13 * 5 cm - 43 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New / Yeni |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,1 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 43 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.865,57 | 23.865,57 |
| 2 | 12.801,49 | 25.602,98 |
| 3 | 8.696,61 | 26.089,84 |
| 4 | 6.643,58 | 26.574,31 |
| 5 | 5.412,71 | 27.063,56 |
| 6 | 4.591,34 | 27.548,03 |
| 7 | 4.004,64 | 28.032,50 |
| 8 | 3.564,92 | 28.519,36 |
| 9 | 3.223,18 | 29.008,60 |
| 10 | 2.949,07 | 29.490,68 |
| 11 | 2.725,23 | 29.977,54 |
| 12 | 2.538,70 | 30.464,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.865,57 | 23.865,57 |
| 2 | 12.801,49 | 25.602,98 |
| 3 | 8.696,61 | 26.089,84 |
| 4 | 6.643,58 | 26.574,31 |
| 5 | 5.412,71 | 27.063,56 |
| 6 | 4.591,34 | 27.548,03 |
| 7 | 4.004,64 | 28.032,50 |
| 8 | 3.564,92 | 28.519,36 |
| 9 | 3.223,18 | 29.008,60 |
| 10 | 2.949,07 | 29.490,68 |
| 11 | 2.725,23 | 29.977,54 |
| 12 | 2.538,70 | 30.464,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.865,57 | 23.865,57 |
| 2 | 12.801,49 | 25.602,98 |
| 3 | 8.696,61 | 26.089,84 |
| 4 | 6.643,58 | 26.574,31 |
| 5 | 5.412,71 | 27.063,56 |
| 6 | 4.591,34 | 27.548,03 |
| 7 | 4.004,64 | 28.032,50 |
| 8 | 3.564,92 | 28.519,36 |
| 9 | 3.223,18 | 29.008,60 |
| 10 | 2.949,07 | 29.490,68 |
| 11 | 2.725,23 | 29.977,54 |
| 12 | 2.538,70 | 30.464,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.865,57 | 23.865,57 |
| 2 | 12.801,49 | 25.602,98 |
| 3 | 8.696,61 | 26.089,84 |
| 4 | 6.643,58 | 26.574,31 |
| 5 | 5.412,71 | 27.063,56 |
| 6 | 4.591,34 | 27.548,03 |
| 7 | 4.004,64 | 28.032,50 |
| 8 | 3.564,92 | 28.519,36 |
| 9 | 3.223,18 | 29.008,60 |
| 10 | 2.949,07 | 29.490,68 |
| 11 | 2.725,23 | 29.977,54 |
| 12 | 2.538,70 | 30.464,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.865,57 | 23.865,57 |
| 2 | 12.801,49 | 25.602,98 |
| 3 | 8.696,61 | 26.089,84 |
| 4 | 6.643,58 | 26.574,31 |
| 5 | 5.412,71 | 27.063,56 |
| 6 | 4.591,34 | 27.548,03 |
| 7 | 4.004,64 | 28.032,50 |
| 8 | 3.564,92 | 28.519,36 |
| 9 | 3.223,18 | 29.008,60 |
| 10 | 2.949,07 | 29.490,68 |
| 11 | 2.725,23 | 29.977,54 |
| 12 | 2.538,70 | 30.464,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.865,57 | 23.865,57 |
| 2 | 12.801,49 | 25.602,98 |
| 3 | 8.696,61 | 26.089,84 |
| 4 | 6.643,58 | 26.574,31 |
| 5 | 5.412,71 | 27.063,56 |
| 6 | 4.591,34 | 27.548,03 |
| 7 | 4.004,64 | 28.032,50 |
| 8 | 3.564,92 | 28.519,36 |
| 9 | 3.223,18 | 29.008,60 |
| 10 | 2.949,07 | 29.490,68 |
| 11 | 2.718,72 | 29.905,95 |
| 12 | 2.538,70 | 30.464,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.865,57 | 23.865,57 |
| 2 | 12.801,49 | 25.602,98 |
| 3 | 8.696,61 | 26.089,84 |
| 4 | 6.643,58 | 26.574,31 |
| 5 | 5.412,71 | 27.063,56 |
| 6 | 4.591,34 | 27.548,03 |
| 7 | 4.004,64 | 28.032,50 |
| 8 | 3.564,92 | 28.519,36 |
| 9 | 3.223,18 | 29.008,60 |
| 10 | 2.949,07 | 29.490,68 |
| 11 | 2.718,72 | 29.905,95 |
| 12 | 2.538,70 | 30.464,40 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 23.865,57 | 23.865,57 |
| 2 | 12.801,49 | 25.602,98 |
| 3 | 8.696,61 | 26.089,84 |
| 4 | 6.643,58 | 26.574,31 |
| 5 | 5.412,71 | 27.063,56 |
| 6 | 4.591,34 | 27.548,03 |
| 7 | 4.004,64 | 28.032,50 |
| 8 | 3.564,92 | 28.519,36 |
| 9 | 3.223,18 | 29.008,60 |
| 10 | 2.949,07 | 29.490,68 |
| 11 | 2.718,72 | 29.905,95 |
| 12 | 2.538,70 | 30.464,40 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.