15 * 4,6 cm - 53 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,8 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,6 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 53 gr |

|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.824,79 | 2.824,79 |
| 2 | 1.515,22 | 3.030,43 |
| 3 | 1.029,35 | 3.088,06 |
| 4 | 786,35 | 3.145,40 |
| 5 | 640,66 | 3.203,31 |
| 6 | 543,44 | 3.260,66 |
| 7 | 474,00 | 3.318,00 |
| 8 | 421,95 | 3.375,62 |
| 9 | 381,50 | 3.433,53 |
| 10 | 349,06 | 3.490,59 |
| 11 | 322,57 | 3.548,22 |
| 12 | 300,49 | 3.605,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.824,79 | 2.824,79 |
| 2 | 1.515,22 | 3.030,43 |
| 3 | 1.029,35 | 3.088,06 |
| 4 | 786,35 | 3.145,40 |
| 5 | 640,66 | 3.203,31 |
| 6 | 543,44 | 3.260,66 |
| 7 | 474,00 | 3.318,00 |
| 8 | 421,95 | 3.375,62 |
| 9 | 381,50 | 3.433,53 |
| 10 | 349,06 | 3.490,59 |
| 11 | 322,57 | 3.548,22 |
| 12 | 300,49 | 3.605,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.824,79 | 2.824,79 |
| 2 | 1.515,22 | 3.030,43 |
| 3 | 1.029,35 | 3.088,06 |
| 4 | 786,35 | 3.145,40 |
| 5 | 640,66 | 3.203,31 |
| 6 | 543,44 | 3.260,66 |
| 7 | 474,00 | 3.318,00 |
| 8 | 421,95 | 3.375,62 |
| 9 | 381,50 | 3.433,53 |
| 10 | 349,06 | 3.490,59 |
| 11 | 322,57 | 3.548,22 |
| 12 | 300,49 | 3.605,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.824,79 | 2.824,79 |
| 2 | 1.515,22 | 3.030,43 |
| 3 | 1.029,35 | 3.088,06 |
| 4 | 786,35 | 3.145,40 |
| 5 | 640,66 | 3.203,31 |
| 6 | 543,44 | 3.260,66 |
| 7 | 474,00 | 3.318,00 |
| 8 | 421,95 | 3.375,62 |
| 9 | 381,50 | 3.433,53 |
| 10 | 349,06 | 3.490,59 |
| 11 | 322,57 | 3.548,22 |
| 12 | 300,49 | 3.605,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.824,79 | 2.824,79 |
| 2 | 1.515,22 | 3.030,43 |
| 3 | 1.029,35 | 3.088,06 |
| 4 | 786,35 | 3.145,40 |
| 5 | 640,66 | 3.203,31 |
| 6 | 543,44 | 3.260,66 |
| 7 | 474,00 | 3.318,00 |
| 8 | 421,95 | 3.375,62 |
| 9 | 381,50 | 3.433,53 |
| 10 | 349,06 | 3.490,59 |
| 11 | 322,57 | 3.548,22 |
| 12 | 300,49 | 3.605,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.824,79 | 2.824,79 |
| 2 | 1.515,22 | 3.030,43 |
| 3 | 1.029,35 | 3.088,06 |
| 4 | 786,35 | 3.145,40 |
| 5 | 640,66 | 3.203,31 |
| 6 | 543,44 | 3.260,66 |
| 7 | 474,00 | 3.318,00 |
| 8 | 421,95 | 3.375,62 |
| 9 | 381,50 | 3.433,53 |
| 10 | 349,06 | 3.490,59 |
| 11 | 321,79 | 3.539,74 |
| 12 | 300,49 | 3.605,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.824,79 | 2.824,79 |
| 2 | 1.515,22 | 3.030,43 |
| 3 | 1.029,35 | 3.088,06 |
| 4 | 786,35 | 3.145,40 |
| 5 | 640,66 | 3.203,31 |
| 6 | 543,44 | 3.260,66 |
| 7 | 474,00 | 3.318,00 |
| 8 | 421,95 | 3.375,62 |
| 9 | 381,50 | 3.433,53 |
| 10 | 349,06 | 3.490,59 |
| 11 | 321,79 | 3.539,74 |
| 12 | 300,49 | 3.605,84 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 2.824,79 | 2.824,79 |
| 2 | 1.515,22 | 3.030,43 |
| 3 | 1.029,35 | 3.088,06 |
| 4 | 786,35 | 3.145,40 |
| 5 | 640,66 | 3.203,31 |
| 6 | 543,44 | 3.260,66 |
| 7 | 474,00 | 3.318,00 |
| 8 | 421,95 | 3.375,62 |
| 9 | 381,50 | 3.433,53 |
| 10 | 349,06 | 3.490,59 |
| 11 | 321,79 | 3.539,74 |
| 12 | 300,49 | 3.605,84 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.