13 * 5,2 cm - 55 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,6 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,2 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.768,88 | 14.768,88 |
| 2 | 7.922,03 | 15.844,05 |
| 3 | 5.381,78 | 16.145,34 |
| 4 | 4.111,29 | 16.445,15 |
| 5 | 3.349,58 | 16.747,91 |
| 6 | 2.841,29 | 17.047,72 |
| 7 | 2.478,22 | 17.347,53 |
| 8 | 2.206,10 | 17.648,81 |
| 9 | 1.994,62 | 17.951,57 |
| 10 | 1.824,99 | 18.249,91 |
| 11 | 1.686,47 | 18.551,19 |
| 12 | 1.571,04 | 18.852,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.768,88 | 14.768,88 |
| 2 | 7.922,03 | 15.844,05 |
| 3 | 5.381,78 | 16.145,34 |
| 4 | 4.111,29 | 16.445,15 |
| 5 | 3.349,58 | 16.747,91 |
| 6 | 2.841,29 | 17.047,72 |
| 7 | 2.478,22 | 17.347,53 |
| 8 | 2.206,10 | 17.648,81 |
| 9 | 1.994,62 | 17.951,57 |
| 10 | 1.824,99 | 18.249,91 |
| 11 | 1.686,47 | 18.551,19 |
| 12 | 1.571,04 | 18.852,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.768,88 | 14.768,88 |
| 2 | 7.922,03 | 15.844,05 |
| 3 | 5.381,78 | 16.145,34 |
| 4 | 4.111,29 | 16.445,15 |
| 5 | 3.349,58 | 16.747,91 |
| 6 | 2.841,29 | 17.047,72 |
| 7 | 2.478,22 | 17.347,53 |
| 8 | 2.206,10 | 17.648,81 |
| 9 | 1.994,62 | 17.951,57 |
| 10 | 1.824,99 | 18.249,91 |
| 11 | 1.686,47 | 18.551,19 |
| 12 | 1.571,04 | 18.852,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.768,88 | 14.768,88 |
| 2 | 7.922,03 | 15.844,05 |
| 3 | 5.381,78 | 16.145,34 |
| 4 | 4.111,29 | 16.445,15 |
| 5 | 3.349,58 | 16.747,91 |
| 6 | 2.841,29 | 17.047,72 |
| 7 | 2.478,22 | 17.347,53 |
| 8 | 2.206,10 | 17.648,81 |
| 9 | 1.994,62 | 17.951,57 |
| 10 | 1.824,99 | 18.249,91 |
| 11 | 1.686,47 | 18.551,19 |
| 12 | 1.571,04 | 18.852,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.768,88 | 14.768,88 |
| 2 | 7.922,03 | 15.844,05 |
| 3 | 5.381,78 | 16.145,34 |
| 4 | 4.111,29 | 16.445,15 |
| 5 | 3.349,58 | 16.747,91 |
| 6 | 2.841,29 | 17.047,72 |
| 7 | 2.478,22 | 17.347,53 |
| 8 | 2.206,10 | 17.648,81 |
| 9 | 1.994,62 | 17.951,57 |
| 10 | 1.824,99 | 18.249,91 |
| 11 | 1.686,47 | 18.551,19 |
| 12 | 1.571,04 | 18.852,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.768,88 | 14.768,88 |
| 2 | 7.922,03 | 15.844,05 |
| 3 | 5.381,78 | 16.145,34 |
| 4 | 4.111,29 | 16.445,15 |
| 5 | 3.349,58 | 16.747,91 |
| 6 | 2.841,29 | 17.047,72 |
| 7 | 2.478,22 | 17.347,53 |
| 8 | 2.206,10 | 17.648,81 |
| 9 | 1.994,62 | 17.951,57 |
| 10 | 1.824,99 | 18.249,91 |
| 11 | 1.682,44 | 18.506,88 |
| 12 | 1.571,04 | 18.852,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.768,88 | 14.768,88 |
| 2 | 7.922,03 | 15.844,05 |
| 3 | 5.381,78 | 16.145,34 |
| 4 | 4.111,29 | 16.445,15 |
| 5 | 3.349,58 | 16.747,91 |
| 6 | 2.841,29 | 17.047,72 |
| 7 | 2.478,22 | 17.347,53 |
| 8 | 2.206,10 | 17.648,81 |
| 9 | 1.994,62 | 17.951,57 |
| 10 | 1.824,99 | 18.249,91 |
| 11 | 1.682,44 | 18.506,88 |
| 12 | 1.571,04 | 18.852,48 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 14.768,88 | 14.768,88 |
| 2 | 7.922,03 | 15.844,05 |
| 3 | 5.381,78 | 16.145,34 |
| 4 | 4.111,29 | 16.445,15 |
| 5 | 3.349,58 | 16.747,91 |
| 6 | 2.841,29 | 17.047,72 |
| 7 | 2.478,22 | 17.347,53 |
| 8 | 2.206,10 | 17.648,81 |
| 9 | 1.994,62 | 17.951,57 |
| 10 | 1.824,99 | 18.249,91 |
| 11 | 1.682,44 | 18.506,88 |
| 12 | 1.571,04 | 18.852,48 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.