15,5 * 5,5 cm - 55 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,5 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 55 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 45.303,22 | 45.303,22 |
| 2 | 24.300,65 | 48.601,29 |
| 3 | 16.508,49 | 49.525,48 |
| 4 | 12.611,29 | 50.445,14 |
| 5 | 10.274,77 | 51.373,85 |
| 6 | 8.715,59 | 52.293,51 |
| 7 | 7.601,88 | 53.213,16 |
| 8 | 6.767,17 | 54.137,35 |
| 9 | 6.118,45 | 55.066,06 |
| 10 | 5.598,12 | 55.981,19 |
| 11 | 5.173,22 | 56.905,37 |
| 12 | 4.819,13 | 57.829,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 45.303,22 | 45.303,22 |
| 2 | 24.300,65 | 48.601,29 |
| 3 | 16.508,49 | 49.525,48 |
| 4 | 12.611,29 | 50.445,14 |
| 5 | 10.274,77 | 51.373,85 |
| 6 | 8.715,59 | 52.293,51 |
| 7 | 7.601,88 | 53.213,16 |
| 8 | 6.767,17 | 54.137,35 |
| 9 | 6.118,45 | 55.066,06 |
| 10 | 5.598,12 | 55.981,19 |
| 11 | 5.173,22 | 56.905,37 |
| 12 | 4.819,13 | 57.829,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 45.303,22 | 45.303,22 |
| 2 | 24.300,65 | 48.601,29 |
| 3 | 16.508,49 | 49.525,48 |
| 4 | 12.611,29 | 50.445,14 |
| 5 | 10.274,77 | 51.373,85 |
| 6 | 8.715,59 | 52.293,51 |
| 7 | 7.601,88 | 53.213,16 |
| 8 | 6.767,17 | 54.137,35 |
| 9 | 6.118,45 | 55.066,06 |
| 10 | 5.598,12 | 55.981,19 |
| 11 | 5.173,22 | 56.905,37 |
| 12 | 4.819,13 | 57.829,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 45.303,22 | 45.303,22 |
| 2 | 24.300,65 | 48.601,29 |
| 3 | 16.508,49 | 49.525,48 |
| 4 | 12.611,29 | 50.445,14 |
| 5 | 10.274,77 | 51.373,85 |
| 6 | 8.715,59 | 52.293,51 |
| 7 | 7.601,88 | 53.213,16 |
| 8 | 6.767,17 | 54.137,35 |
| 9 | 6.118,45 | 55.066,06 |
| 10 | 5.598,12 | 55.981,19 |
| 11 | 5.173,22 | 56.905,37 |
| 12 | 4.819,13 | 57.829,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 45.303,22 | 45.303,22 |
| 2 | 24.300,65 | 48.601,29 |
| 3 | 16.508,49 | 49.525,48 |
| 4 | 12.611,29 | 50.445,14 |
| 5 | 10.274,77 | 51.373,85 |
| 6 | 8.715,59 | 52.293,51 |
| 7 | 7.601,88 | 53.213,16 |
| 8 | 6.767,17 | 54.137,35 |
| 9 | 6.118,45 | 55.066,06 |
| 10 | 5.598,12 | 55.981,19 |
| 11 | 5.173,22 | 56.905,37 |
| 12 | 4.819,13 | 57.829,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 45.303,22 | 45.303,22 |
| 2 | 24.300,65 | 48.601,29 |
| 3 | 16.508,49 | 49.525,48 |
| 4 | 12.611,29 | 50.445,14 |
| 5 | 10.274,77 | 51.373,85 |
| 6 | 8.715,59 | 52.293,51 |
| 7 | 7.601,88 | 53.213,16 |
| 8 | 6.767,17 | 54.137,35 |
| 9 | 6.118,45 | 55.066,06 |
| 10 | 5.598,12 | 55.981,19 |
| 11 | 5.160,86 | 56.769,46 |
| 12 | 4.819,13 | 57.829,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 45.303,22 | 45.303,22 |
| 2 | 24.300,65 | 48.601,29 |
| 3 | 16.508,49 | 49.525,48 |
| 4 | 12.611,29 | 50.445,14 |
| 5 | 10.274,77 | 51.373,85 |
| 6 | 8.715,59 | 52.293,51 |
| 7 | 7.601,88 | 53.213,16 |
| 8 | 6.767,17 | 54.137,35 |
| 9 | 6.118,45 | 55.066,06 |
| 10 | 5.598,12 | 55.981,19 |
| 11 | 5.160,86 | 56.769,46 |
| 12 | 4.819,13 | 57.829,56 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 45.303,22 | 45.303,22 |
| 2 | 24.300,65 | 48.601,29 |
| 3 | 16.508,49 | 49.525,48 |
| 4 | 12.611,29 | 50.445,14 |
| 5 | 10.274,77 | 51.373,85 |
| 6 | 8.715,59 | 52.293,51 |
| 7 | 7.601,88 | 53.213,16 |
| 8 | 6.767,17 | 54.137,35 |
| 9 | 6.118,45 | 55.066,06 |
| 10 | 5.598,12 | 55.981,19 |
| 11 | 5.160,86 | 56.769,46 |
| 12 | 4.819,13 | 57.829,56 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.