13 * 5,3 cm - 77 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,3 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 77 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.820,76 | 31.820,76 |
| 2 | 17.068,66 | 34.137,31 |
| 3 | 11.595,48 | 34.786,45 |
| 4 | 8.858,11 | 35.432,42 |
| 5 | 7.216,95 | 36.084,74 |
| 6 | 6.121,78 | 36.730,70 |
| 7 | 5.339,52 | 37.376,66 |
| 8 | 4.753,23 | 38.025,81 |
| 9 | 4.297,57 | 38.678,13 |
| 10 | 3.932,09 | 39.320,91 |
| 11 | 3.633,64 | 39.970,06 |
| 12 | 3.384,93 | 40.619,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.820,76 | 31.820,76 |
| 2 | 17.068,66 | 34.137,31 |
| 3 | 11.595,48 | 34.786,45 |
| 4 | 8.858,11 | 35.432,42 |
| 5 | 7.216,95 | 36.084,74 |
| 6 | 6.121,78 | 36.730,70 |
| 7 | 5.339,52 | 37.376,66 |
| 8 | 4.753,23 | 38.025,81 |
| 9 | 4.297,57 | 38.678,13 |
| 10 | 3.932,09 | 39.320,91 |
| 11 | 3.633,64 | 39.970,06 |
| 12 | 3.384,93 | 40.619,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.820,76 | 31.820,76 |
| 2 | 17.068,66 | 34.137,31 |
| 3 | 11.595,48 | 34.786,45 |
| 4 | 8.858,11 | 35.432,42 |
| 5 | 7.216,95 | 36.084,74 |
| 6 | 6.121,78 | 36.730,70 |
| 7 | 5.339,52 | 37.376,66 |
| 8 | 4.753,23 | 38.025,81 |
| 9 | 4.297,57 | 38.678,13 |
| 10 | 3.932,09 | 39.320,91 |
| 11 | 3.633,64 | 39.970,06 |
| 12 | 3.384,93 | 40.619,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.820,76 | 31.820,76 |
| 2 | 17.068,66 | 34.137,31 |
| 3 | 11.595,48 | 34.786,45 |
| 4 | 8.858,11 | 35.432,42 |
| 5 | 7.216,95 | 36.084,74 |
| 6 | 6.121,78 | 36.730,70 |
| 7 | 5.339,52 | 37.376,66 |
| 8 | 4.753,23 | 38.025,81 |
| 9 | 4.297,57 | 38.678,13 |
| 10 | 3.932,09 | 39.320,91 |
| 11 | 3.633,64 | 39.970,06 |
| 12 | 3.384,93 | 40.619,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.820,76 | 31.820,76 |
| 2 | 17.068,66 | 34.137,31 |
| 3 | 11.595,48 | 34.786,45 |
| 4 | 8.858,11 | 35.432,42 |
| 5 | 7.216,95 | 36.084,74 |
| 6 | 6.121,78 | 36.730,70 |
| 7 | 5.339,52 | 37.376,66 |
| 8 | 4.753,23 | 38.025,81 |
| 9 | 4.297,57 | 38.678,13 |
| 10 | 3.932,09 | 39.320,91 |
| 11 | 3.633,64 | 39.970,06 |
| 12 | 3.384,93 | 40.619,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.820,76 | 31.820,76 |
| 2 | 17.068,66 | 34.137,31 |
| 3 | 11.595,48 | 34.786,45 |
| 4 | 8.858,11 | 35.432,42 |
| 5 | 7.216,95 | 36.084,74 |
| 6 | 6.121,78 | 36.730,70 |
| 7 | 5.339,52 | 37.376,66 |
| 8 | 4.753,23 | 38.025,81 |
| 9 | 4.297,57 | 38.678,13 |
| 10 | 3.932,09 | 39.320,91 |
| 11 | 3.624,96 | 39.874,59 |
| 12 | 3.384,93 | 40.619,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.820,76 | 31.820,76 |
| 2 | 17.068,66 | 34.137,31 |
| 3 | 11.595,48 | 34.786,45 |
| 4 | 8.858,11 | 35.432,42 |
| 5 | 7.216,95 | 36.084,74 |
| 6 | 6.121,78 | 36.730,70 |
| 7 | 5.339,52 | 37.376,66 |
| 8 | 4.753,23 | 38.025,81 |
| 9 | 4.297,57 | 38.678,13 |
| 10 | 3.932,09 | 39.320,91 |
| 11 | 3.624,96 | 39.874,59 |
| 12 | 3.384,93 | 40.619,20 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 31.820,76 | 31.820,76 |
| 2 | 17.068,66 | 34.137,31 |
| 3 | 11.595,48 | 34.786,45 |
| 4 | 8.858,11 | 35.432,42 |
| 5 | 7.216,95 | 36.084,74 |
| 6 | 6.121,78 | 36.730,70 |
| 7 | 5.339,52 | 37.376,66 |
| 8 | 4.753,23 | 38.025,81 |
| 9 | 4.297,57 | 38.678,13 |
| 10 | 3.932,09 | 39.320,91 |
| 11 | 3.624,96 | 39.874,59 |
| 12 | 3.384,93 | 40.619,20 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.