 667,72 | 4.674,03 |
| 8 | 594,40 | 4.755,20 |
| 9 | 537,42 | 4.836,78 |
| 10 | 491,72 | 4.917,16 |
| 11 | 454,39 | 4.998,34 |
| 12 | 423,29 | 5.079,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.979,25 | 3.979,25 |
| 2 | 2.134,47 | 4.268,94 |
| 3 | 1.450,04 | 4.350,12 |
| 4 | 1.107,72 | 4.430,89 |
| 5 | 902,49 | 4.512,47 |
| 6 | 765,54 | 4.593,25 |
| 7 | 667,72 | 4.674,03 |
| 8 | 594,40 | 4.755,20 |
| 9 | 537,42 | 4.836,78 |
| 10 | 491,72 | 4.917,16 |
| 11 | 454,39 | 4.998,34 |
| 12 | 423,29 | 5.079,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.979,25 | 3.979,25 |
| 2 | 2.134,47 | 4.268,94 |
| 3 | 1.450,04 | 4.350,12 |
| 4 | 1.107,72 | 4.430,89 |
| 5 | 902,49 | 4.512,47 |
| 6 | 765,54 | 4.593,25 |
| 7 | 667,72 | 4.674,03 |
| 8 | 594,40 | 4.755,20 |
| 9 | 537,42 | 4.836,78 |
| 10 | 491,72 | 4.917,16 |
| 11 | 454,39 | 4.998,34 |
| 12 | 423,29 | 5.079,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.979,25 | 3.979,25 |
| 2 | 2.134,47 | 4.268,94 |
| 3 | 1.450,04 | 4.350,12 |
| 4 | 1.107,72 | 4.430,89 |
| 5 | 902,49 | 4.512,47 |
| 6 | 765,54 | 4.593,25 |
| 7 | 667,72 | 4.674,03 |
| 8 | 594,40 | 4.755,20 |
| 9 | 537,42 | 4.836,78 |
| 10 | 491,72 | 4.917,16 |
| 11 | 453,31 | 4.986,40 |
| 12 | 423,29 | 5.079,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.979,25 | 3.979,25 |
| 2 | 2.134,47 | 4.268,94 |
| 3 | 1.450,04 | 4.350,12 |
| 4 | 1.107,72 | 4.430,89 |
| 5 | 902,49 | 4.512,47 |
| 6 | 765,54 | 4.593,25 |
| 7 | 667,72 | 4.674,03 |
| 8 | 594,40 | 4.755,20 |
| 9 | 537,42 | 4.836,78 |
| 10 | 491,72 | 4.917,16 |
| 11 | 453,31 | 4.986,40 |
| 12 | 423,29 | 5.079,51 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.979,25 | 3.979,25 |
| 2 | 2.134,47 | 4.268,94 |
| 3 | 1.450,04 | 4.350,12 |
| 4 | 1.107,72 | 4.430,89 |
| 5 | 902,49 | 4.512,47 |
| 6 | 765,54 | 4.593,25 |
| 7 | 667,72 | 4.674,03 |
| 8 | 594,40 | 4.755,20 |
| 9 | 537,42 | 4.836,78 |
| 10 | 491,72 | 4.917,16 |
| 11 | 453,31 | 4.986,40 |
| 12 | 423,29 | 5.079,51 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.