14 * 5 cm - 57 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,3 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 57 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.915,63 | 15.915,63 |
| 2 | 8.537,15 | 17.074,29 |
| 3 | 5.799,66 | 17.398,97 |
| 4 | 4.430,51 | 17.722,05 |
| 5 | 3.609,66 | 18.048,32 |
| 6 | 3.061,90 | 18.371,41 |
| 7 | 2.670,64 | 18.694,50 |
| 8 | 2.377,40 | 19.019,18 |
| 9 | 2.149,49 | 19.345,45 |
| 10 | 1.966,69 | 19.666,94 |
| 11 | 1.817,42 | 19.991,62 |
| 12 | 1.693,03 | 20.316,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.915,63 | 15.915,63 |
| 2 | 8.537,15 | 17.074,29 |
| 3 | 5.799,66 | 17.398,97 |
| 4 | 4.430,51 | 17.722,05 |
| 5 | 3.609,66 | 18.048,32 |
| 6 | 3.061,90 | 18.371,41 |
| 7 | 2.670,64 | 18.694,50 |
| 8 | 2.377,40 | 19.019,18 |
| 9 | 2.149,49 | 19.345,45 |
| 10 | 1.966,69 | 19.666,94 |
| 11 | 1.817,42 | 19.991,62 |
| 12 | 1.693,03 | 20.316,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.915,63 | 15.915,63 |
| 2 | 8.537,15 | 17.074,29 |
| 3 | 5.799,66 | 17.398,97 |
| 4 | 4.430,51 | 17.722,05 |
| 5 | 3.609,66 | 18.048,32 |
| 6 | 3.061,90 | 18.371,41 |
| 7 | 2.670,64 | 18.694,50 |
| 8 | 2.377,40 | 19.019,18 |
| 9 | 2.149,49 | 19.345,45 |
| 10 | 1.966,69 | 19.666,94 |
| 11 | 1.817,42 | 19.991,62 |
| 12 | 1.693,03 | 20.316,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.915,63 | 15.915,63 |
| 2 | 8.537,15 | 17.074,29 |
| 3 | 5.799,66 | 17.398,97 |
| 4 | 4.430,51 | 17.722,05 |
| 5 | 3.609,66 | 18.048,32 |
| 6 | 3.061,90 | 18.371,41 |
| 7 | 2.670,64 | 18.694,50 |
| 8 | 2.377,40 | 19.019,18 |
| 9 | 2.149,49 | 19.345,45 |
| 10 | 1.966,69 | 19.666,94 |
| 11 | 1.817,42 | 19.991,62 |
| 12 | 1.693,03 | 20.316,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.915,63 | 15.915,63 |
| 2 | 8.537,15 | 17.074,29 |
| 3 | 5.799,66 | 17.398,97 |
| 4 | 4.430,51 | 17.722,05 |
| 5 | 3.609,66 | 18.048,32 |
| 6 | 3.061,90 | 18.371,41 |
| 7 | 2.670,64 | 18.694,50 |
| 8 | 2.377,40 | 19.019,18 |
| 9 | 2.149,49 | 19.345,45 |
| 10 | 1.966,69 | 19.666,94 |
| 11 | 1.817,42 | 19.991,62 |
| 12 | 1.693,03 | 20.316,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.915,63 | 15.915,63 |
| 2 | 8.537,15 | 17.074,29 |
| 3 | 5.799,66 | 17.398,97 |
| 4 | 4.430,51 | 17.722,05 |
| 5 | 3.609,66 | 18.048,32 |
| 6 | 3.061,90 | 18.371,41 |
| 7 | 2.670,64 | 18.694,50 |
| 8 | 2.377,40 | 19.019,18 |
| 9 | 2.149,49 | 19.345,45 |
| 10 | 1.966,69 | 19.666,94 |
| 11 | 1.813,08 | 19.943,88 |
| 12 | 1.693,03 | 20.316,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.915,63 | 15.915,63 |
| 2 | 8.537,15 | 17.074,29 |
| 3 | 5.799,66 | 17.398,97 |
| 4 | 4.430,51 | 17.722,05 |
| 5 | 3.609,66 | 18.048,32 |
| 6 | 3.061,90 | 18.371,41 |
| 7 | 2.670,64 | 18.694,50 |
| 8 | 2.377,40 | 19.019,18 |
| 9 | 2.149,49 | 19.345,45 |
| 10 | 1.966,69 | 19.666,94 |
| 11 | 1.813,08 | 19.943,88 |
| 12 | 1.693,03 | 20.316,30 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 15.915,63 | 15.915,63 |
| 2 | 8.537,15 | 17.074,29 |
| 3 | 5.799,66 | 17.398,97 |
| 4 | 4.430,51 | 17.722,05 |
| 5 | 3.609,66 | 18.048,32 |
| 6 | 3.061,90 | 18.371,41 |
| 7 | 2.670,64 | 18.694,50 |
| 8 | 2.377,40 | 19.019,18 |
| 9 | 2.149,49 | 19.345,45 |
| 10 | 1.966,69 | 19.666,94 |
| 11 | 1.813,08 | 19.943,88 |
| 12 | 1.693,03 | 20.316,30 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.