15 * 5 cm - 54 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 54 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 20.253,20 | 20.253,20 |
| 2 | 10.863,82 | 21.727,63 |
| 3 | 7.380,27 | 22.140,80 |
| 4 | 5.637,99 | 22.551,94 |
| 5 | 4.593,43 | 22.967,13 |
| 6 | 3.896,38 | 23.378,27 |
| 7 | 3.398,49 | 23.789,41 |
| 8 | 3.025,32 | 24.202,57 |
| 9 | 2.735,31 | 24.617,76 |
| 10 | 2.502,69 | 25.026,88 |
| 11 | 2.312,73 | 25.440,04 |
| 12 | 2.154,43 | 25.853,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 20.253,20 | 20.253,20 |
| 2 | 10.863,82 | 21.727,63 |
| 3 | 7.380,27 | 22.140,80 |
| 4 | 5.637,99 | 22.551,94 |
| 5 | 4.593,43 | 22.967,13 |
| 6 | 3.896,38 | 23.378,27 |
| 7 | 3.398,49 | 23.789,41 |
| 8 | 3.025,32 | 24.202,57 |
| 9 | 2.735,31 | 24.617,76 |
| 10 | 2.502,69 | 25.026,88 |
| 11 | 2.312,73 | 25.440,04 |
| 12 | 2.154,43 | 25.853,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 20.253,20 | 20.253,20 |
| 2 | 10.863,82 | 21.727,63 |
| 3 | 7.380,27 | 22.140,80 |
| 4 | 5.637,99 | 22.551,94 |
| 5 | 4.593,43 | 22.967,13 |
| 6 | 3.896,38 | 23.378,27 |
| 7 | 3.398,49 | 23.789,41 |
| 8 | 3.025,32 | 24.202,57 |
| 9 | 2.735,31 | 24.617,76 |
| 10 | 2.502,69 | 25.026,88 |
| 11 | 2.312,73 | 25.440,04 |
| 12 | 2.154,43 | 25.853,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 20.253,20 | 20.253,20 |
| 2 | 10.863,82 | 21.727,63 |
| 3 | 7.380,27 | 22.140,80 |
| 4 | 5.637,99 | 22.551,94 |
| 5 | 4.593,43 | 22.967,13 |
| 6 | 3.896,38 | 23.378,27 |
| 7 | 3.398,49 | 23.789,41 |
| 8 | 3.025,32 | 24.202,57 |
| 9 | 2.735,31 | 24.617,76 |
| 10 | 2.502,69 | 25.026,88 |
| 11 | 2.312,73 | 25.440,04 |
| 12 | 2.154,43 | 25.853,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 20.253,20 | 20.253,20 |
| 2 | 10.863,82 | 21.727,63 |
| 3 | 7.380,27 | 22.140,80 |
| 4 | 5.637,99 | 22.551,94 |
| 5 | 4.593,43 | 22.967,13 |
| 6 | 3.896,38 | 23.378,27 |
| 7 | 3.398,49 | 23.789,41 |
| 8 | 3.025,32 | 24.202,57 |
| 9 | 2.735,31 | 24.617,76 |
| 10 | 2.502,69 | 25.026,88 |
| 11 | 2.312,73 | 25.440,04 |
| 12 | 2.154,43 | 25.853,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 20.253,20 | 20.253,20 |
| 2 | 10.863,82 | 21.727,63 |
| 3 | 7.380,27 | 22.140,80 |
| 4 | 5.637,99 | 22.551,94 |
| 5 | 4.593,43 | 22.967,13 |
| 6 | 3.896,38 | 23.378,27 |
| 7 | 3.398,49 | 23.789,41 |
| 8 | 3.025,32 | 24.202,57 |
| 9 | 2.735,31 | 24.617,76 |
| 10 | 2.502,69 | 25.026,88 |
| 11 | 2.307,21 | 25.379,28 |
| 12 | 2.154,43 | 25.853,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 20.253,20 | 20.253,20 |
| 2 | 10.863,82 | 21.727,63 |
| 3 | 7.380,27 | 22.140,80 |
| 4 | 5.637,99 | 22.551,94 |
| 5 | 4.593,43 | 22.967,13 |
| 6 | 3.896,38 | 23.378,27 |
| 7 | 3.398,49 | 23.789,41 |
| 8 | 3.025,32 | 24.202,57 |
| 9 | 2.735,31 | 24.617,76 |
| 10 | 2.502,69 | 25.026,88 |
| 11 | 2.307,21 | 25.379,28 |
| 12 | 2.154,43 | 25.853,21 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 20.253,20 | 20.253,20 |
| 2 | 10.863,82 | 21.727,63 |
| 3 | 7.380,27 | 22.140,80 |
| 4 | 5.637,99 | 22.551,94 |
| 5 | 4.593,43 | 22.967,13 |
| 6 | 3.896,38 | 23.378,27 |
| 7 | 3.398,49 | 23.789,41 |
| 8 | 3.025,32 | 24.202,57 |
| 9 | 2.735,31 | 24.617,76 |
| 10 | 2.502,69 | 25.026,88 |
| 11 | 2.307,21 | 25.379,28 |
| 12 | 2.154,43 | 25.853,21 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.