10 * 5,5 cm - 56 gr

| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm Filter |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 56 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.263,83 | 4.263,83 |
| 2 | 2.287,12 | 4.574,24 |
| 3 | 1.553,74 | 4.661,22 |
| 4 | 1.186,94 | 4.747,77 |
| 5 | 967,04 | 4.835,18 |
| 6 | 820,29 | 4.921,74 |
| 7 | 715,47 | 5.008,29 |
| 8 | 636,91 | 5.095,28 |
| 9 | 575,85 | 5.182,69 |
| 10 | 526,88 | 5.268,81 |
| 11 | 486,89 | 5.355,80 |
| 12 | 453,57 | 5.442,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.263,83 | 4.263,83 |
| 2 | 2.287,12 | 4.574,24 |
| 3 | 1.553,74 | 4.661,22 |
| 4 | 1.186,94 | 4.747,77 |
| 5 | 967,04 | 4.835,18 |
| 6 | 820,29 | 4.921,74 |
| 7 | 715,47 | 5.008,29 |
| 8 | 636,91 | 5.095,28 |
| 9 | 575,85 | 5.182,69 |
| 10 | 526,88 | 5.268,81 |
| 11 | 486,89 | 5.355,80 |
| 12 | 453,57 | 5.442,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.263,83 | 4.263,83 |
| 2 | 2.287,12 | 4.574,24 |
| 3 | 1.553,74 | 4.661,22 |
| 4 | 1.186,94 | 4.747,77 |
| 5 | 967,04 | 4.835,18 |
| 6 | 820,29 | 4.921,74 |
| 7 | 715,47 | 5.008,29 |
| 8 | 636,91 | 5.095,28 |
| 9 | 575,85 | 5.182,69 |
| 10 | 526,88 | 5.268,81 |
| 11 | 486,89 | 5.355,80 |
| 12 | 453,57 | 5.442,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.263,83 | 4.263,83 |
| 2 | 2.287,12 | 4.574,24 |
| 3 | 1.553,74 | 4.661,22 |
| 4 | 1.186,94 | 4.747,77 |
| 5 | 967,04 | 4.835,18 |
| 6 | 820,29 | 4.921,74 |
| 7 | 715,47 | 5.008,29 |
| 8 | 636,91 | 5.095,28 |
| 9 | 575,85 | 5.182,69 |
| 10 | 526,88 | 5.268,81 |
| 11 | 486,89 | 5.355,80 |
| 12 | 453,57 | 5.442,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.263,83 | 4.263,83 |
| 2 | 2.287,12 | 4.574,24 |
| 3 | 1.553,74 | 4.661,22 |
| 4 | 1.186,94 | 4.747,77 |
| 5 | 967,04 | 4.835,18 |
| 6 | 820,29 | 4.921,74 |
| 7 | 715,47 | 5.008,29 |
| 8 | 636,91 | 5.095,28 |
| 9 | 575,85 | 5.182,69 |
| 10 | 526,88 | 5.268,81 |
| 11 | 486,89 | 5.355,80 |
| 12 | 453,57 | 5.442,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.263,83 | 4.263,83 |
| 2 | 2.287,12 | 4.574,24 |
| 3 | 1.553,74 | 4.661,22 |
| 4 | 1.186,94 | 4.747,77 |
| 5 | 967,04 | 4.835,18 |
| 6 | 820,29 | 4.921,74 |
| 7 | 715,47 | 5.008,29 |
| 8 | 636,91 | 5.095,28 |
| 9 | 575,85 | 5.182,69 |
| 10 | 526,88 | 5.268,81 |
| 11 | 485,73 | 5.343,01 |
| 12 | 453,57 | 5.442,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.263,83 | 4.263,83 |
| 2 | 2.287,12 | 4.574,24 |
| 3 | 1.553,74 | 4.661,22 |
| 4 | 1.186,94 | 4.747,77 |
| 5 | 967,04 | 4.835,18 |
| 6 | 820,29 | 4.921,74 |
| 7 | 715,47 | 5.008,29 |
| 8 | 636,91 | 5.095,28 |
| 9 | 575,85 | 5.182,69 |
| 10 | 526,88 | 5.268,81 |
| 11 | 485,73 | 5.343,01 |
| 12 | 453,57 | 5.442,78 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.263,83 | 4.263,83 |
| 2 | 2.287,12 | 4.574,24 |
| 3 | 1.553,74 | 4.661,22 |
| 4 | 1.186,94 | 4.747,77 |
| 5 | 967,04 | 4.835,18 |
| 6 | 820,29 | 4.921,74 |
| 7 | 715,47 | 5.008,29 |
| 8 | 636,91 | 5.095,28 |
| 9 | 575,85 | 5.182,69 |
| 10 | 526,88 | 5.268,81 |
| 11 | 485,73 | 5.343,01 |
| 12 | 453,57 | 5.442,78 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.