14,5 * 5 cm - 63 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 63 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 19.035,14 | 19.035,14 |
| 2 | 10.210,45 | 20.420,90 |
| 3 | 6.936,41 | 20.809,22 |
| 4 | 5.298,91 | 21.195,63 |
| 5 | 4.317,17 | 21.585,85 |
| 6 | 3.662,04 | 21.972,26 |
| 7 | 3.194,10 | 22.358,68 |
| 8 | 2.843,37 | 22.746,99 |
| 9 | 2.570,80 | 23.137,21 |
| 10 | 2.352,17 | 23.521,72 |
| 11 | 2.173,64 | 23.910,04 |
| 12 | 2.024,86 | 24.298,36 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 19.035,14 | 19.035,14 |
| 2 | 10.210,45 | 20.420,90 |
| 3 | 6.936,41 | 20.809,22 |
| 4 | 5.298,91 | 21.195,63 |
| 5 | 4.317,17 | 21.585,85 |
| 6 | 3.662,04 | 21.972,26 |
| 7 | 3.194,10 | 22.358,68 |
| 8 | 2.843,37 | 22.746,99 |
| 9 | 2.570,80 | 23.137,21 |
| 10 | 2.352,17 | 23.521,72 |
| 11 | 2.173,64 | 23.910,04 |
| 12 | 2.024,86 | 24.298,36 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 19.035,14 | 19.035,14 |
| 2 | 10.210,45 | 20.420,90 |
| 3 | 6.936,41 | 20.809,22 |
| 4 | 5.298,91 | 21.195,63 |
| 5 | 4.317,17 | 21.585,85 |
| 6 | 3.662,04 | 21.972,26 |
| 7 | 3.194,10 | 22.358,68 |
| 8 | 2.843,37 | 22.746,99 |
| 9 | 2.570,80 | 23.137,21 |
| 10 | 2.352,17 | 23.521,72 |
| 11 | 2.173,64 | 23.910,04 |
| 12 | 2.024,86 | 24.298,36 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 19.035,14 | 19.035,14 |
| 2 | 10.210,45 | 20.420,90 |
| 3 | 6.936,41 | 20.809,22 |
| 4 | 5.298,91 | 21.195,63 |
| 5 | 4.317,17 | 21.585,85 |
| 6 | 3.662,04 | 21.972,26 |
| 7 | 3.194,10 | 22.358,68 |
| 8 | 2.843,37 | 22.746,99 |
| 9 | 2.570,80 | 23.137,21 |
| 10 | 2.352,17 | 23.521,72 |
| 11 | 2.173,64 | 23.910,04 |
| 12 | 2.024,86 | 24.298,36 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 19.035,14 | 19.035,14 |
| 2 | 10.210,45 | 20.420,90 |
| 3 | 6.936,41 | 20.809,22 |
| 4 | 5.298,91 | 21.195,63 |
| 5 | 4.317,17 | 21.585,85 |
| 6 | 3.662,04 | 21.972,26 |
| 7 | 3.194,10 | 22.358,68 |
| 8 | 2.843,37 | 22.746,99 |
| 9 | 2.570,80 | 23.137,21 |
| 10 | 2.352,17 | 23.521,72 |
| 11 | 2.173,64 | 23.910,04 |
| 12 | 2.024,86 | 24.298,36 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 19.035,14 | 19.035,14 |
| 2 | 10.210,45 | 20.420,90 |
| 3 | 6.936,41 | 20.809,22 |
| 4 | 5.298,91 | 21.195,63 |
| 5 | 4.317,17 | 21.585,85 |
| 6 | 3.662,04 | 21.972,26 |
| 7 | 3.194,10 | 22.358,68 |
| 8 | 2.843,37 | 22.746,99 |
| 9 | 2.570,80 | 23.137,21 |
| 10 | 2.352,17 | 23.521,72 |
| 11 | 2.168,45 | 23.852,93 |
| 12 | 2.024,86 | 24.298,36 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 19.035,14 | 19.035,14 |
| 2 | 10.210,45 | 20.420,90 |
| 3 | 6.936,41 | 20.809,22 |
| 4 | 5.298,91 | 21.195,63 |
| 5 | 4.317,17 | 21.585,85 |
| 6 | 3.662,04 | 21.972,26 |
| 7 | 3.194,10 | 22.358,68 |
| 8 | 2.843,37 | 22.746,99 |
| 9 | 2.570,80 | 23.137,21 |
| 10 | 2.352,17 | 23.521,72 |
| 11 | 2.168,45 | 23.852,93 |
| 12 | 2.024,86 | 24.298,36 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 19.035,14 | 19.035,14 |
| 2 | 10.210,45 | 20.420,90 |
| 3 | 6.936,41 | 20.809,22 |
| 4 | 5.298,91 | 21.195,63 |
| 5 | 4.317,17 | 21.585,85 |
| 6 | 3.662,04 | 21.972,26 |
| 7 | 3.194,10 | 22.358,68 |
| 8 | 2.843,37 | 22.746,99 |
| 9 | 2.570,80 | 23.137,21 |
| 10 | 2.352,17 | 23.521,72 |
| 11 | 2.168,45 | 23.852,93 |
| 12 | 2.024,86 | 24.298,36 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.