10,5 * 3,5 cm - 20 gr Lütfen Seçiniz.
| Yapıldığı Ülke / Orijin | POLAND / Polonya |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Pear Wood+Akrilik |
| Filtre Cinsi / Filter | Metal Filtre |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,5 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 1,6 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 2,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 3,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 10,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 20 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.379,47 | 1.379,47 |
| 2 | 739,95 | 1.479,90 |
| 3 | 502,68 | 1.508,04 |
| 4 | 384,01 | 1.536,04 |
| 5 | 312,86 | 1.564,32 |
| 6 | 265,39 | 1.592,32 |
| 7 | 231,48 | 1.620,33 |
| 8 | 206,06 | 1.648,47 |
| 9 | 186,31 | 1.676,75 |
| 10 | 170,46 | 1.704,61 |
| 11 | 157,52 | 1.732,75 |
| 12 | 146,74 | 1.760,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.379,47 | 1.379,47 |
| 2 | 739,95 | 1.479,90 |
| 3 | 502,68 | 1.508,04 |
| 4 | 384,01 | 1.536,04 |
| 5 | 312,86 | 1.564,32 |
| 6 | 265,39 | 1.592,32 |
| 7 | 231,48 | 1.620,33 |
| 8 | 206,06 | 1.648,47 |
| 9 | 186,31 | 1.676,75 |
| 10 | 170,46 | 1.704,61 |
| 11 | 157,52 | 1.732,75 |
| 12 | 146,74 | 1.760,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.379,47 | 1.379,47 |
| 2 | 739,95 | 1.479,90 |
| 3 | 502,68 | 1.508,04 |
| 4 | 384,01 | 1.536,04 |
| 5 | 312,86 | 1.564,32 |
| 6 | 265,39 | 1.592,32 |
| 7 | 231,48 | 1.620,33 |
| 8 | 206,06 | 1.648,47 |
| 9 | 186,31 | 1.676,75 |
| 10 | 170,46 | 1.704,61 |
| 11 | 157,52 | 1.732,75 |
| 12 | 146,74 | 1.760,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.379,47 | 1.379,47 |
| 2 | 739,95 | 1.479,90 |
| 3 | 502,68 | 1.508,04 |
| 4 | 384,01 | 1.536,04 |
| 5 | 312,86 | 1.564,32 |
| 6 | 265,39 | 1.592,32 |
| 7 | 231,48 | 1.620,33 |
| 8 | 206,06 | 1.648,47 |
| 9 | 186,31 | 1.676,75 |
| 10 | 170,46 | 1.704,61 |
| 11 | 157,52 | 1.732,75 |
| 12 | 146,74 | 1.760,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.379,47 | 1.379,47 |
| 2 | 739,95 | 1.479,90 |
| 3 | 502,68 | 1.508,04 |
| 4 | 384,01 | 1.536,04 |
| 5 | 312,86 | 1.564,32 |
| 6 | 265,39 | 1.592,32 |
| 7 | 231,48 | 1.620,33 |
| 8 | 206,06 | 1.648,47 |
| 9 | 186,31 | 1.676,75 |
| 10 | 170,46 | 1.704,61 |
| 11 | 157,52 | 1.732,75 |
| 12 | 146,74 | 1.760,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.379,47 | 1.379,47 |
| 2 | 739,95 | 1.479,90 |
| 3 | 502,68 | 1.508,04 |
| 4 | 384,01 | 1.536,04 |
| 5 | 312,86 | 1.564,32 |
| 6 | 265,39 | 1.592,32 |
| 7 | 231,48 | 1.620,33 |
| 8 | 206,06 | 1.648,47 |
| 9 | 186,31 | 1.676,75 |
| 10 | 170,46 | 1.704,61 |
| 11 | 157,15 | 1.728,61 |
| 12 | 146,74 | 1.760,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.379,47 | 1.379,47 |
| 2 | 739,95 | 1.479,90 |
| 3 | 502,68 | 1.508,04 |
| 4 | 384,01 | 1.536,04 |
| 5 | 312,86 | 1.564,32 |
| 6 | 265,39 | 1.592,32 |
| 7 | 231,48 | 1.620,33 |
| 8 | 206,06 | 1.648,47 |
| 9 | 186,31 | 1.676,75 |
| 10 | 170,46 | 1.704,61 |
| 11 | 157,15 | 1.728,61 |
| 12 | 146,74 | 1.760,89 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 1.379,47 | 1.379,47 |
| 2 | 739,95 | 1.479,90 |
| 3 | 502,68 | 1.508,04 |
| 4 | 384,01 | 1.536,04 |
| 5 | 312,86 | 1.564,32 |
| 6 | 265,39 | 1.592,32 |
| 7 | 231,48 | 1.620,33 |
| 8 | 206,06 | 1.648,47 |
| 9 | 186,31 | 1.676,75 |
| 10 | 170,46 | 1.704,61 |
| 11 | 157,15 | 1.728,61 |
| 12 | 146,74 | 1.760,89 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.