15 * 5 cm - 50 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | Italy |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | No filter / Filtresiz |
| Durumu / Condition | New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 4 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2,2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 4,2 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 15 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 50 gr |

Pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 42.294,88 | 42.294,88 |
| 2 | 22.686,98 | 45.373,95 |
| 3 | 15.412,25 | 46.236,76 |
| 4 | 11.773,84 | 47.095,35 |
| 5 | 9.592,48 | 47.962,39 |
| 6 | 8.136,83 | 48.820,98 |
| 7 | 7.097,08 | 49.679,57 |
| 8 | 6.317,80 | 50.542,38 |
| 9 | 5.712,16 | 51.409,43 |
| 10 | 5.226,38 | 52.263,78 |
| 11 | 4.829,69 | 53.126,60 |
| 12 | 4.499,12 | 53.989,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 42.294,88 | 42.294,88 |
| 2 | 22.686,98 | 45.373,95 |
| 3 | 15.412,25 | 46.236,76 |
| 4 | 11.773,84 | 47.095,35 |
| 5 | 9.592,48 | 47.962,39 |
| 6 | 8.136,83 | 48.820,98 |
| 7 | 7.097,08 | 49.679,57 |
| 8 | 6.317,80 | 50.542,38 |
| 9 | 5.712,16 | 51.409,43 |
| 10 | 5.226,38 | 52.263,78 |
| 11 | 4.829,69 | 53.126,60 |
| 12 | 4.499,12 | 53.989,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 42.294,88 | 42.294,88 |
| 2 | 22.686,98 | 45.373,95 |
| 3 | 15.412,25 | 46.236,76 |
| 4 | 11.773,84 | 47.095,35 |
| 5 | 9.592,48 | 47.962,39 |
| 6 | 8.136,83 | 48.820,98 |
| 7 | 7.097,08 | 49.679,57 |
| 8 | 6.317,80 | 50.542,38 |
| 9 | 5.712,16 | 51.409,43 |
| 10 | 5.226,38 | 52.263,78 |
| 11 | 4.829,69 | 53.126,60 |
| 12 | 4.499,12 | 53.989,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 42.294,88 | 42.294,88 |
| 2 | 22.686,98 | 45.373,95 |
| 3 | 15.412,25 | 46.236,76 |
| 4 | 11.773,84 | 47.095,35 |
| 5 | 9.592,48 | 47.962,39 |
| 6 | 8.136,83 | 48.820,98 |
| 7 | 7.097,08 | 49.679,57 |
| 8 | 6.317,80 | 50.542,38 |
| 9 | 5.712,16 | 51.409,43 |
| 10 | 5.226,38 | 52.263,78 |
| 11 | 4.829,69 | 53.126,60 |
| 12 | 4.499,12 | 53.989,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 42.294,88 | 42.294,88 |
| 2 | 22.686,98 | 45.373,95 |
| 3 | 15.412,25 | 46.236,76 |
| 4 | 11.773,84 | 47.095,35 |
| 5 | 9.592,48 | 47.962,39 |
| 6 | 8.136,83 | 48.820,98 |
| 7 | 7.097,08 | 49.679,57 |
| 8 | 6.317,80 | 50.542,38 |
| 9 | 5.712,16 | 51.409,43 |
| 10 | 5.226,38 | 52.263,78 |
| 11 | 4.829,69 | 53.126,60 |
| 12 | 4.499,12 | 53.989,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 42.294,88 | 42.294,88 |
| 2 | 22.686,98 | 45.373,95 |
| 3 | 15.412,25 | 46.236,76 |
| 4 | 11.773,84 | 47.095,35 |
| 5 | 9.592,48 | 47.962,39 |
| 6 | 8.136,83 | 48.820,98 |
| 7 | 7.097,08 | 49.679,57 |
| 8 | 6.317,80 | 50.542,38 |
| 9 | 5.712,16 | 51.409,43 |
| 10 | 5.226,38 | 52.263,78 |
| 11 | 4.818,16 | 52.999,71 |
| 12 | 4.499,12 | 53.989,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 42.294,88 | 42.294,88 |
| 2 | 22.686,98 | 45.373,95 |
| 3 | 15.412,25 | 46.236,76 |
| 4 | 11.773,84 | 47.095,35 |
| 5 | 9.592,48 | 47.962,39 |
| 6 | 8.136,83 | 48.820,98 |
| 7 | 7.097,08 | 49.679,57 |
| 8 | 6.317,80 | 50.542,38 |
| 9 | 5.712,16 | 51.409,43 |
| 10 | 5.226,38 | 52.263,78 |
| 11 | 4.818,16 | 52.999,71 |
| 12 | 4.499,12 | 53.989,41 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 42.294,88 | 42.294,88 |
| 2 | 22.686,98 | 45.373,95 |
| 3 | 15.412,25 | 46.236,76 |
| 4 | 11.773,84 | 47.095,35 |
| 5 | 9.592,48 | 47.962,39 |
| 6 | 8.136,83 | 48.820,98 |
| 7 | 7.097,08 | 49.679,57 |
| 8 | 6.317,80 | 50.542,38 |
| 9 | 5.712,16 | 51.409,43 |
| 10 | 5.226,38 | 52.263,78 |
| 11 | 4.818,16 | 52.999,71 |
| 12 | 4.499,12 | 53.989,41 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.