13 * 4, 5 cm - 49 gr
| Yapıldığı Ülke / Orijin | France |
| Yapıldığı Meteryal / Material | BRIAR |
| Filtre Cinsi / Filter | 9mm |
| Durumu / Condition | Yeni / New |
| Hazne Dış Çapı/Bowl Outer | A = 3,7 cm |
| Hazne İç Çapı / Bowl Inner | B = 2 cm |
| Hazne İç Yüksekliği / Bowl Depth | C = 3,7 cm |
| Hazne Dış Yüksekliği / Bowl Heigth | D = 4,5 cm |
| Pipo Uzunluğu / Pipe Length | E = 13 cm |
| Pipo Ağırlığı / Pipe Weight | W= 49 gr |

Tüm pipolarımız gerçek resimleriyle sergilenmektedir. Gördüğünüz pipoyu satın alırsınız. Pipo satıldığında resmi silinir.
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.654,99 | 6.654,99 |
| 2 | 3.569,74 | 7.139,47 |
| 3 | 2.425,08 | 7.275,24 |
| 4 | 1.852,58 | 7.410,33 |
| 5 | 1.509,35 | 7.546,76 |
| 6 | 1.280,31 | 7.681,85 |
| 7 | 1.116,71 | 7.816,95 |
| 8 | 994,09 | 7.952,71 |
| 9 | 898,79 | 8.089,14 |
| 10 | 822,36 | 8.223,57 |
| 11 | 759,94 | 8.359,33 |
| 12 | 707,92 | 8.495,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.654,99 | 6.654,99 |
| 2 | 3.569,74 | 7.139,47 |
| 3 | 2.425,08 | 7.275,24 |
| 4 | 1.852,58 | 7.410,33 |
| 5 | 1.509,35 | 7.546,76 |
| 6 | 1.280,31 | 7.681,85 |
| 7 | 1.116,71 | 7.816,95 |
| 8 | 994,09 | 7.952,71 |
| 9 | 898,79 | 8.089,14 |
| 10 | 822,36 | 8.223,57 |
| 11 | 759,94 | 8.359,33 |
| 12 | 707,92 | 8.495,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.654,99 | 6.654,99 |
| 2 | 3.569,74 | 7.139,47 |
| 3 | 2.425,08 | 7.275,24 |
| 4 | 1.852,58 | 7.410,33 |
| 5 | 1.509,35 | 7.546,76 |
| 6 | 1.280,31 | 7.681,85 |
| 7 | 1.116,71 | 7.816,95 |
| 8 | 994,09 | 7.952,71 |
| 9 | 898,79 | 8.089,14 |
| 10 | 822,36 | 8.223,57 |
| 11 | 759,94 | 8.359,33 |
| 12 | 707,92 | 8.495,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.654,99 | 6.654,99 |
| 2 | 3.569,74 | 7.139,47 |
| 3 | 2.425,08 | 7.275,24 |
| 4 | 1.852,58 | 7.410,33 |
| 5 | 1.509,35 | 7.546,76 |
| 6 | 1.280,31 | 7.681,85 |
| 7 | 1.116,71 | 7.816,95 |
| 8 | 994,09 | 7.952,71 |
| 9 | 898,79 | 8.089,14 |
| 10 | 822,36 | 8.223,57 |
| 11 | 759,94 | 8.359,33 |
| 12 | 707,92 | 8.495,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.654,99 | 6.654,99 |
| 2 | 3.569,74 | 7.139,47 |
| 3 | 2.425,08 | 7.275,24 |
| 4 | 1.852,58 | 7.410,33 |
| 5 | 1.509,35 | 7.546,76 |
| 6 | 1.280,31 | 7.681,85 |
| 7 | 1.116,71 | 7.816,95 |
| 8 | 994,09 | 7.952,71 |
| 9 | 898,79 | 8.089,14 |
| 10 | 822,36 | 8.223,57 |
| 11 | 759,94 | 8.359,33 |
| 12 | 707,92 | 8.495,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.654,99 | 6.654,99 |
| 2 | 3.569,74 | 7.139,47 |
| 3 | 2.425,08 | 7.275,24 |
| 4 | 1.852,58 | 7.410,33 |
| 5 | 1.509,35 | 7.546,76 |
| 6 | 1.280,31 | 7.681,85 |
| 7 | 1.116,71 | 7.816,95 |
| 8 | 994,09 | 7.952,71 |
| 9 | 898,79 | 8.089,14 |
| 10 | 822,36 | 8.223,57 |
| 11 | 758,12 | 8.339,37 |
| 12 | 707,92 | 8.495,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.654,99 | 6.654,99 |
| 2 | 3.569,74 | 7.139,47 |
| 3 | 2.425,08 | 7.275,24 |
| 4 | 1.852,58 | 7.410,33 |
| 5 | 1.509,35 | 7.546,76 |
| 6 | 1.280,31 | 7.681,85 |
| 7 | 1.116,71 | 7.816,95 |
| 8 | 994,09 | 7.952,71 |
| 9 | 898,79 | 8.089,14 |
| 10 | 822,36 | 8.223,57 |
| 11 | 758,12 | 8.339,37 |
| 12 | 707,92 | 8.495,09 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.654,99 | 6.654,99 |
| 2 | 3.569,74 | 7.139,47 |
| 3 | 2.425,08 | 7.275,24 |
| 4 | 1.852,58 | 7.410,33 |
| 5 | 1.509,35 | 7.546,76 |
| 6 | 1.280,31 | 7.681,85 |
| 7 | 1.116,71 | 7.816,95 |
| 8 | 994,09 | 7.952,71 |
| 9 | 898,79 | 8.089,14 |
| 10 | 822,36 | 8.223,57 |
| 11 | 758,12 | 8.339,37 |
| 12 | 707,92 | 8.495,09 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
© 2020 Pipo Market. Tüm hakları saklıdır.