14,5 * 4.7- 43 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | England |
| Yapıldığı Meteryal / Material | Briar |
| Filtre Cinsi / Filter | 9 mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,9 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,7 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 14,5 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 43 gr |


|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.697,16 | 10.697,16 |
| 2 | 5.737,96 | 11.475,91 |
| 3 | 3.898,05 | 11.694,14 |
| 4 | 2.977,82 | 11.911,29 |
| 5 | 2.426,12 | 12.130,58 |
| 6 | 2.057,96 | 12.347,73 |
| 7 | 1.794,98 | 12.564,88 |
| 8 | 1.597,89 | 12.783,11 |
| 9 | 1.444,71 | 13.002,40 |
| 10 | 1.321,85 | 13.218,48 |
| 11 | 1.221,52 | 13.436,70 |
| 12 | 1.137,91 | 13.654,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.697,16 | 10.697,16 |
| 2 | 5.737,96 | 11.475,91 |
| 3 | 3.898,05 | 11.694,14 |
| 4 | 2.977,82 | 11.911,29 |
| 5 | 2.426,12 | 12.130,58 |
| 6 | 2.057,96 | 12.347,73 |
| 7 | 1.794,98 | 12.564,88 |
| 8 | 1.597,89 | 12.783,11 |
| 9 | 1.444,71 | 13.002,40 |
| 10 | 1.321,85 | 13.218,48 |
| 11 | 1.221,52 | 13.436,70 |
| 12 | 1.137,91 | 13.654,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.697,16 | 10.697,16 |
| 2 | 5.737,96 | 11.475,91 |
| 3 | 3.898,05 | 11.694,14 |
| 4 | 2.977,82 | 11.911,29 |
| 5 | 2.426,12 | 12.130,58 |
| 6 | 2.057,96 | 12.347,73 |
| 7 | 1.794,98 | 12.564,88 |
| 8 | 1.597,89 | 12.783,11 |
| 9 | 1.444,71 | 13.002,40 |
| 10 | 1.321,85 | 13.218,48 |
| 11 | 1.221,52 | 13.436,70 |
| 12 | 1.137,91 | 13.654,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.697,16 | 10.697,16 |
| 2 | 5.737,96 | 11.475,91 |
| 3 | 3.898,05 | 11.694,14 |
| 4 | 2.977,82 | 11.911,29 |
| 5 | 2.426,12 | 12.130,58 |
| 6 | 2.057,96 | 12.347,73 |
| 7 | 1.794,98 | 12.564,88 |
| 8 | 1.597,89 | 12.783,11 |
| 9 | 1.444,71 | 13.002,40 |
| 10 | 1.321,85 | 13.218,48 |
| 11 | 1.221,52 | 13.436,70 |
| 12 | 1.137,91 | 13.654,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.697,16 | 10.697,16 |
| 2 | 5.737,96 | 11.475,91 |
| 3 | 3.898,05 | 11.694,14 |
| 4 | 2.977,82 | 11.911,29 |
| 5 | 2.426,12 | 12.130,58 |
| 6 | 2.057,96 | 12.347,73 |
| 7 | 1.794,98 | 12.564,88 |
| 8 | 1.597,89 | 12.783,11 |
| 9 | 1.444,71 | 13.002,40 |
| 10 | 1.321,85 | 13.218,48 |
| 11 | 1.221,52 | 13.436,70 |
| 12 | 1.137,91 | 13.654,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.697,16 | 10.697,16 |
| 2 | 5.737,96 | 11.475,91 |
| 3 | 3.898,05 | 11.694,14 |
| 4 | 2.977,82 | 11.911,29 |
| 5 | 2.426,12 | 12.130,58 |
| 6 | 2.057,96 | 12.347,73 |
| 7 | 1.794,98 | 12.564,88 |
| 8 | 1.597,89 | 12.783,11 |
| 9 | 1.444,71 | 13.002,40 |
| 10 | 1.321,85 | 13.218,48 |
| 11 | 1.218,60 | 13.404,61 |
| 12 | 1.137,91 | 13.654,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.697,16 | 10.697,16 |
| 2 | 5.737,96 | 11.475,91 |
| 3 | 3.898,05 | 11.694,14 |
| 4 | 2.977,82 | 11.911,29 |
| 5 | 2.426,12 | 12.130,58 |
| 6 | 2.057,96 | 12.347,73 |
| 7 | 1.794,98 | 12.564,88 |
| 8 | 1.597,89 | 12.783,11 |
| 9 | 1.444,71 | 13.002,40 |
| 10 | 1.321,85 | 13.218,48 |
| 11 | 1.218,60 | 13.404,61 |
| 12 | 1.137,91 | 13.654,92 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 10.697,16 | 10.697,16 |
| 2 | 5.737,96 | 11.475,91 |
| 3 | 3.898,05 | 11.694,14 |
| 4 | 2.977,82 | 11.911,29 |
| 5 | 2.426,12 | 12.130,58 |
| 6 | 2.057,96 | 12.347,73 |
| 7 | 1.794,98 | 12.564,88 |
| 8 | 1.597,89 | 12.783,11 |
| 9 | 1.444,71 | 13.002,40 |
| 10 | 1.321,85 | 13.218,48 |
| 11 | 1.218,60 | 13.404,61 |
| 12 | 1.137,91 | 13.654,92 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.